Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada hayvan görmek


Rüyada hayvan görmek çok farklı manalara gelebilmektedir, bu sebeple rüyanızın doğru yorumlanabilmesi için rüyanızda gördüğünüz hayvanın ne olduğunu yazarak arama yapınız aksi halde doğru bir rüya tabiri yapılamaz.
Mesela arslan, kaplan, tavuk, eşek vs.) bununla birlikte rüyada bir sürü hayvan görmek, rüyayı gören kişi aşık ise yakında evleneceğine delalettir.

Rüyada görülen yırtıcı hayvanlar(aslan, kaplan, ayı gibi yırıicı ve vahşi hayvan) görmek, rüyayı gören kişinin düşmanları olduğuna ve etrafını sardığına ve bunlara karşı kendinizi korumanız gerektiğine delalettir.

Rüyasında vahşi bir hayvanın üzerine binip onu dilediği gibi yönlendirdiğini, kullanabildiğini gören kimse günahtan kurtulacağına işaret eder, eğer hayvan itaat etmiyor ve yönetilemiyorsa rüyayı gören kişinin günah işleyeceğine delalettir.

Rüyada evine vahşi bir hayvan girdiğini gören kişi, şeriate uymayan kişilerle dostluk edeceğine işarettir. Rüyada eve giren hayvan avlanmışsa eğer bu para, mal mülk edineceğine delalettir.

Rüyasında kendisine avlanarak gönderilmiş bir hayvan gören sıkıntı çekmeden para kazanır. Bu vahşi hayvanlardan birini rüyasında kestiğini gören kişinin meşru olmayan bir ilişkisi olacağına delalet eder. Kendisine ait vahşi bir hayvanı olduğunu gören kişide faydasız insanlarla dostluk kurar. Rüyada bu hayvanlardan birinin kendisinin üzerinden geçtiğini yani çiğnediğini gören kişi ihanete uğrar.

Rüyad görülen vahşi hayvan yenilebilir hayvanlardansa bu helal mal ile yorumlanır, eğer yenilmeyen hayvanlardansa bu haram mal olarak yorumlanır, rüyada vahşi bir hayvanı eliyle besleyen kişinin cahil insanlara hizmet edeceğine yorumlanır. 1719Rüyada hayvan görmek (21333) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: vahşi hayvan, evcil hayvan

hayvan için yapılan yorumlar
Yazan: İSMAİL (2014-10-09 10:02:27)

RÜYAMADA KURBANDA KESİELN HAYVANI ARKAMDAN GELRKEN ÖRDÜM BU NEYE İŞERETYazan: sermil (2014-10-05 09:49:20)

Rüyamda evin damında ablam ike birlikte bir iguana görüyoruz.yüzünü görmedigim biri iguanayı tutup parmagımdan beni ısırmasını saglıyor cok canım yanıyor 3 adet deri diş izi parmagımda kalıyor.ablamla iguanayı evden kovmaya çalışıyoruz hayvan bizden kaçıyor.içi alevlerle kaplı ateş ocagıniñ başında hayvanı görüyoruz.ocakta yanar ondan kurtuluruz derken bize dönüp bakıyorsuratı bir insana dönüşüyor.bize bakıp gülüyor.bende ona gülümsüyorum.bu rüya beni çok etkiledi lütfen yorumlar mısınızYazan: Baital (2014-07-08 13:14:18)

Ruyamda eve rakun aldigimizi gordum.....Yazan: öznur (2014-03-27 09:59:52)

rüyamda ayaklarmn derisi altnda küçük böceklr çıkyordu sonra kertenkeleye dönüşüyorlardı yer düşdükten sonra iyiçe büyüyorlardı şişkinlikleri artk kertenkeleye benzemyrdu.o kadar tiksinyordumki çok ağlyordumYazan: fatma (2014-03-11 04:54:08)

boş bir evde at insan ve at pislikleri gördüm kürekle onları temizliyordum boş bir caddede sularla dolu yolda yüzüyordum aynı anda gördüğüm rüyalar açıklarsanız sevinirimYazan: elif (2014-03-01 15:20:58)

rüyamda kertenkele surusu gordum onların arkasından gıdıyordum ne anlama geliyor acabaYazan: eyüp (2014-02-23 08:35:05)

rüyamda yüzümedeki derinin altına ben uykudayken giren ve üremeye çalışan bir böcek var ve bende derimi sıkarak hepsini ordan çıkarıyorum lütfen yorumlar mısınızYazan: sabiye arslan (2013-12-28 22:14:59)

sarı tüğlü büyük baş hayvan sürüsü görmek ne anlama gelirYazan: Abdurahman (2013-12-28 07:48:49)

Rüyamda sürekli inek ve atları dövüyorum ve şiddet uyguluyorum rica etsem yorumlar mısınızBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik