Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada giysi görmek


Rüyada giysi görmek ne şekilde yorumlanır? Giysi Yırtılmış, eskimiş giysiler; tanımadığınız bir kişinin size kötülük yapacağı anlamındadır. Temiz ve yeni giysiler varlığın haberidir. Yırtılmış, eskimiş giysiler; tanımadığınız bir kişinin size kötülük yapacağı anlamındadır. Temiz ve yeni giysiler varlığın haberidir. Yırtılmış, eskimiş ve yıpranmış giysiler, yabancı bir kişinin kötülüğüne uğrayacağınız anlamına gelir. Temiz ve yeni giysiler, zenginliğin işaretidir. Yırtılmış, eskimiş giysiler; yabancı bir kişinin kötülüğüne uğrayacağınız anlamına gelir. Temiz ve yeni giysiler zenginliğin işaretidir. Yırtılmış, eskimiş giysiler; yabancı bir kişinin kötülüğüne uğrayacağınız anlamına gelir. Temiz ve yeni giysiler zenginliğin işaretidir. 741Rüyada giysi görmek (9670) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

giysi için yapılan yorumlar
Yazan: Sema (2014-09-12 07:56:24)

Rüyam da bembeyaz yeni bir gömleğimin ütü ile yanmış olduğunu ve yanan yerden yırtılıp söküldüğünü gördüm ne demektir bu?Yazan: IŞIL (2014-01-31 11:17:16)

3 ay once annemi kaybettim, rüyamda onu hep asık suratlı ve üzgün görüyorum. Rüyamda annemin bir arkadaşı bavul içinde kendisine olmayan giysilerini bana göndermiş. Bavulu açıyorum hep gece kıyafetleri var, şifon bluzlar ancak kolu, manşetleri hep ayrı ayrı, üstüne giyerken birleştirmen gerkiyormus, bavulu bana getiren annemdi ve yine üzgün görünüyordu.Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik