Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada jüpiter görmek


rüyada jüpiter görmek: Jüpiter dünyanında arasında bulunduğu güneş sisteminde dönmekte olan bir gezegendir, bu gezegeni rüyada görmek hakkında rüya yorumu içerir.

Rüyada jüpiter gezegeni görmek devlet başkanının yardımcısına ve maliye bakanına işaret eder. Jüpiterin ayla birlikte görülmesi alış verişe yada alım satım işlemine delalet eder, Aynı zamanda jüpiter gezegeni rızık ve dünyalığa, saygınlık ve itibara yorumlanır. Jüpiter gezegeni aşağı doğru kayar yahut yanar vaziyette ayla birlikte görmek kurra hafızlara, hadiisçilere, rüya yorumcularına, hikayeci ve romancılara, dost ve edebiyat meclislerine, ıstırap veren şiirlere; namaz kılmaya, oruc tutmaya, hacca gitmeyeve diğer ibadetlere delalet eder. Rüyasında jüpiter yıldızını gören, çalışma gücünü kaybedecek ve bir hastalığa yakalanacak demektir. Rüyasında Jüpiter yıldızını gören, çalışamayacak kadar rahatsızlanacağına, bir hastalık geçireceğine yorumlanır. 941Rüyada jüpiter görmek (6421) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: gezegen

jüpiter için yapılan yorumlar
Yazan: dsgg (2014-02-28 01:35:06)

2 kere jüpiteri gördüm 1.cisinde uzaydan jüpitere atladım ve altından çıktım ama içim tohaftı inanılmaz bi hızla içinden geçtim.2.cisinde tüm insanlık dünyadan jüpitere taşınıyordu fakat her 1 dakikada 1 insan ölüyordu patlamalardan dolayı yani çok tohaftı Jüpiter rüyalarıBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik