Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada mangal görmek


İslerinizin düzeleceğine, para sıkısıklıgını asacagınıza yorumlanır. mangal yakmak karlı bir is için girisimlere baslamak demektir.

Rüyada mangal görmek, para kasası ile tabir edilir. Mangal satın aldığını gören kimsenin eline mal geçer. Mangalın kırıldığını gören kimse zarara uğrar.

Rüyada mangal görülmesi muhtelif şekillerde yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında bir mangal satın aldığını görmesi; o kimsenin eline mal geçeceğine ve o malı saklayacağına işaretle tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında mangalın kırıldığını görmesi; o kişinin bir zarara uğrayacağına, kişinin rüyasında mangalın bir yerden başka bir yere taşındığını görmesi; o kimsenin malını bir yerden başka bir yere taşıyacağına delalet eder. 740Rüyada mangal görmek (13085) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

mangal için yapılan yorumlar
Yazan: Sara (2014-04-09 21:10:30)

Benim kizlar ve arkadaslari mangal yapiyorlar. Ve ölen Annem de oturuyor du bahcede ben de yuzuyordum yanlarinda ?Yazan: hatice (2013-06-06 11:42:49)

rüyamda mangalda pişmiş et yiyordum ne anlama geliyor acaba yorumlayabilirmisiniz.Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik