Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada neml suresi görmek


Rüyada Neml suresi görmek ne anlama geliyor? Rüyada Sure-i Nemli veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek, rüya sahibinin kendisini meşhur edecek bir ilme işarettir. O kimse, mülk, anlayış ve rütbe ile de rızıklanır.

Cafer-i Sadik’a (RA) göre; Neml suresini rüyasinda okuyan veya dinleyen kisinin mali, mülkü ve parası artar. Sözü sayilir ve kendisi sevilen bir kisi olur. Halk arasinda itibar görür. Ibni Kesir’e göre; bu rüya sahibi ilim ögrenmege çok hevesli bir kisidir. Cenab-i Hakk onun bu arzusunu bilerek kendisine ilim yolunu daima açik bulundurur. Ömrünün sonuna kadar bu yolda devam eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada Sure-i Neml’i veya ondan bir parçayi okudugunu görmek, rüya sahibinin kendisinl meshur edecek bir ilme isarettir. O kimse, mülk, anlayis ve rütbe île de riziklanir.

Diğer bir yorumda: Rüyada Sure-i Nemli dinlemek, rüyada neml suresi duymak veya bir parçasının okunduğunu görmek : rüya sahibinin kendisini şöhrete kavuşturacak bir bilgiye, ilme delalet eder. Rüyayı gören kişi zenginlik, toplum tarafından anlayış ve rütbe ile de mükafatlandırılır.. 1101Rüyada neml suresi görmek (5098) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

neml suresi için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik