Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada kanarya görmek


Rüyada kanarya görmek

Rüyanızda kanaryanın öttüğünü duyarsanız, çok iyi haberler alacağınızına işarettir. Eğerki kafeste kanarya görürseniz, aileniz arasında tartışmalara delalet eder. Rüyada kafesteki kanaryayı serbest bırakmak hoş olmayan kötü huylarınızı bırakmanız gerektiğine tabir edilir.

Rüyada kanaryanın öttüğünü duymak

Yakın zamanda çok iyi haberler alacağınızına işarettir. Kanarya ötüşü, mutluluk ve güzel hoş haberler alacağınızın işaretidir. Genç birisinin kanarya sahibi olduğunu yani kendisine ait bir kanarya görmesi, akademik olarak kariyer yapacağı manasına gelir. Sevimli hoş ama fazla zeki olmayan arkadaş olarakda tabir edilir. Kanarya sesi ise dosttan gelecek müjdedir. Rüyada kanarya gören veyahut bir kanaryanın cıvıl cıvıl öttüğünü duyan kimse, birine gönlünü kaptıracağu anlamına gelir.

Rüyada kanaryayı kafeste görmek

Rüyanızda görmüş olduğunuz kanarya kafeste ise yakın bir zamanda şöhrete ve çok para kazanacağınza işaret eder. Bir başka tabirciye göre ise: Rüyada kanarya görmek, hayırlı işlere işaret eder. Kanarya gören kişi kimse hayatta beklediği bir maddi yada manevi kaybı varsa hepsi geri gelir. Yada yapılması gereken herhangi bir işi varsa o işide en kısa zamanda yapılmış olur. Eğerki üzüntülü ve dertli kederli ise üzüntüden derdinden ve kederinden kısa zaman içinde kurtulacağına işaret eder. 1383Rüyada kanarya görmek (3570) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: Rüyada kanaryayı kafeste görmek, Rüyada kanaryanın öttüğünü duymak

kanarya için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik