Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada hacı görmek


Rüyad Hacı görmek ne anlama gelir? Hac ibadetini yerine getirmiş, yüzü nurlu, iş ve sözünde orta yolu tutan birini görmek sevince delalet eder. Rüyada hacı görmek güzel söz işitmek demektir. Hacı olduğunu görende hiç beklemediği bir yerden kısmeti var demektir. Rüyada hacı görmek güzel söz işitmek demektir. Hacı olduğunu görende hiç beklemediği bir yerden kısmeti var demektir. Rüyasında hacı olan kimse, kısmet alacak demektir. Rüyasında hacı gören iyi bir söz işitir. Hacı olduğunu görende hiç ummadığı bir yerden kısmet alır. İşinde yükselir ve başarıya ulaşır. 566Rüyada hacı görmek (8971) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

hacı için yapılan yorumlar
Yazan: Jan (2014-04-01 20:41:05)

Ruyamda mekkeden hedıye gelmıs ( kırmızı guzel çıçek kutunun ıcınde ) . Pekı bunu nasıl yorumlarız?Yazan: sema (2014-04-01 14:29:08)

annemi ruyamda haca uğurluyodum anlamı nedirYazan: kübra (2014-03-29 11:19:34)

annem rüyasında kendini hacıda gömüş ama hacıda olduğunu sonra anlamış hacıda çamaşır yıkayıp seriyormuş şuan hatırlayamadığı akrabalarıda varmış ve en küçük gigeninin namaza başladığının diğer yigenlerinden duymuş hacıda ve kendiside namaz kılmak istemiş ama adetli olduğu için orada namaz kılamamışYazan: hanife (2014-03-08 09:23:13)

annemle ruyamdahaca gidiyordukYazan: gülbeyaz (2014-03-05 11:11:20)

ben 20yaşındayım ve bugün rüyamda kayınvalidemle birlikte mekkeden gelmiş hacılara bakıyorduk bizimde üzerimizde beyaz elbiseler vardı.erkek hacıların burunları kesilmişti ve ben onları görünce ağladım anneme sordum kadınlarında burunları kesikmi diye o da onların yüzlerinde peçeleri var kapatırlar yüzlerini ya erkekler ne yapsın dedi ve ikimizde ağlamaya başladık ve sonra uyandım rüyamın ne demek olduğunu ne anlama geldiğini açıklar mısınız lütfen :)Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik