Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada nişan görmek


Rüyada Nişan görmek, madalya türü nişanı görmek yahut bunu göğsüne takınmak makam ve mevkiye, şeref ve itibara; Bir hayvanda yahut başka bir şeyde bir nişan (belirti, alametĞi farika) görmek, görülen şeyde meydana gelecek belirgin bir değişikliğe, Bedeninde bir nişan görmek -görünen yerde ise- bir ayıbın ortaya çıkmasına, elbise altına geliyorsa hayır ve iyilikle anılacak işler yapmaya; Biriyle nişanlardığını görmek düzenli hayata, kendini işine ve mesleğine vermeye, Nişan merasimi sevinç ve sürura, refah ve mutluluğa delalet eder. (Ayrıca Bakınız: Dağlamak.) Rüyasında nişan töreninde bulunan kimse yeni şeyler öğrenecek ve yeni kimselerle tanışacaktır. Rüyada kendisinin nisanla onurlandirildigini görmek, hayatta hiç kimseden yardim görmeden kendi cabasi ile basariya ulasacagina isarettir. Rüyasında bir nişan töreninde bulunan kimse yeni şeyler öğrenecek, yeni kimselerle tanışacaktır. Rüyasında nişanlandığını gören kimse de beklediği gibi fırsat bulacaktır. Rüyasında bir nişan töreninde bulunan kimse yeni şeyler öğrenecek, yeni kimselerle tanışacaktır. Rüyasında nişanlandığını gören kimse de beklediği gibi fırsat bulacaktır. 1141Rüyada nişan görmek (19363) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

nişan için yapılan yorumlar
Yazan: Hikmet (2017-01-09 19:29:34)

Rüyamda sevdiğimle nişanlandığımı gördüm. Ama kızın ailesi yoktu. Ve sokakta oldu bu nişan merasimi. Şimdiden teşekkürler.Yazan: Sevinc (2014-04-07 13:58:29)

Bir kiz srkadasim ruyasinda beni nisanlanirken gormus uzerimde siyah beyaz bir elbiler varmis? Bunun anlami ne ??Yazan: muhammed (2014-02-20 15:05:31)

doğrudurYazan: mehmet (2014-01-26 14:23:02)

arkadaşım rüyamda nişanlanıyordu bilmediğim biriyle bizde başka bir evde oturuyorduk ben otobüse bindim arkadaşımda vardı ben otobüsten inerken düşdüm sevdiğim kız arkadaşım beni öptü ve nişanladı sonrada uyandımYazan: Beyza (2013-05-23 23:40:50)

Ben rüyamda evimizin camaından bakıyordum.karşı evde bir tane erkek beni kesiyodu...sonra akış oldu.biz birbirlmizi sevdlk.sonra onların evine gittik.beni lstedilr.ben kahve dağıttım.sonra yine akış oldu.ben sokakta şu anda 6.sınıfa giden arkadaşımı gördüm.o hala 6.sınıftı ve hiç büyümemişti.ben ise 20 yaşındaydsım rüyamda.ben ona nişanlandığımı söyledlm.sonra yine aktı.ben nişanlımın evini kaybettim...sonra birlne sordum gösterdi,......bu ne anlama geliyor?Yazan: pınar (2013-04-30 09:48:58)

rüyamda hiç tanımadığım biriyle nişanlandığımı hatta alelacele nişan oluyor . hiçbir hazırlık olmadan .Yazan: anonim (2013-03-19 07:17:25)

Ruyamda nisanim olacakmis ama ortada nisan kiyafeti yok annem diyo baska kiyafet giy ben diyorum nisan kiyafeti olmazsa bu nisan olmaz sonradan goruyorumki sevdigimle nisnlaniyorumBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik