Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada mendil görmek


Rüyada mendil görmek... Nablusi (rahmetullahi aleyh)'in tabiri: Mendil hizmetçiye delalet eder. Mendilde görülen iyi ve kötü durumlar hizmetçi ile tevil edilir. Mendil arkadaşa, hanıma ya da çocuğa, nakışlı ise güzel sözlere ve üstünlüklere delalet eder. Zira mendille sıcaktan ve soğuktan korunulur. Üstüne oturu­lur, üzerinde namaz kılınır. Mendil alış veriş için güvenliğe, hizmetçiye delalet eder. Mendil saye­sinde yüz ve elbiseler toza bulanmaktan kurtulur. Boyacıların mendillerin­den birini bağladığını gören kişi, zinekar bir kadınla evlenir. Mendil Eşe ve dosta, samimi ilgi ve sıcak duygulara, Mendilin işlemeli olanı ince manalara, meziyet ve fazilete; Mendilci rüya tabircisine delalet eder. Rüyada mendil almak veya vermek ayrılığa işarettir. Rüyada mendil almak veya vermek ayrılığa yorumlanır. Aşk hayatınızda birtakım flörtleriniz ve yanlış ilişkileriniz olacak. Rüyada mendil görmek, arkadasa veya zevceye isarettir. EGer mendil süslüpüslü ise, fazilete isarettir. Mendil, hizmetçiye; mendilde görülen çirkinlik veya temizlik yahut güzellik ya da sertlik gibi görülen seylerin tabiri hizmetçiye aittir. Aşk hayatınızda birtakım flörtleriniz ve yanlış ilişkileriniz olacak. Aşk hayatınızda birtakım flörtleriniz ve yanlış ilişkileriniz olacak. 1263Rüyada mendil görmek (21110) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

mendil için yapılan yorumlar
Yazan: Uğur (2017-05-21 19:30:50)

Rüyamda yerde mendil buldum o mendili bir düzine mendili dağıttim soranlara yerde buldum israf olmasın diyordumYazan: aysel (2013-02-17 16:57:40)

ben 19 yaşındayım sözli bir bayanım rüyamda kayın babam bana beyaz ıslak mendil veriyor ve ben bunu yüzme sürüyorum bunu 2-3 kez gördüm aynı rüyayıBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik