Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada maç görmek


Mac iki rakip takımın bir araya gelerek belirli sürelerde oynadığı oyunların genel adıdır. Buna futbol, basketbol, tenis gibi örnekler verilebilir. Bir bakıma spordur. Bazen güzel sonuçlar getirmesede aslında mac barışın dostluğun simgesidir.
Ama ne yazık ki günümüz şartlarında bu böyle değildir! Bir türlü öğrenilmiş değil mağlup olan takımın bunu hazmedip dostluk çerçevesinde tebriklerini galip gelen takıma sunması gerektiği. Evet güzel biten maçlarda var elbet fakat sanki herzaman sandalyeler, şişeler hava da uçuşuyor gibi ya da sahaya iniliyor gibi izlenimler verilmekte. Eskilerde sadece maç denildiği zaman bayların oynadığı oyun gelsede akıla günümüz şartlarında bayanlarıda maç adı altında toplanan spor dallarında görmek mümkün artık.
Rüya da maç görmek; İzleyici ise yalnız başına bir iş yapamayacağına boş ve anlamsız coşkulara; Boş arzulara kapılacağına olmayacak işlere para yatıracağına ve düşlerini en olmayacak şeyler üzerine kurmaya işarettir. Maçta kendisini oynadığını görmek bir iş için çaba ve zahmet göstereceğine; Özellikle futboll maçı seyretmek zamanını boşa tüketmiş olduğunun alametidir. Rüyada maç, futbol maçında kendimizi seyirci olarak görmek tek başına iş yapma ve başarma gayretinin bulunmamasına, boş ve bir işe yaramayan ve anlamsız heyecanlara; Maçta kendimizin bizzat oyuncu olarak oynadığını görmek bir iş için emek ve gayret çaba sarfetmeye, maçda gol attığını görmek ise başarı ve rakibe galip gelmeye işaretle delalet eder. Rüyada özellikle futbol maçı seyretmek, zamanınızı boşa harcamakta olduğunuzun işareti sayılır. Ani değişiklik ve yabancı bir çevreden duyulacak ilginç haberdir. 1653Rüyada maç görmek (7839) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüyada maç seyretmek görmek

maç için yapılan yorumlar
Yazan: ipek (2015-01-07 21:57:25)

Ruyamda fotbolcu arda turali gördum ne anlama gelirBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik