Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada hastane görmek


Rüyada hastane görmek bulaşıcı bir hastalığa yakalanabilirsiniz. Büyük değişikliktir. İş, yer, mevki değişiklikliğidir. Hastane görmek pek iyi degildir. Hastaneye girdigini gören şehit olur. Bir söylentiye göre, hastaneye girmek günahlarin affedildigine delildir. Hastanede hastalara verilen yemekten yedigini görmek, saglam adamin hasta olacağına, hasta ise ölecegine veya iyileşip hastaneden çikacagina işarettir. Hastaneyi güzel ve süslü görmek, halkin isinin yolunda olduguna, hastalari iyi bir halde görmek, herkesin iyiligine, hastalari agir görmek, memleketin ve halkin sikinti içinde bulunduguna delalet eder. Ibni Kesire göre; rüyada hastane görmek dünyada dogruluktan ayrildiginiza delalet eder. Bir hastanede bir hastanizi ziyaret ettiginizi görmek, bir ticari isiniz için bir büyügünüzden akil danismaniza delalet eder. Hastaneden çiktiginizi görmek, işlerinizin düzelecegine, hastaneye girdiginiz görmek bu rüyanin aksine yorumlanir. 946Rüyada hastane görmek (21452) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

hastane için yapılan yorumlar
Yazan: happy (2014-02-27 07:22:56)

Hastaneye annemle girdim. Banyo ve tuvaletini gordum temiz bakimliydi.pantolon uzerine etek giymisim o yere dusuyordu tuttum kenarindan tuvalette cikarayim dedim.Yazan: sesu (2014-02-16 07:57:36)

Esim kaza geçirmiş hastanede yatiyordu sözde 15 gündür yatiyormus ama su ankinin yari kilosuna dusmus çok zayiflisti.hastaneden cikmak için yanina gidiyorum sağ bacagi titriyordu doktor cikartayim seni diyordu esimde bacagini gösterip hic iyi değilim diyordu doktorda tamam biraz daha kal dedi hastaneden ciktigimizi gormedimYazan: Can (2014-01-12 12:30:21)

Hastaydim diye düsüniyodu doktorlar. Sonra rüyamda hastaneye gittimistim ve hersey Yolunda düsülnül digi gibi dehilmis dedi dr.Yazan: hulya (2013-11-27 20:16:06)

Hastaneye gitmek hasta ziyareti yapmak,kendine igne yaparlarken gormekYazan: Çağrı (2013-11-13 22:09:13)

Rüyamda hastaneğye girdim ve pantollonu mu çıkardım ve tek rar giydim.Yazan: ismail yener (2013-11-05 11:16:41)

rüyamda kendimi bir anda hastanede ssevgilimin yatmış olduğu sedye yi acile dogru koşarak iktiriyordum sonra bayan doktor geldi baktı ve ben boynunun sağ ve sol tarafında kızarıklık gördüm sinek ısırığı gibi ama farklı sonra doktor beni takip edin dedi ve kız arkadaşımı tuvalete soktu idrar testi içinmiş. burdan sonrada hastanenin önüne çıktım biranda. hertaraf kar kaplıdı ve arkadaşlarıma kar topu attım. sonra uyandım. sizce bu ne anlama geliyor ?Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik