Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada kan görmek


Rüyada kan görulmesi, savaş ve felaket haberi olarak yorumlanır. hayal kırıklıgına ugrayacak ve uzuntulu gunler yasayacaksınız demektir. arkadaslarınıza dikkat edin demektir. kan aldırmak dinlenmeniz gerektigine yorumlanır.

Kan kuyusuna düştüğünü gören kimse, kana yahut haram mala müptela olur, denilmiştir. Kendi üzerinde kan gören kimsenin üzerine söylenecek yalana işarettir. Herhangi bir kasıt olmadan, kan aldırmaksızın ve yara olmaksızın vücudundan kan aktığını gören kimse zengin ise kanın aktığıkadar malı dinden çıkar, eğer fakir ise o miktarca eline mal geçer. Bir kimse rüyada kan çukuruna düştüğünü görse, onu heyecana ve izdıraba atacak bir kana işarettir. Rüyada görülen burun kanı çok akıcı ve ince otursa, burnu akan kimseye isabet edecek haram mala, eğer kan katı olursa düşük yapılan erkek çocuğa işarettir. Rüyada burnunun kanadığını ve burnunun kanının kendisine fayda vereceğini düşünüyorsa, o kimseyeamirinden hayır isabet eder. Eğer kanın ona zarar vereceği düşüncesi varsa, o kimse amirinden bir söz erişir. Eğer burnundan bir veya iki damla kan aksa, o kan menfaattir. Eğer kanın çıkmasından so a kendisinin kuvveti gitse o kimse fakir olur. Kanın çıkmasından so a kendisine kuvvet gelse o kimse zengin olur. Burnundan akan kanı elbisesine bulaşsa o kimseye kötü mal ve günah isabet eder. Eğer burnunun kanı hiçbir şeye bulaşmasa günahtan kurtulur. Eğer yol üzerine damladığını görse, o kimse malının zekatını verir ve onunla yol üzerinde bulunan fakir fukaraya tasadduk eder. Burnunun kanadığını gören kimse günahtan çıkar. Bazıları, burnunun kanadığını gören kimse hazineye ve büyük mala nail olur, dediler. Bazıları da burun kanı, kişiye reis tarafından gelecek kandır. Bir kısım tabirciler ise, burun kanı, hatıra gelmedik bir yerden üzüntü ve sıkıntıdır, dediler. Rüyayı gören, burnundan akan kan ile kendisinde birrahatlık hissetse bu halde zekat yahut elbise veya şöhrete işarettir. Kan sahibinin hayatına, kuvvet ve malına ve onu teminatı altında bulunduran yardımcıya yahut elbise v.s. gibi şeylerden onu örten giysilere, yahut iyilik ve kötülükten kazandığı şeylere işarettir. Bazen, haddinden fazla çıkan kan, rüya sahibinin yardımcısı bulunan ana baba yahut çocuk ya da ortak tarafından gelen menfaatin kesilmesine işarettir. Bir kimse rüyada kendi kanını içse, o kimseye üzüntü, keder ve meşakkat isabet eder. Adet kam, bekar kız için kocaya, gebe kadın için düşük yapmaya, hayızdan kesilmiş kadın için de hastalığa işarettir. Arkasından kan çıktığını gören kimse günahtan çıkar. Eğer kan kendisine bulaşsa ondan haram mal çıkar, insan kanı ev balkının, ev sahibinin az harcamalarına. Bazen de bu rüya, arkada olan hastalığa işarettir.

- Damardan kan akması zengin için mal noksanlığına, yoksul için eline mal geçmesine,
- Dişlerden kan çıkması akraba yüzünden üzüntü ve kedere döşmeye,
- Burundan az kan akması üzüntü ve kederden kurtulmaya, çok kan akması mal noksanlığına,
- Vücuttaki bir yaradan çıkan,elbise ve bedeni lekeleyen kan haram kazanca; zarar, hasar ve kedere; elbise ve bedeni lekelemeyen kan haram ve şüpheli şeylerden korunmaya,
- Kılıç, mızrak vb. darbesiyle vücudun iltihaplı kısmından çıkan kan sıhhat ve afiyete, yolcu ise salimeneve dönmeye,
- Kan içmek haram mala,
- kan birikmiş bir yere düşmek şüpheli kazanç sağlamaya,
- Kanın cilt ve deriden acı hissetmeden akması sıhhat ve esenliğe,
- Hayız kanı genç kız için kocaya, hamile kadın için düşük yapmaya, hayızdan kesilen kadın için hastalığa,
- Arkadan kan çıkması günahı terk etmeye, bu kan çevreyi ve elbiseyi lekeler ise haram kazancın elden çıkmasına,
- Yara olmadığı halde vücuttan kan çıkması memur için rüşvet almaya, halktan biri için zarara uğrmaya delalet eder. 3788Rüyada kan görmek (441411) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: damar

kan için yapılan yorumlar
Yazan: Humay (2016-12-14 11:42:43)

Ruyamda ikinci tırnagimın yarim komasi ve kan cykysyny gordum neyi işaret edir lutfan yorunizi beklicemYazan: ayşenur (2015-01-04 09:40:25)

benim rüyam çok karmaşık.okuldaydım bahçede birtek ben vardım korkuyor ve karanlıkta önümü göremiyordum okulun 2 kapısı vardı bunlardan birini kullanmamamız gerekiyormuş uzunmuş ve bize zarar gelebilirmiş ben ön kapıdan merdivenlerden yürümeye çalışıyor aynı zamanda telefondan işik açmaya çalışıyordum biraz daha yürüdüm ve merdivenleri çıktım öğretmenler oradaydı ve rahatladım elimde 3 tane golye gördüm ne zaman aldığımı bilmiyordum şekilleri değişikti hoca bana verdi ve okuldan çıktık çıktığımda bahçe baya aydınlıktı şaşırdım.bahçede ilerledim ve bi yerde durdum yanıma 3 kız geldi bu okulda önceden ölen bir kız varmış bu kız geri geldi ve ben yaşıyorum adım es beni okuldakiler öldürmedi dedi ve boynundaki kolyeyi gösterdi ucu yuvarlak ve büyüktü kızın saçları düzdü.yanımdaki 3 kızla biraz uzaklaştık ve benim gözüm bulanıklaştı kapatıp açtım ve baktığım yer okulun ağacının yanıydı kanlar vardı ve içinde tarif edemediğim şeyler vardı rüyam uzun ve korkutucuydu ama ben bunların anlamını merak ediyorum lütfen en yakın zamanda cevap bekliyorumYazan: Enise (2015-01-03 04:28:21)

Ruyada bebegmin burnundan agzindan kan geliyordu cok korktum acaba neye yorumlanir?Yazan: emine (2014-07-19 17:39:21)

Parmagimdan fiskirarak kan akiyodu bas parmagimdanYazan: kenan (2014-04-06 09:46:15)

rüyamda sol kolumdan agır olarak bıçaklandım ve bayıldım rüya bittti. sizce neye işarettır?Yazan: deniz (2014-04-06 06:05:26)

Rüyamda kizin camdan sarkiyor Esim eteğinden tutuyor ben bacagindan tut diyorum kizin düşüyor yere oturuyor apis arasına bisey batiyor kaniyor yukari cikariyoruz daha çok kan akiyor çok korktum lütfen bir cevap yazinYazan: enes (2014-04-02 12:27:32)

rüyamda birinin eli kanıyodurdu benim yüzüme geliyodu kan bu nedemek oluyor yorumlarmısınızYazan: Alaattin TURGUT (2014-04-02 09:33:00)

rüyamda uykudan uyanıyorum dirseğimden kan akıyor yer komple kan gölüne dönmüş olarak uyanıyorumYazan: tutsak (2014-04-01 10:25:09)

slm Ben rüyamda bir loş bir odada 3,5 askerin olduğu yerde birilerine kızar gibiydim askerlerin içinden tanıdığa tanıdığım bir üst komutan bana kızarak elime bir parça verip kaleme benzeyen avucumun içine bir şeyler yazdırmaya çalışıyordu ve avuç içim tamamen kan olmuştu ve dediği o yazıyı yazamamıştım tekrar yaz diye bana söyleniyorduYazan: yalin (2014-04-01 09:53:53)

rüyamda yılanın beni yutmaya çalıştığını gördüm fakat yutamadı ama kan çıktı bu ne anlama geliyor?Yazan: sena (2014-03-31 09:36:11)

ben rüyamda üç arkadaş toprakla oynuyordum sonra küçük bir kan birikintisine elimi sokup bişeye dolduruyordum gözlerim etrafı karanlık görüyordu ve elimde insaat eldiveni vardıYazan: Serap (2014-03-28 14:39:48)

Ruyamda hamile oldugumu bilmiyodum birden kanama gordum cok katiydi ardindan bebegin dustugunu gordum o anda hamile oldugumu anladim ama bebek olmustu o da kanin ardindan yere dustu sizce neye ifade ediyor aciklarsaniz sévinirimYazan: burcu (2014-03-23 10:13:03)

ben ruyamda kan gordum vucudumdan kan geliyordduYazan: melisa (2014-03-20 17:26:11)

ben rüyamda gö gibi deniz gibi bir yerde sular birden kan oldugunu gördümYazan: Beytullah (2014-03-16 07:54:29)

Saygılarımla.. Bende cinsel organımı cimcikledim sanırım orayı pek hatırlamıyorum yara oluştu sanki kendimi parçalanış gibiydim sonra tazikli su gibi kanamaya başladı tuvalete gittim hala kanıyor ablamı çağırdım bi sprey gibi bir şey getirdi onu sıktım yapıştı kanama durdu bu ne anlama gelir acaba??Yazan: babaş (2014-03-11 16:42:08)

kan içriğimi gödüm...Yazan: remzi (2014-03-03 23:12:06)

ruyam bacagım oyulmuş ve elim kanlar içindeydi bunun anlamını bilen var soyleyebilirmi arkadaşlarYazan: esmanur (2014-02-28 08:13:43)

rüyamda babaannemin burnundan çok kan akmıştı ve ağlıyordu rüya tabiri nasıldır tşkrlYazan: mehmet (2014-02-24 14:18:18)

rüyamda bi okulun bahçesinde yürürken ben ateş isteyen bi çocuka ateşim yok cevabını verdim daha sonra aramızda atışmalar oldu ve elindeki maket bıçağını bana savurdu herkes bana bakıyordu ilk bir iki dakka birşey yok gibiydi daha sonra elbiselerim ve ellerim bütün vücudum kana bulanmıştı farkettim ki boğazım kesilmiş bu rüyanın ne gibi bi açıklaması olabilir.Yazan: ahmed (2014-02-21 10:01:27)

Benim rüyamda babam ve annemin ağzından kan gelirken bizim eve adamlar giriyor babam ile annem birşey yapamıyor anneannem gidip kanepeye saklanıyor ben onlara uçan tekme atıyom bir tanesinin burnu birtanesinin yüzü kanıyorduYazan: Hamdullah (2014-02-20 07:58:21)

Ruyamda bir kopeğin isirdiğini ve kan ciktigini gordum bu ne anlama geliyorYazan: İLKNUR (2014-02-16 18:26:43)

ben rüyamda komşumuzu kayınvalidesi suçlaması bunun üzerine eşinden boşanması ve kapısının önünde kolunu kesmesini gördüm.LÜTFEN BU RÜYAYI YORUMLAYINYazan: sultan (2014-02-16 09:35:56)

ben rüyamda kocaman bir tualetteydim ve bişeyler yiyodum annem geldi ve bana; -şimdi onlara basta neler olucağını gör,dedi. Ve ben korkumdan oraları sildim.ve annem gitti.Sultan Süleyman Han Hazretleri ve yanında tanımadığım bir kadın geldi.ve bunlar beni görmüyorlardı.kadın tualetteki kan izlerini ve kusmukları göstererek oğlunuz öldü dedi.ve sultan süleyman kadının kucağında öldü.ve kadın sultan süleymanı kapınınönüne koydu nolurr bunun anlamını söylermisiniz.. :(Yazan: ayse (2014-02-12 19:29:42)

Ruyamda bi kan davasinin ortasinda kaliyordum ve benim pesime dussuyorlardi tabancayi atesliyodu beni saklandigim yerde kolumdan vuruyodu ben kactim uzaklara kurtuldum ama kan gordugum halde aci hissetmedim bu ne anlama geliyor korkuyorum..Yazan: ECE (2014-02-09 13:01:08)

ben rüyamda kardeşimden adet geliyodu çok korkunçtu aman ALLAH'ım ne kadar kötüydü düşünmek bile istemiyorum off çok korkuyorum.ya kötü bir anlamı varsa.şu anda yazıyorum ama sanki bayılıcağım.he bu arada size bir film sunucam.adı da KARLAR KRALİÇESİ süper bir filim bu arada gördüğüm rüya çok kötüydü oooooffffffffffYazan: gulay (2014-01-26 10:19:09)

ruyamda arkdasım annesıyle babası vuruluyo ama ben onları degıl kannları goruyomm her taraf kandıYazan: berna (2014-01-22 10:25:02)

SLM BEN RÜYAMDA CENACEYE GİDİYORDUM COK KALABALIK BİR ORTAMDI HEPİMİZ OTURUYORUZ SANDELYELERDE YEMEK YEMEK İÇİN YEMEK ÖNÜMÜZE GELİYOR BEN KŞIĞIMI UZATIYORUM YEMEĞE İKİ KADIN ARKADAN GELİP YÜZÜME KAN SÜRÜYORLAR,ADETİR DİYORLAR ÖLENİN ARKASINDAN BİR YAKINININ YÜZÜNE KAN SÜRMEK O ARADA BENİM GÖZLERİM DOLUYORDU UZULUYORDUM ÇIKARMADIM AMA ÇOK ACI ÇEKİYORDUM SANKİ BABAMI KAYBETMİŞTİM YEMEKTE YEMEDİM, GERÇEK HAYATA ZATEN BABAMI KAYBETMİŞİM.LÜTFEN YARDIMCI OLUN KAFAM ÇOK KARIŞIK TŞKYazan: omer (2014-01-22 10:07:34)

Gözlerimden kan arıyordu ne anlama gelir ve vucudumun baska organlarindanda kan akiyorduYazan: celal (2014-01-21 10:18:55)

Ben ruyamda birini dovdum kan icinde biraktim ne anlama geliyor ?Yazan: başak (2014-01-16 23:10:44)

Ruyamda banyo yapiyorum ve ayaga kalktigım da oturduğum yerde kan vardı ve kendime adet olmuşum diyorumYazan: duru (2014-01-09 10:03:19)

iyi günler, rüyamda adet olduğumu ve aşırı bir şekilde kanamam olduğunu gördüm. lavabo gibi hamam gibi bir yerdeyim. aşırı kanamam var ve kadınlı erkekli beni görüyorlar. kimisi acıyarak bakıyor, kimisi gülerek. bu rüya çok kötü hissettirdi bana. çok sıkıldım. huzursuz oldum çok fazla. yorumlarınız konusunda yardımınızı bekliyorum.Yazan: sami (2014-01-08 20:39:36)

merhaba ben rüyamda işyrinde arkadaşlarla oturuyoruz daha sonra ben kalkıyorum lavaboya gidiyorum orda iki ayağımı bileklerimden kesiyorum sonra onları yapıştırıyorum ama kesilmiş olduğu belli heryeri kan ve kesik izi var arkadaşların yanına geliyorum ve onlara ben artık çalışamayacağim ayaklarımı kestim diyorum onlara gösteriyorum onlarda beni hastaneye götürmeye çalışıyolar ben gitmek istemiyorum sonra beni zorla toros arabaya bindiriyolar ayaklarım dışarda kalıyo kızıyorum ayaklarım düşecek şimdi diyorum sonra ayklarımı arabanın içine alıyorum hastaneye gidiyoruz ama ben onları orda atlatıyorum sonra sigara alıyrum içiyorum sonrada daha önce çalıştığım eski işyerime gitmeye calışıyorum oradan telefon edecekmişim koşarak oraya gidiyorum tam yaklasıyorum miğdem bulanıyo ağzımdan kusmaya başlıyorum ama kan kusuyorum çok kan kusuyorum kendi kendime eski işyerine gideyim oradan ambulansla beni hastaneye götürürler diyorum ha gayret diyorum ama kan kusmaya devam edıyorum oraya varamadan diz çöktüğüm yerde kan kusuyorum sonra gözlerim kaymaya başladı kendimi kaybettim sonrada zıplayarak uyandım yorumunuzu bekliyorumYazan: Mehlika (2014-01-07 22:28:35)

Kilotun üzerinde gördümYazan: ecem (2014-01-06 19:05:11)

gözleri olmayan bir erkeğin gözlerinin olmadığı yere kan döktüm:(:(Yazan: Adem (2014-01-03 20:48:15)

Bir arkadasım beni ağız ve burnum kan içinde görmüş bir odada kimseyi girdirmiyorlarmıs sadece o ağladıgı için onu almıslar ve kanları temizlemiş arastırdım ama bulamadım size zahmet yardımcı olabilirmisiniz?Yazan: özlem (2014-01-03 10:35:48)

annemin kan kusmasını gördüm.Yazan: ayse (2013-12-30 18:23:05)

Ruyamda baskasindan bir hemsire gibi kan aldigiko göryodum ama cok kan akiyodu ne anlama geliyoYazan: Hasan (2013-12-29 12:14:10)

Rüyamda Okulumuzdan Tam Çıkıyorduk Öğretmenimle Tam Güle Güle Dicektim Öğretmenime Biri Silah Sıktı Ve Belime Deydi Kan Akmaya Başladı Ve Ölmedim En Son Öldüm Bu Ne Anlama GeliyorYazan: Ibrahim (2013-12-17 21:39:06)

Ruyamda banyo havlumun kafami kuruladigim yeri kanlar icindeydi ama benim herhangi bir yerimde kan veya aci yoktu. Ne anlama geliyordur acaba, yukarida boyle bir sey yazmiyor tam olarakYazan: GALENA GİZEM (2013-12-16 10:21:49)

BEN rüyamda kan veriyordum ve sonra bir telefon geldi ve bana 1 kez daha kan verebilir misin? denildi bende kabul etmiştim yardım edin :(((Yazan: Mehmet (2013-12-11 09:32:49)

Sabah askerlik yaptığım yerdeki komutanlardan birisi beni aradı.mehmet rüyamda senş gördüm kanlar içindeydin dedi. Acaba ne anlama geliyorYazan: gökhan (2013-12-04 10:32:47)

ken di vucudumdan kan aktığını gördüm kötü bi anlamı yoktur umarımYazan: esra (2013-12-02 18:31:21)

rüyamda bişey bana sana cennetin kapıları kapandı sen kötülüklerin en büyüğünü yaptın diyip, üzerime yeni doğmuş kanlı bir bebek fırlatıyordu. bebeği üsümden atmaya çalışıyordum ama atamıyordum.sonra uyandığımda bana bebeği fırlatan adamı gerçek olarak gördüm. ne demek olabilir buYazan: mustafa60 (2013-11-17 07:23:42)

Ruyamda kanli pilav yiyorumYazan: berra (2013-11-16 14:18:23)

Ben rüyamda birini gördüm.Böyle bayağı pehlivan.Biri de başında durmuş ağlıyor ben ona yaklaşırken ses geliyor.Ezan gibi o adam ayağa kalkıp ben sana zarar vermem kaçma benden.Sen beni seviyordun neden kaçıyorsun diyor.Ama karnında mızrak ve mızrağın olduğu yerde kanlar vardı.Yazan: sıddık (2013-11-16 02:21:56)

Rüyamdak kızimın evlenip gittigi evde ķız çımamasını ve çok dayak yedigini vekanlar icínde görüyordum lütfen yoromlarmisinizYazan: aybuke (2013-11-12 10:06:14)

rüyamda kan gördüm kötü bişey yoktuYazan: mustafa (2013-11-05 11:54:16)

rüyamda bir kadın birde çocuk vardı kadının üzerinde beyaz elbıse var elleri ve elbise kanlar içinde kız çocuğun üzerinde beyaz elbise var ama hiç kan izi yok yorumlarsanız sevinirim teşekürlerYazan: leyla (2013-10-25 13:41:30)

Kızımın kurban niyetiyle kesildiğni gördüm çok kan aktı üzerime bulaşmadı uzaktan seyrettim lütfen yorumunu acil şekilde alabilirmiyimYazan: kenan (2013-10-24 16:18:38)

benim ustam beni rüyasın da görmüş ama anlamadığım bişey var bana niye sahip çıkmamış da beni rüyasında dövdürmüşler hepsinin üzerinde kan varmış tam 17 kişilermiş... ( acıklama yapın lütfen )Yazan: muhsin (2013-10-23 06:48:11)

bende rüyamda kızlık bozdum :D bu nedemek :DYazan: NIYAT OKUYAN (2013-10-19 12:33:00)

KOLUMUN KESILDIGINI GORDUM VE KALBIMIN KESILDIGINI GORDUM AMA SARGILIYDI NE ANLAMA GELIYOR ACIL CVB BEKLIYORUM YOKSAS OLECEM MERAKTSN.GUNAHLARIM COK OBUR TARAFA GITMEK ISTEMIYORUMYazan: MUZAFFER EZBERCİ (2013-10-09 16:12:43)

RÜYAMDA KARA BULUTLARIN GÖKYÜZÜNÜ KAPLAYACAĞI VE HERKESİN BOĞULARAK ÖLECEĞİNİ BUNA RAĞMEN İNSANLARIN TEDBİR ALDIĞINI GÖRDÜM DAHA SONRA BULUTLARIN DAĞILMASI İLE FELAKETİN GEÇTİĞİNİ FARKETTİM. YORUMU ÖĞRENEBİLİRMİYİM.Yazan: güler (2013-09-25 10:08:46)

kızımın tırnağı kopuyor ve fazla bir şekilde kan akıyordu kanlarda benim üzerime bulaşıyorduYazan: yusuf (2013-08-25 11:39:22)

iyi günler benim elimde cakiyla normal bir kesik vardi sonra kanamaya basladi bende elimi SIKIP temiz kum üzerine bayagi kendi kanimi akittim .Yazan: sevim (2013-07-23 18:15:16)

bir kovanın içi su doluydu ve içinde bir kaç damlayı geçmeyecek kadar kan düşmüştü rüyamda bana kızgın olan kadın o suyu eliyle bana atmaktaydıYazan: berivan (2013-07-21 10:51:48)

benim rüyamda her yer kan yollar her yer kan içinde...Yazan: fatoş (2013-07-20 01:48:38)

Ruyamda agzimdan kanli kus tuyleri cikiyodu. Kan ruyayi bozar derler ama yinede aciklar msnz?Yazan: güler (2013-07-19 08:50:02)

ben ruyamda adet olyorum orkidi değiştrirken çikan orkidi ağzıma koyum yemye başlyorum sonra fark edip tukryorum miydem bulanyor kusyorumYazan: ilyas (2013-07-14 02:41:02)

ruyamda jiletle elımı kestıgımı kanadığını ve bayıldıgımı gördumYazan: ela (2013-07-11 16:53:33)

bn rüyamda bi cinayet gördüm artı cinayetin yanında kan vardı her yerde ne anlama geliyo şimdi bu? kanın anlamı kötü cinayetin anlamı iyi?Yazan: Günay (2013-06-21 21:13:40)

Rüyamda Kardesimin ve Kocamin üstünden kan gelmesi ve ikisinin üstü kan ile bulasmasini görmek.Yazan: idris (2013-06-21 08:23:25)

sevdiğim kız rüyasında onu bıcakladığımı görmüş ama bıcaklar hiç kan gelmiyormuş bunu bana açıklaya bilirmisinzYazan: Melissa (2013-06-16 17:29:27)

ben rüyamda önce burun kanamasini gördüm sonra azimdan devam kaniyordu.Lütfen yorumlayin cok merak ettim :(( !!!!Yazan: Dogan (2013-06-13 00:58:38)

Ben rüyamda adet oldugmu grdm.Yazan: ebru (2013-06-05 07:23:18)

ben bir başkasına bisikletle çarpmamda burdunndan su gibi akan kan direkmem durdu nedir acaba bilgi verrmısınızYazan: yuzi (2013-05-10 16:29:25)

ruyamda iliskiye girmeden dusuk yaptim cok kan vardi oysa hic iliskiye girmedimYazan: melahat (2013-05-07 09:57:02)

bir erkeğin yattıı yerden kalkığında yatağının kanlı olduğunu gördüm.Yazan: buse (2013-05-02 08:38:49)

ben yılan kanı ğördüm yorumlarmısınız*Yazan: meral (2013-04-27 20:53:29)

adet kanı gormek ne anlama gelırYazan: tuncay (2013-04-24 21:55:08)

mrb ben ruyamda bır arabanın ıcınde sılahla tarandıgımı gordum sonra boynumdan vuruldugumu kan aktıgını gordum yakınlarımın hastaneye kaldırdıgını ve sevdıgmın hastende agladıgını gordum sonra otekı odadan yaralı halde kalkıp sevdıgmın goz yasını sıldıgımı gordum ve uyandım yatagımın basında sevdıgım kız oturuyordu basını eymıs sekılde seslendım nasıl bızım eve gırdın dıye cvp vermedı kendısı kendı evınde oldugu halde benım basımda nasıl duruyordu anlamdımYazan: hamide göde (2013-04-04 09:56:14)

rüyamda abilerimin ve eşimin bir kavgada yaralandıklarını gördüm vücutlarında kanlar vardı çok tedirgin oldum eşiminde eli sarılıydı bu ne anlama gelir kütfen yazarmısınız çok rica ediyorumYazan: Selin (2013-04-01 14:36:07)

Merhaba Arkadaslar ben Almanyadan Selin. Bugün rüyamda adet oldugumu gördüm,cok kan akmiyordu gayet normal bir sekilde adet olmustum.Rüyada adet kani görmek; ne anlama geldigini bilen varsa cevaplarinizi bekliyorum.Buarada yardim edermi bilmiyorum ama yinede yazim:ben 34 yasindayim,genelde pek nadir rüya görürüm. Yorumlarinizi bekliyor ve cok Tessekkür ediyorumYazan: enes (2013-03-29 07:34:35)

ben rüyamda ayak altına iğne battı ve oluk oluk kan aktı .... lütfen cevaplayın...Yazan: emrah ince (2013-03-27 11:34:03)

ben ruyamda ıdrarımı kacırıyorum ve kan fıskırıyordu bu ne anlama gelıyor cvp bklıyorumYazan: bahar (2013-03-25 19:16:41)

ben.ruyamde.kedı.kanı.gördum.bu.ne.demekYazan: İpek (2013-03-24 17:23:42)

Ruyamda besıkte bulunan bı erkek cocugu tacız eden bı adam , sonrasında cocugu operek kolları arasında onu sıkmaga basladı sonra cocugun butun vucudunda kanlar akmaya basladı fecı sekılde ve oldu bende oyle uzaktan seyredıyordum cok merak edıyorum ılk defa boyle bırsey gordum:( korktumYazan: kezban (2013-03-16 13:53:15)

ve bi arada tüylü bi ömrümceğin beni ısırdığını görüyordum..bileğimi ısırıyordu bilegimin kanayıp 3 yara halıne dönüştüğünü ..ve tekrardan bana doğru gelmeye çalsıyordu ben de ayağımla geri itiyordummYazan: nazlı Öztürk (2013-03-15 20:45:16)

rüyamda annemle doktora gidiyorum doktor annemin burnuna ince bi şiş sokuyor annem in burnun dan kan fışkırıyor çok sinirleniyorum o sırada doktor kaçıyor ben etrafı kırıp döküyorum şimdiden teşekkürlerYazan: yılmaz (2013-02-21 11:23:03)

rüyamda evimde arkadaşlarla otururken bir arkadaşım lavaboya gitmişti.. uzun bir süre gelemeyin ce merak ettim..Arkasından gidip baktığımda damarları kesilmiş gördüm..Hemen hastaneye yetiştirdim ama arkadaşımı kaybetmiştim.. sizce bu olay neye çıkar..Sevgilerimle...Yazan: nuray (2013-02-20 08:57:50)

rüyamda abdes alırkenburnuma suverdim siyah kan geldi neanlama gelir yorarmısınızYazan: yusuf balık (2013-02-14 10:23:17)

herkes konuşuyor ama nereye dayanıyor belli değil.kim ne derse desin ama orada yazılı olanlar yani tabirler bence ciddi bir araştırma ve uzun bir emeğin sonucunda hazırlanmış doğru yaklaşımları çok fazla olan izahatların yorumcuların aksine doğrusallığı ve gerçeği yansıttığına kaniyim.Ben bu yorumda aradığımı buldum ve gerekli uyarımı aldım umarımki algıladığım istikamette hareket ederde ilahi uyarının uyanışına erişip İllahi taktir ve tecellinin ağır tokatından kurtulmak nasip olur.Ben akıl penceresinde doğruyu buldum sizler ne derseniz deyin Yusuf balık İzmir Menemen TSM başkanıYazan: semra (2013-02-13 09:22:55)

ben 5 aylık hamileyim rüyada dogum yaptıgımı gördüm ama 3 yasındaki oglumu doguruyordum çok kan görüyordum yorumunuzu bekliyorumYazan: Sinem (2013-01-26 21:22:25)

Rùyamda babam bize komple koyun eti vermisti....ve koyunun kafasi domuzun kafadiydi....etten kan akkiyordu ve ben esime bu etti côpe at diyordum esim eti sirtins alip kapidan cikacakti ben uysndim......arkadaslar ne olur bunun cevabini verin....babam gercekten bize hep et veriyorduYazan: İsmail (2013-01-25 05:54:11)

Rüyamda küçük bir çatışma ortasında duruyordum psikolojik yardım yapın bunlara diye iki üç kişi yanımıza yaklaştılar koşarak bir anda yanımdaki tanımadığım kişileri öldürdüler ama silah veya ona benzer birşey değil bildiğimiz dolma kalemle :)( Neyse adamlardan biri bana yaklaştı elindeki kalemi bana doğrultu, ben de hemen atladım adamın üstüne. Derken kalem silahi elinden aldım ve de önce gövde kısmından sonra da başından vurdum. Tabi bu arada adamı öldürme duygusu yoktu içimde ama düşünerek yaptığım birşey de yoktu. Başından akan kan çok fazlaydı ve korkmuştum, sonra kanama bir anda kesildi. Ve de adam bana dönüp gövde kısmını göstererek sen beni öldüremezsin dedi. Zırh falan mi var dedim baktım ama göremedim sonra kafasından vurmama rağmen neden ölmedi diye düşündüm bir an ve uyandım. Film senaryosu gibi ama ilk uyandığımda kafasından akan kandan dolayı çok korktuğumu fark ettim. Nasıl bir mana var bu rüyada ve dikkate almalıyım ?Yazan: aysel (2012-11-30 11:30:12)

bende ruyamda once yatarken burnumun kanadini gordum sonra da dusuk yapar gibi kanadimi gordum ben 4 aylik hamile yim ve cok korkuyorum lutfen ruyami yorumlayin tesekurlerYazan: hasan sadık (2012-11-23 08:37:36)

ben rüyamda evimin içine kedi girdigini gördüğüm sırada kediye hamle yaparak eve girmesini engelliyorum ve merdivenlerden yukarı kaçmasını sağlıyorum o sırada başka bi kedinin merdivenlerden aşşa indiğini görüyorum ve ona ayağımın topuğuyla vuruyorum oda dişelrini benim topuğuma geçirip yarıyor ve kanatıyor sonra kaçmıyor ve üstüme doğru geliyor bende o sıra sıçrayarak uyanıyorum bi çok yorum var bunıunla ilgili ama neye yoracağımı şaşırdımYazan: süleyman (2012-11-19 20:00:30)

ben ruyamda hiç tanımadıgım bir kız tarafında opuldum ama kız bana sen benı bulacaksındedı ne aanlama gelıyor acaba yorumunuzu beklıyorum şimdiden tesekur ederımYazan: Pınar (2012-10-20 08:47:18)

Benim rüyamdada küçük abdesdimi yaparken kan akıyordu ve bütün bunlar lavaboda oluyo ne anlama geliyo çok meraktayım ve korkuyorum:-(Yazan: Cariad (2012-10-18 13:32:02)

Siyah hayız kanı gördüm yorumlarmısınızYazan: selttinaha (2012-06-23 08:36:12)

rüyamda kan tükürdüğümü gördüm sıvı değildi hafif katıydı lütfen ne anlama geldiğini söylebilirmisinizYazan: çiğdem (2012-06-19 08:56:57)

rüyamda binanın önünde bi kız yatıyodu ağızında burnunda gözlerinin altında hep kan vardı ve onun öğretmeni kızın yüzünü ıslak mendille siliyordu ama kızın öldüğü her halinden belliydi lütfen ne anlama geldiğini söyler misiniz?Yazan: mahmut (2012-06-05 08:16:30)

rüyamda bir odadaydum,duşta.yanımda ise üst üste konulmuş 2,3 tane tabut vardu daha doğtusu birer varildi ve bunların içinde ceset vardı vakat ben onları görmedim ve bi anda varilleri yerleştirirken o varilin kapağı açıldı ve kan aktı fakat bu kanın rengi bir baktığımda kırmızyken bir anda suya dönüştü bende yere veya başka bir yere akmasını engelledim bunun anlamı nedir yorumunuzu bekliyorumYazan: mustafa (2012-05-18 18:45:59)

kan kusmak veya agızdan kan gelmesiYazan: nejla (2012-05-18 00:54:11)

rüyamda adet oldugum gördüm ve cok kan akayordu ve cok korkudum birkac ay sonra alti defa burnum kanideYazan: adil (2012-05-16 08:28:31)

benim burnumm durmadan kanıyodu ve kalabalık bi yerde... cvbıni istiyormmm..Yazan: muhlis (2012-04-29 08:41:41)

ben rüyamda arkadaşımla beraber inek kesiyorduk sonra inek kesilmeden elim kan oldu bacaklarımda.Ben daha küçük bir çocuğum bu ne anlama geliyor lütfen cevabını yazın çok korktumYazan: Merve ceylan (2012-04-19 09:23:34)

2 haftadır rüya görmüyorum dün gördüğüm rüyada ise dusa giriyodum küvete suyun dolması icn suları actım ama dusa grerken suyun birden kan oldugunu gördüm bagırarak cıktım kosarak salona gctim sonra amuda kalktım terliklerim kafam düştü düşerken iclerinden kan akıyordu oo korkuyla terlikleri basımdan savurdum vee bii baktımki yerdeler fare olmuslar bana dogru melül melül bakıyolardı karsıklıklı bakısıyorduk szce buu rüyanın anlamı nedir smdiden tesekkurlerYazan: sibel (2012-04-15 19:07:42)

ben rüyamda ağzımdan ve burnumdan kan geldiğini gördü m ama çok kanıyoduYazan: zeynep (2012-04-15 19:02:32)

ben rüyamda bi köpek ve komşum vardı ve o komşumun kafası kopmuştu ve bana suss diye bağırodu sonra köpek o komşumun kolunu ısırdı ve koptu ama o komşum hala ölmemiştiYazan: çiçek çay (2012-04-12 22:03:50)

bence rüyaların bazıları tersine , bazıları ise doğru çıkarYazan: eda (2012-04-10 13:00:49)

rüyamda 2gün üstüste kocaman bir yılan evimize giriyor ben o yılanı öldürdüm daha sonra evimin arkasından kürek alıp yılanı dışarı attım dahasonra küregi yerine koyarken bahçede çöp kutusunda ölü bir bebek gördüm ne anlama geliyorYazan: eda (2012-04-10 13:00:49)

rüyamda 2gün üstüste kocaman bir yılan evimize giriyor ben o yılanı öldürdüm daha sonra evimin arkasından kürek alıp yılanı dışarı attım dahasonra küregi yerine koyarken bahçede çöp kutusunda ölü bir bebek gördüm ne anlama geliyorYazan: Eda (2012-04-09 06:13:11)

Vefat etmiş bir akrabamızı iki bacağı kopmuş şekilde kanarken gördüm kesik bacakları yatağın hemen yanında duruyordu her yeri morluk içindendi bu rüyanın anlamı nedir şimdiden teşekkür ederimYazan: arif (2012-04-08 12:57:48)

ruyamda ben kucuk abdestımı yapıyordum ama kan olarak akıyordu cok kan aktı nedır acaba bunun bı anlamıYazan: buket akgül (2012-04-08 06:45:16)

ben kan gördüm sanece parmak kanıyordu birden bire yara oldu kapandı...Yazan: yeşim (2012-03-28 09:50:35)

ya bacağım kemiğinden ayrılıyodu durduk yere kan çıktı sonra ve ben çok koktum :((((((((((((((Yazan: aslı (2012-03-15 06:36:04)

rüyamda beni burnumdan ve karnımdan bıçaklıyolar biri ölmemi istio bıçaklayan ölmemi istemio ama öldü o can çekio dio hiç bi yerimde kan görmüyorum ama o bıçağı sapladığında canım acıo bi daha acımıo beni odada bırakıp gidiolar ben kalkıp temizleniorum anlamını çok merak ettim çok korktum çünküYazan: Mehmet (2012-03-13 19:55:09)

Ben rüyamda bir adam babama bıçak çekmiş ti ardından bir anda kendimi okulda buldum boşluğumda kan vardı ve çocuklar gülüyordu. bu ne anlama geliyor.Yazan: kübra (2012-03-09 16:51:48)

kilicla bir darbe yiyip kanin görünmesi ama akmamasi ne anlama gelir?Yazan: Hulya (2012-03-01 00:17:56)

Vucuttan kan akmasi ne anlama gelior benimde duydugum kan ruyayi bozar derler sizce bunun bir anlami varmidir ???Yazan: Özlem (2012-02-29 12:50:05)

kan kusmak ve kanin icinde bogulmak ne anlama gelir?? Özlem ViyanaYazan: nuran orhan (2012-02-27 15:14:57)

ben ruyamda annemin benim konusmadigim biriyle gule kalka kontak kurmasi fakat bilincsis benim konusmadigimdanYazan: musa (2012-02-24 17:42:31)

kalbalk bir ortm kavga ypıyorum birinin işart parmağını ısırıyorum ağzım kan doluyor yutmuyorum tükürüyorum bu rüyadan hayli etgilendim inşallah hayırlısı olurYazan: helin (2012-02-12 20:27:48)

2012-01-22 15:06:01 , NEJLA yazdı.. yorum: Arkadaşlar genel olarak şöyle bir yorum yapma gereği duydum,rüyaların çeşidi ve görülme şekli fazladır,bazen bilinç altı olaylar,bazen stres ve huzursuzluktan dolayı gördüğümüz karışık rüyalar bazen de uyarı amacında görülen rüyalar vardır,rüyamızı en iyi kendimiz yorumlayabiliriz çünkü bizi kendimizden başkası iyi bilemez ve daima hayra yorumlamalıyız,herşey gönlünüzce olsun... Aynen öyle Nejlaya bende katılıyorum..Yazan: hürü (2012-02-07 13:30:13)

ben bugün rüyamda yılan gördümYazan: esen (2012-02-02 11:36:07)

bizim bahçe temiz düz toprak ama tertemiz birde çuval var ortasında içinde hayvan gübresi varYazan: alper (2012-01-31 02:22:36)

Ben rüyamda babamla kaldırımda yürürken arkamızdan 2 kişi kafamıza ateş etti her yer kan falan oldu.Yazan: NEJLA (2012-01-22 15:06:01)

Arkadaşlar genel olarak şöyle bir yorum yapma gereği duydum,rüyaların çeşidi ve görülme şekli fazladır,bazen bilinç altı olaylar,bazen stres ve huzursuzluktan dolayı gördüğümüz karışık rüyalar bazen de uyarı amacında görülen rüyalar vardır,rüyamızı en iyi kendimiz yorumlayabiliriz çünkü bizi kendimizden başkası iyi bilemez ve daima hayra yorumlamalıyız,herşey gönlünüzce olsun...Yazan: ahmet (2012-01-21 16:10:00)

azimdan kan ve birde vurulmusum ama vurulan yerde kan yok sadece azimdan geliyor ?Yazan: Ayşenur (2012-01-18 07:31:19)

Rüyam biraz saçmaydı yinede merak ettim yatağımda kan vardı katılaşmış,sebebini sorduğumda babam traş olmuş kanda kıllarda vardıYazan: şaban ateş (2012-01-15 15:01:07)

rüyamda ölmüşbirinsanla ağladığımı gördüm ve ağlarken burnumdanbeyaz bir peçetenin üstüne koyu bir kan geldiğini gördümYazan: yeşim (2012-01-12 12:56:22)

bir arkadasımın ruyasında ben ölmüşüm.beni tabuta koymuşlar.bır yere goturmuşler gömmek ıstemışler ama o sırada gommomişler tabuttan kan akmış.bunun anlamı nedır? lütfen bır cevap yazarmısınız. teşekkurlerYazan: AYŞE (2011-12-25 11:52:51)

BEN RÜYAMDA BEBEĞİN AĞZINDAN KAN GELDİĞİNİ GÖRDÜM BUNUNLA İLGİLİ YORUM NEDEN YOKYazan: Nurcan (2011-12-24 13:48:05)

Ben hidrosefari hastasıyım ve 1haftadır yeni namaza başladım 1tane kızım var ve hastalığım çok ilerlemeden bir çocuk daha yapmak istiyorum beynimde hep bu düşüncelerle uyuyorum ve ilk defa rüyamda adet olmuştum bu ne anlama geliyor çok merak ediyorum en kısa zamanda cevaplarınız bekliyorum lütfenYazan: mehmetoguzalp (2011-12-08 12:01:30)

rüyamda aplam düşük yaptı her yer kandıYazan: haticefiliz (2011-12-04 11:24:09)

rüyamızdaki kan o rüyanın tersi anlamında olur.örnek bir kızım var bide oglum olsun dogacak bebek kız ancak kaderi kazaya çevirebiliriz.örnek rüyamızdaki nesnelerin sayısı atlatmamız gereken atlatamadıgımız engellerimiz:kişilerse aslında tanışacagımız ve kaderimizi etkileyecek insanları temsil ederler.Yazan: elif (2011-12-01 18:13:00)

bence rüyaları baya araştırmak lazım çünkü birinde başka birinde başka yazıyor mesela ben kanı biyerde para getirir diye okumuştum ama başka rüya tabirinde ölüm diyordu...:(Yazan: hülya (2011-11-25 10:26:02)

ben bi çocuk annesiyim bi oğlum var ve birde kızım olmasını bikere daha anne olmak istiyorum ve bunu kafama çok taktığımdan dolayı türlü türlü rüyalar görüyorum bu gecede rüyamda ; adet olduğumu gördüm ağrısız ve sancısız damla damla aktığını gördüm ; bu neye işarettir aceba yorum yapan herkese şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum ayrıca 24 yaşındayım şuanda.....Yazan: YÜKSEL (2011-11-18 09:20:09)

HAMİLEYİM VE RÜYAMDA COK AZ KAN AKTIĞINI GÖRDÜM ACABA NE ANLAMA GELİYOYazan: Damla (2011-11-13 18:34:58)

size katılıyorum ve rüyada kan görmek rüyayı bozarmışYazan: emrah (2011-11-12 07:53:16)

kırık dişim çıkıyor ve kanıyor... ne anlama gelir.Yazan: sibel (2011-10-24 14:33:11)

ryamda kan aktigini gordum , ne demek ki ???Yazan: Acelya (2011-10-07 21:30:33)

Annemin rüyasinda dizim parcalaniyormus kan birikiyormus ama akmiyormus ve ne anlama geldigini pek cözemedim dogrusu... fikri olan varsa ve yazarsa sevinirimYazan: esra (2011-09-12 13:00:59)

benim rüyam bababma araba çarpış bizim mahalede herkes na konuşuyor ve benim babam öldü cenazeye koyunca o zamn ben rüyadayım ya gerçek sanyom terler bi akıyor bi kaltım kalktığım takdirde hemn abamın yanına gittimçok ağladım çok korktum hem rüyada ağladım ama bak rüyadnın içinde ağladım ama gerçektete gözyaşlarıma sular geldi gözlerim ağrıyor şuan ağlamkatan ala babamın öldüğünü sanıyorumYazan: erkan (2011-09-05 15:58:49)

bir kamyondan çeşme gbi akan kan görmek rüya tabiri nasıldır acaba tşkl.Yazan: beren (2011-08-28 09:28:38)

rüyada herhangi bir şekilde kan görmek o rüyanın bozulacağı anlamına mı gelir???? lütfen cevaplayın yorumlarınızı bekliyorum..Yazan: Burcu (2011-08-23 11:16:04)

Benım bıldıgım kan gormek o ruya bozulur anlamındadır masaallah sızde oyle seyler yazmısınız kıYazan: Burak (2011-08-16 12:24:49)

benim bildiğim kan görmek rüyayı batıl eder.. siz o kadar yorum yapmışsınız ama o rüya batıldır.. o yorumlar saçmalıkBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik