Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada konser görmek


Konser, bir şarkıcı ya da müzik grubunun hayran kitlesi yada dinleyici topluluğu önünde gösterdiği performanstır.
Rüyada konser görmek ise, iki şekilde yorumlanır. Birincisi; rüyayı gören kişi bayansa özel hayatında çok güzel bir gelişmeye ya da yeni bir ilişkiye adım atacağına delalet eder. Ayrıca rüyasında konser gören bayanın hem mesleki hayatında hemde aşk hayatında büyük başarılara imza atacağı anlamına gelir. Eğer rüyayı gören kişi bir erkekse, çok istediği bir işi yapmak için yeni bir kapı açılacağına ve yakın bir dostuyla ortaklık edeceğine işaret eder.
Rüyada konser izlemek, rüyayı gören kişinin sevdiği ve değer verdiği bir kişiyle güzel ve huzurlu günler geçireceğine ve mesleki hayatında bir süredir gerçekleştirmeyi istediği bir konuda adım atacağına tabir edilir.
Rüyada konser vermek, rüyayı gören kişinin çevresinde yapacağı hayırlarla ve edeceği yardımlarla çok dua alan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve huzurlu mutlu rahat bir ömür geçireceğiyle tabir edilir. Aynı zamanda rüyasında konser veren kişinin yaşayacağı bir olay manevi dünyasında olacak olumlu ve hayırlı gelişmelere yol açacaktır.
Kişi rüyasında gitmiş olduğu bir konserde müzik dinliyorsa, genç bir erkek için, başarı kazanacak bir işe ortakla girmek için fırsatın çıkacağına işaret eder. Orta yaştakiler için ise, işlerinde şansının iyi olacağına ve aile yaşamında mutlulu olacağına yorumlanır. Yaşlı kadınlar için, çok değerli bir hediye alacağı demektir. Rüyada konser ortamında bulunmak, rüyayı gören kişinin hakkında ortaya çıkacak olan dedikoduya işaretle tabir edilir. 1620Rüyada konser görmek (24014) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüyada konser vermek, rüyada konser izlemek

konser için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik