Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada mağaza görmek


Mağaza, eşyaların satıldığı büyük dükkandır. Giyecek, yiyecek ve beyaz eşya gibi ürünlerin satışa sunulduğu alışveriş yeridir.
Rüyada mağaza görmek ise, rüyayı gören kişinin kendisi için hayırlı uğurlu olacak yeni kapılar açılacağına işarettir. Rüya sahibi arzu ettiği her işte başarı sağlayacak, kişinin hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, yoluna güzellikler çıkacağına işaret edilir. Kişinin etrafında kendisine huzur, mutluluk ve hayır getirecek kişiler bulunacağına ve şansı bahtı da parlak demektir. Bir başka rivayete göre rüyada görülen mağaza, rüyayı görenin eşi, çocukları, malı, hayatı ve sırrıdır. Mağaza kişinin evleneceği kimse ve geçimidir.
Mağazayla ilgili görülen rüyaların neredeyse hepsi güzel ve iyiyle yorumlanır. İyi yorumlanabilecek rüyalardan biri olan mağaza genel anlamda, kişinin hayatından yana yüzünün güleceğine, olumlu değişikliklere delalet eder.
Rüyada mağaza gezmek, rüya sahibinin ileride eline büyük fırsatlar geçeceğine kendisine şans getirecek bir iş yapacağına ve çok para kazanacağıyla tabir edilir.
Eğer rüyanızda mağaza açtığınızı görüyorsanız, huzur ve mutluluk getirecek güzel olaylar yaşayacağınıza büyük sevinçle karşılayacağınız bir haber alacağınıza işaret eder.
Rüyada mağaza sahibi olmak, mesleki hayatınızda büyük değişiklikler, olumlu gelişmeler yaşayacağınızla yorumlanır.
Genç bir erkek kişi için çok faydalı yararlı bir işe işaret eder; tecrübeli ileri yaşta olanlar için ise karlı ve kazançlı bir rızka delalet eder. Kadın için ise ev yaşamında mutlu ve iyi bir ömür sürdüreceğine işarettir. Rüyanızda büyük, güzel bir mağaza görmüşseniz sizin bütün umutlarınız gerçekleşecektir demektir. Rüyanızda alış veriş yaptığınızı görmüşseniz sizin hayatınızda olumlu yönde bir takım değişiklikler olacaktır. Rüyada bir mağazada yangın çıktığını görmüşseniz o kişi sırlarla dolu bir şey öğrenir anlamına gelir. 1910Rüyada mağaza görmek (37362) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüyada mağaza gezmek, rüyada mağaza sahibi olmak

mağaza için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik