Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada hacca gitmek görmek


Rüyada Hacca Gitmek
Rüyayı gören kişinin kendisini Hac görevine giderken görmesi, yine her anlamda hayırlara vesile olan bir rüya olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin son derece uzun bir süre din konusunda araştırmalar yapacak ve emin adımlar atmaya başlayacağına delalet ettiği gibi hayırlara vesile olan rüyalardan birisi olarak da tabir edilmektedir.

Rüyasinda hacca gittiğini görmek hayırla yorumlanır. Hacca gitmek üç şekilde tabir olunur: Dinde olgunluk, işte güzellik, kudrette celal. Mübarek yerlerden birine gitmek istediği halde, buna kudreti olmadığını gören eğer zengin ise fakir olur. Eğer fakir ise, içinden çıkamayacaği, başaramayacağı bir işe başlar, yanında hacla ilgili bir şey olduğunu görmek, hayir ve hasenatta bulunacağına delalet eder.
Cafer-i Sadik a göre : Rüyada mahmel-i serifi görmek beş şekilde tabir olunur: Emniyet, selamet, adalet, hacc ve rahat.
Abdulgani Nablusiye göre: Hz. Ibrahim (AS) makamında namaz kıldığını gören şeriata uymuş olur. Mümin bir erkek olup, hacca gitmeğe nail olur. Hz. Ibrahimin makamına giren, her türlü korkudan emin olur ve büyük bir makama ulaşır.
Rüyasında kendisini Müzdelifede görmek, emniyete ve Allah (C.C.) Hazretlerine sığınmaya ve hidayete işarettir. Üzerinde borç varsa ödeyeceğine delildir. Rüyada kendisini hac yolunda görmek, dünya ve ahiret işlerinden istediği şeylere kavuşacaığna delalet eder. 1415Rüyada hacca gitmek görmek (2576) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüada hacca gittiğini görmek, rüyada müzdelifede olduğunu görmek

hacca gitmek için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik