Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada öpülmek görmek


Rüyada Öpülmek
Rüyayı gören kişinin rüyasında birisi tarafından öpüldüğünü görmesi, rüyayı gören kişi için değişim anlamına gelmektedir. Kısa bir zaman dilimi içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak yer ve mekan değişimi şeklinde tabir edildiği gibi rüya sahibinin iş ya da tatil amacı ile kısa zaman içerisinde seyahate çıkacağı anlamına da gelmektedir.
Kimi yorumculara göre baktığımız zaman ise kişinin özel hayatı ile alakalı olarak yaşanacak gelişmelere delalet eden rüyalardan birisi olarak tabir edilir. Rüya sahibinin kısa süre içerisinde her anlamda kendisini mutlu edecek olan bir gönül ilişkisine başlayacağına ve bu ilişkisi çok uzun süre ilerledikten sonra izdivaç ile noktalanacağı şekilde tabir edilir.
Rüyayı gören kişi için aynı zamanda mutlu bir yuva sahibi olacağı şekilde de tabir edildiği gibi aynı zamanda farklı farklı tabirleri de söz konusudur ve bunların da üzerinde fazlası ile durmak gerekir. Bu anlamda detayları daha yakından inceleyelim.

Rüyada Dudaktan Öpüldüğünü GörmekRüyayı gören kişinin birisi tarafından dudaktan öpüldüğünü görmesi, yine hayırlara vesile olan rüyalardan birisi olarak hayırlara işaret etmektedir. Kişinin kısa bir zaman dilimi içerisinde çok çok güzel sözler işitmeye başlayacağına delalet eder ve bu neden dolayısı hayırlara vesile olan rüyalardan birisi olarak da tabir edilir.
Kişinin zaman içerisinde yaşanacak gelişmeler ile birlikte önünün çok ciddi anlamda açılacağına ve geleceğinin daha da parlak ve mutluluk verici bir hale geleceğine delalet eden rüyalardan birisi olarak da tabir edilir.

Rüyada Yanaktan Öpüldüğünü GörmekRüyayı gören kişinin rüyasında birisi tarafından yanaktan öpüldüğünü görmesi, yine hayırlı şekilde tabir edilen rüyalardan birisi olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kısa zaman içerisinde son derece hayırlı kazançlar elde etmeye başlayacağına ve herkesten helal lokma yiyeceğine ve bereketli kazançlar elde etmeyi başaracağına delalet eden rüyalardan birisi olarak tabir edilir. Aynı zamanda rüyayı gören kişi için kısmet kapılarının ciddi şekilde açılması anlamına da gelmektedir.
Rüyayı gören kişinin daha farklı kısmetlerinin ortaya çıkacağına ve kişinin iş hayatında da başarılı adımlar atarak yine ciddi şekilde gelirler elde etmeye başlayacağına, hali ile mutluluk dolu süreçlerin beraberinde geleceğine delalet eder.

Rüyada Boyundan Öpüldüğünü GörmekRüya sahibinin rüyasında boyun bölgesinden öpüldüğünü görmesi demek, rüyayı gören kişi için gönül işleri ile alakalı olarak hayatında bazı gelişmelerin olacağına delalet eden rüyalardan birisidir. Kişinin yakın bir zaman dilimi içerisinde karşı cinsle yakınlaşacağına, bununla birlikte hayatında daha da güzel gelişmelerin olacağına delalet eden rüyalardandır.
Kişinin bir gönül ilişkisinin başlayacağına ve bu gönül ilişkisi nedeni ile kişinin çok ciddi anlamda mutlu olacağına, bu mutluluğun beraberinde daha da yeni seçenekler doğuracağına, kişinin hayatını düzene sokacağına da delalet eden rüyalardan birisi olarak yorumlanır.

Rüyada Erkek Tarafından ÖpülmekRüyayı gören kişinin rüyasında bir erkek tarafından öpüldüğünü görmesi, rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek olan son derece hayırlı gelişmelere delalet eden rüyalardan birisi olarak tabir edilir ve her ne olursa olsun fark yaratmak anlamına gelir. Uzun süren mutsuzluk dolu süreçlerden kurtulunması anlamına gelen güzel rüyalardan birisidir.
Bununla birlikte rüyayı gören kişinin attığı tüm adımlardan kısa zaman içerisinde ciddi anlamda çıkar elde edeceğine ve hayırlı bir yükseliş içerisinde olacağına delalet eder. Bu gelişmeler akabinde kişinin yaşantısı çok ciddi anlamda düzene girer ve aile huzuru şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kadın Tarafından ÖpülmekRüyayı gören kişinin rüyasında bir kadın tarafından öpüldüğünü görmesi, kısa zaman içerisinde yaşanacak olan gelişmelere delalet eder. Rüya sahibinin karşı cinsten birisine karşı çok ciddi anlamda gönül duyguları beslediğine ve bu duygular karşısında karşılıklı olarak birisi ile yakınlaşmasına delalet eden rüyalardan birisi olarak da tabir edilen rüyalar arasındadır. 4263Rüyada öpülmek görmek (210391) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüyada dudaktan öpüldüğünü görmek, rüyada yanaktan öpüldüğünü görmek, rüyada boyundan öpüldüğünü görmek

öpülmek için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik