Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada ışık görmek


Rüyada ışık görmek, Işık Bakınız: Nur. Rüyada ışık bir çok sıkıntıdan sonra refaha ve huzura kavuşmak anlamındadır. Işık bir gece yarısı görüldüyse, rüyayı gören bir çocuk sahibi olacak demektir. Güneş iyi bir gelecek anlamındadır. Ay ışığı hüzünlü ve acı bir durumu bildirir. Gaz lambasının ışığı eğlenmek ve güzel zaman geçirme imkanını anlatır. Mum ışığı dert demektir. Kibrit ışığı ise kısmet işaretidir. Her konuda başarılı olacaksınız. Eğer ışıkların söndüğünü gördüyseniz, bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Uğurdur, şifadır, huzur ve feraha kavuşulacağına işaret eder. Rüyasinda isik gören, çesitli güçlüklerden sonra rahata ve feraha erisecek ve derin bir nefes alacak demektir. Isik ge-ce yarisi görülür ise rüya sahibinin bir erkek çocugu olacagina, kibrit isigi kismete, ay isigi hüzünlü geçecek zamana, gaz lambasi isigi, hos vakit geçirmeye, mum isigi hasretle geçecek günlere, gü-nes isigi çok parlak geleceklere isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada isik görmek geçimin kolaylasacagina ve parlak bir gelecege kavusacagina, ilim ve yetenekle donatilacagina. Her konuda başarılı olacaksınız. Loş ışık, kısmen başarılı, eğer ışıkların söndüğünüzü görürseniz uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Her konuda başarılı olacaksınız. Loş ışık, kısmen başarılı, eğer ışıkların söndüğünüzü görürseniz uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. 1527Rüyada ışık görmek (29184) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

ışık için yapılan yorumlar
Yazan: fatma kalafat (2014-03-22 16:46:48)

bi gece yarısı dıvarda ışık yansıması gördüm elimdeki kartonlan zorbela kapatmaya çalıştım kapattım sonra sonra namaz kılıyordum kılan benmiyim anlamadım sonra uyandım korktumYazan: Şehriban (2014-03-11 23:38:35)

Rüyada yerin altından bir ışık beni takip ediyordu buna yorumlarsanız çok sevinirimYazan: yaren (2014-01-03 01:46:00)

Ruyamda bi kucuk odadayim ve o odada buyuk bi pencere var o penderede cok ama cok isik var gunes gibi ve o isik benden su istiyor suyu verdigimde geri gidiyorum ve o isiga baktigimda kendi kendime diyorum ki bu Allah mi yoksa HZ Muhammed mi ( s.a.v) yorumlarsani cok sevinirimYazan: deniz (2013-12-14 01:47:40)

rüyada bir kuyuya bakıyorum çok karanlık dibi görünmüyor birden kuyunun dibinden ışık sacılıyor ve suyu çok net görüyorum temiz su.kuyunun yan tarafında büyük bir oluk var döşek yüzüy yüzünden su az akıyor sonrasında döşek yüzü suyun akıntısı nedeniyle kuyunun içine düşüyor ve temiz su kuyuya doluyor rüyanın içindede rüyayı bir başkasına anlatırken uyanıyorum yorumlarsanız sevinirimYazan: aslı (2013-11-19 10:00:24)

Rüyamda yeşil türbeye gittiğimi ve bu türbenin denizi gördüğü ve denize doğru inerken güneşin yeşil ışık olduğunu,ileride padişahların heykellerinin olduğu yanında eski kıyaftlerin sergilendiğini gördüm ne anlama gelir sizceYazan: hatice (2013-10-19 01:03:16)

Ruyamda kus oldugum arkadasim elinde uc mumla bana geliyidu bunun anlami nedirYazan: Mehmet (2013-06-22 17:04:22)

Sevdigne bi isika yürümek ne anlama gelir?Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik