Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada okul görmek


Rüyada okul görmek ne anlama gelir: Günümüzde okul adını verdiğimiz yerlere geçmişte medrese denmekteydi bu bağlamda aşağıdaki açıklamalar rüyada medrese görmek içinde geçerlidir.

okul fakirliğe, zor geçinmeye ve işsizliğe delalet ettiği gibi aynı zamanda da ilime itibara, hörmet görmeye, uyulması gerekilen kurallara veya yönetmeliklere ve yararsız bilgi ve ezber bilgiye delalettir.

Rüyada okul gören kişi eğer olgun bir kişiyse bu hayatında bazı davranışların hatalı olduğuna işaret eder. Okul yaşını geçmiş kimseler için kısaca bir uyarıdır. Rüyayı gören kişinin hayatında daha olgun davranması gerektiğini gösterir.

Rüyada kendisini okulda okuyor olarak görmek kişinin yeni başlayacağı bir iş hakkında bilgi toplaması veya eğitim görmesine delalettir. Rüyada okulda arkadaşları ile bir sınıfta ders çalıştığını görmek kişinin mevcut işinde başarılı olacağına ve çevresinin nazarında işi konusunda takdir edileceğine işarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada okul görmek, iyiliğe, nizam ve intizama işarettir. Bazen de okul, çocuğa işarettir.

Okula gidip sıkılan hem sevinir hem de kazançlı çıkar. Ayrıca Bakınız: Medrese 1181Rüyada okul görmek (14486) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: medrese, lise, üniversite, ilk okul, orta okul

okul için yapılan yorumlar
Yazan: sinan yalçın (2014-10-06 18:41:36)

rüyamda sürekli bitirmiş olduğum okullara yeniden başlıyorum. sürekli daha önce girmiş olduğum sınavlara tekrardan giriyorum.bu rüyayı ayda en az dört beş defa görüyorum.bunlar neye delalettir acaba??? teşekkürler...Yazan: ahmet (2014-09-08 00:04:20)

Yeni bir okula kayt olmak istiyorum ama okula kayt olmak zor ama ruyamda okula bes kisi alınacagini ve benim ilk beste oldugumu görüyorumYazan: ayşe (2014-05-19 22:25:06)

ben rüyamda okulumun önünden bulut üstünde ayrılıp bulut şeklindeki pamukşekerleri topladımYazan: orhan cakır (2014-03-28 05:54:43)

kardeşimle okula gelenlerle savaşı yorduk bunun anlamı neYazan: SANEM (2014-03-27 16:41:11)

ayyyyyyyyyyy çok beğendimYazan: enes (2014-03-15 18:35:45)

rüyamda sevdiğim kızı gördüm hoca ile kavga etmişti o giderken bende elinden tutup giderken elini ellerimden çekti acaba bunun anlamı ne ???Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik