Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada madalya görmek


Madalya, genellikle savaşlarda üstün derecede başarılar gösteren ve kahramanlık sergileyen kişilere verilen başarı göstergesidir. Bazen de önemli durumlarda ilgililere hatıra ve teşekkür maksatlı verilen metal simgedir.
Rüyada madalya görmek, rüyayı gören kişinin mesleki hayatında yaptığı işler yaptığı çalışmalar hayata geçirdiği projeler sayesinde emeğinin karşılığını alacağına ve yakın bir zaman içerisinde ilgili üstlerinden daha yüksek makamla mükafatlandırılacağına, maddi olarak destek olacaklarına delalet eder. Bununla birlikte, beklenen iyi bir haberin bir kişiden ya da bir işten gelecek olması da tabir edilir.
Rüyada altın madalya görmek, rüyayı gören kişinin aile yaşantısında güzel gelişmeler olacağına erkek evlat sahibi olmaya delalet eder. Aynı zamanda, mesleki hayatında yaşanacak problemlere sıkıntılara yeni çareler bulmaya ve yakın zamanda iş yerini başkasının üstüne geçirmeye yorumlanır.
Rüyada gümüş madalya görmek, mesleki hayatında uzun bir zamandır gelmesi beklenen bir haberin geleceğine, bu haber karşısında planlarına yeni bir yol çizeceğine işaret eder. Uzakta olan bir hısımdan gelecek beklenmedik bir haber üzerine yola çıkmaya tabir edilir.
Rüyada bronz madalya görmek, rüya sahibinin daha önce yaptığı yada ileride yapacağı bir işte zorlandığı sırada çok güvendiği bir dostundan yardım istemesine fakat bu kişiden olumsuz cevap almasına ve tek başına kalmasıyla yorumlanır.
Rüyada madalya aldığını görmek, bir iş için istenilen belgelerin sorunsuzca hazırlanacağına ayrıca rüya sahibinin beklediği belgelerin kısa sürede geleceğine de delalet eder.
Rüyada madalya sattığını görmek, Allah yolunda olan haramdan ve günahtan uzak duran kişinin varlığıyla tabir edilir.
Rüyada madalya ile ödüllendirilmek, kabiliyetlerinizin başaralarınızın nihayet mükafatlandırılacağına ve kendi meslek alanınızda en yüksek mevkiye gelmeniz için size teklif yapılacağına işaretle delalet eder. Rüyada kendinizi bazı kişilere veya kurumlara madalyalar dağıtıyorken görmek, tanımadığınız birinin size hizmette bulunacağına işarettir. Başarı olma, iş yaşamında yükselme, mevki sahibi olmak, ün yapmak, kişinin düşlerinin gerçekleşmesidir. 2256Rüyada madalya görmek (17715) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüyada altın madalya, rüyada gümüş madalya, rüyada bronz madalya görmek

madalya için yapılan yorumlar
Yazan: murat (2015-02-04 13:56:50)

ruyada sikke görmek, madalya gibi eski bir altın para bu..Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik