Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada örgü görmek


Rüyada örgü görmek ne demektir? Örgü Güzel ve mutlu bir hayat süreceksiniz demektir. Çok güzel bir aile sahibi olacağınıza işaret eder. Rüya gören eğer bekarsa, çok yakında evlenecek demektir. Güzel ve mutlu bir hayat süreceksiniz demektir. Çok güzel bir aile sahibi olacağınıza işaret eder. Rüya gören eğer bekarsa, çok yakında evlenecek demektir. Rüyada örgü örmek, huzurlu, sakin ve mutlu bir aile hayatınız olacağına işaret eder. Sevgi dolu bir eşiniz ve sevimli çocuklarınız olacak.

Rüyada bir şeyi örülmüş olarak görmeniz, bir çok meseleleri çözmek için size basvurulacagina, ev halkının bazı problemlerinin çözümü için onlara yardımcı olacağınıza; mahallede meydana gelen bazi güçlüklerin üstesinden gelinmesi için yine sizin yardiminiza basvurulacağına delalet eder. Huzurlu, sakin ve mutlu bir hayatınız olacak. Sevgi dolu bir eşiniz ve sevimli çocuklarınız olacak. Rüya sahibi bekarsa, çok yakında evleneceği anlamına gelir. Huzurlu, sakin ve mutlu bir hayatınız olacak. Sevgi dolu bir eşiniz ve sevimli çocuklarınız olacak. Rüya sahibi bekarsa, çok yakında evleneceği anlamına gelir. 1106Rüyada örgü görmek (42768) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: Örgü, el işi

örgü için yapılan yorumlar
Yazan: Büşra Yanık (2017-02-13 17:49:37)

Merhabalar rüyamda örülmüş halde güller gördüm. Bi kuçak dolusu erkek arkadaşım bana kırgın olduğum için getirmişti bu ne anlama gelir rica etsem açıklar mısınız?Yazan: fato (2014-09-18 01:09:47)

merhaba ruyamda kus oldugum komsumda bulunuyorum surekli. orgu ormus bende guzel ordugunu soyluyorum. birde arap saci demetleriyle dolu evi. bunlari ne yapacaksin bu kadar diyorum o anda tanimadigim komsumun bir bayan arkadasi beliriyor. onunla bir birlerine bakarak. arap sacini satacagini zoraki acikliyor banaYazan: ELİF IŞIL SUNER (2014-03-05 14:32:57)

Rüyamda çok saydığım eski işyeri müdürümü (çok yaşlı bir bayan) örgü örerken gördüm, ben de bir yandan ona hem üşüyüp üşümediğini soruyordum hem de masaya beyaz bir örtü yayıyordum. Ne anlam taşımaktadır acaba?Yazan: furkan (2014-02-11 07:46:37)

güzelYazan: hülya (2013-05-13 08:25:12)

ayrı olduğım arkadşıma üç tane annemin örmüş olduğu dantel örtüden verdimbeyez.beyayYazan: fatme (2013-05-07 08:48:51)

orgu ordum ruyamdaBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik