Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada mandalina görmek


Rüyada mandalina görmek veya rüyada mandalina yemek ne anlama gelir: Rüyada mandalina yemek , güney bölgelerine neşeli bir geziye katılacağınızın işareti olarak kabul edilir. Rüyada mandalina yemek, sıcak yerlere güzel bir geziye çıkacağınız demektir. Küçükçe bir kısmettir. 281Rüyada mandalina görmek (12439) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: narenciye

mandalina için yapılan yorumlar
Yazan: ayşenur (2013-12-04 13:48:16)

odada bir torba kadar mandalina gördüm kuzenim eline 2 tane almış bakın ben mandalina buldum diyorbu ne anlama geliyor olumlu cevaplarınızı bekliyorum lütfenYazan: üler (2013-10-17 12:11:27)

bır çanta içinde yeşillık vardı onları çıkarıyordum arasından 3adet dızılmış duzgun duran mandalına gordum ne anlama gelırYazan: msaglam (2013-04-23 12:43:44)

annemle babam uzun süre önce ayrıldı ve ben babamla uzun süredir dargınım hiç konuşmuyoruz rüyamda babamın çantama elma ve mandalina doldurduğunu gördüm ama ben hepsini yere attım babam ısrarla bir kaç kz denedi ama sonuç olarak hepsi yine yerdeydi bu rüyanın anlamını bilen var mı ?Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik