Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada nikah görmek


Rüyada Nikah görmek, Farz olan ibadetlerden birini yerine getirmeye, hayatın bir düzene girmesine, sorumluluk ve her türlü kötülükten emniyete, Bilmediği bir kadınla nikahlandığını görmek dini emirlere sımsıkı sarılmaya; Her türlü nikah akdinin uygun bir ortamda ve usulüne uuygun olarak gerçekleştiğini görmek evliler için sevgi ve muhabbet tazelenmesine, bekar kimse için hayırlı kısmate; Nikah kıyan kimseyi görmek bekar için evlenmeye; evli kimse için bir işe önderlik etmeye, bir işi için anlaşmaya yahut boşanmaya; Nikahı bozduğunu (boşandığını) görmek yolculuk sebebiyle evden bir süre ırak kalmaya, iş değiştirmeye, bir satım işinden caymaya, vefat etmeye yahut İslamdan dönmeye; Muta hikahı ile geçici olarak nikah kıydırdığını görmek zinaya, şartlarına uyulmadan yapılanalışverişe; geçici ama karlı ortaklığa, kısa süren rahatlığa delalet eder. (Ayrıca Bakınız: Evlenmek, Boşanmak.) Uykuda bir kimse hiç tanımadığı bir kadınla nikahının kıyıldığını görürse, onun, oruç veya namaz gibi farzları yerine getirmesi gerektiğine işarettir. Rüyasında tanımadığı bir kadınla nikahlandığını gören erkek, oruç veya namaz gibi farzları yerine getirmesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada nikahlandığını görmek bir kız ise yakın zamanda evlenmek demektir. Nikah kıydığını görmek iyilik etmek demektir. Kişinin gerçekten evleneceğine veya iyilikte bulunacağına işaret eder. Rüyada hiç tanimadigi bir kadinla nikahlandigini g0rmek,bekar ise evlenmeye, evliler için ayriliga, veya bir topluma baskan olacagina ve bir kimse ile ortaklik kuracagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada yapilan nikah, oruç, namaz veya hacc gibi bir farzin yerine getirilmesine isarettir. Rüyada bir nikahta bulunduğunu gören, bir anlaşmanın içyüzünü anlayarak bundan yararlanır. Rüyasında nikahlandığını gören bir kız ise kısa zamanda evlenir. Nikah kıydığını gören kimse hiç aklına gelmeyen birine iyilik eder. Rüyada bir nikahta bulunduğunu gören, bir anlaşmanın içyüzünü anlayarak bundan yararlanır. Rüyasında nikahlandığını gören bir kız ise kısa zamanda evlenir. Nikah kıydığını gören kimse hiç aklına gelmeyen birine iyilik eder. 2115Rüyada nikah görmek (119366) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

nikah için yapılan yorumlar
Yazan: serap (2014-03-28 09:35:39)

Slm ben rüyamda amcamin oğlu ile karısının imam nikahlarını ölen babası amcam videoyla kiyiyordu sonra nisanlim ile bende gittim benim uzerimde gelinlik yoktu sonra nisanlim yanimdan gitti ama cok kalabalikti herkez uzgundu lutfen yorumlarinizi bekliyorum allaha emanet olun iyi gunlerYazan: mert (2014-03-12 11:00:59)

rüyamda kız arkadaşımla nikahımız kıyılıyor benden mehir olarak altın kemer istiyordu.Yazan: güler (2014-02-26 09:17:23)

rüyamda ölmüş babamın başkasıyla nikalanırken gördüm ve babamın şahidide eşimle benmişik babamla konuştum ve babam nikah salonunda karnını açtı ve karnı şiş ve delik delik yaralar vardı lütfen en kısa zamanda yorumunuzu bekliyorumYazan: Hatıce (2014-01-23 19:51:40)

Rüyamda esim ile gökyüzünde nikahlandigimi gördüm.bu rüyam için yorum yapabilirseniz memnun olurum.Yazan: ilknur (2014-01-20 16:19:56)

ben babamı bir aile dostumuzun karısıyla nikahladığımı(imam nikahı)gördüm.Annemde bana yardım ediyor.Baba kıyayımmı nikahınızı diyorum,kıy kızım kıy diyor.İmam nikahındaki gibi rakamlar konuşuluyor.Kalabalık bir ortam ama herkes mutlu,gülüyor.Yorumlarsanız memnun olurum.Tşkler...Yazan: osman çimer (2013-09-26 17:48:33)

karımın çok samimi olduğum bir arkadaşımla nikahlandığını gördüm açıklamasını bana yazarmısınızYazan: tolga (2013-06-25 10:19:25)

ben kendi rüyama yorum beklemekteyim saygılarımla.......... ben eşinden boşanma aşamasında olan bir erkeğim..eşimle 1 ayı aşkın süredir ayrıyız yaklaşık 25 gündür ne konuşma ne msj hiç irtibatımız olmadı...ben rüyamda eşimi başka birisiyle nikah kıyılırken evlenirken görüyorum..çılgına dönüyorum.. yanlız eşimde beyaz gelinlik yok kendi nişanımızda giydiği mor nişanlığı var ayrıca nikah çadır gibi bir yerde kıyılıyomuş gelin arabasınıda hızla yanımdan geçerken görüyoum nikah memurunu görüyorum tenha bir nikah yani kalabalık değil....... değerli yorumlarınzı sabırsızlıkla beklemekteyim selamlarBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik