Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada örümcek görmek


Rüyada örümcek görmek : örümcek bir böcek çeşididir, peygamber efendimizin düşmanları tarafından takip edilirken saklandığı mağranın önüne hızlıca ağ örmesi ile mübarek bir hayvan olduğu bilinir, örümcek şekil itibariyle ürkütücü bir görüntüye sahip olduğuda düşünülür, ördüğü ağ ile yakaladığı diğer böcekler ile beslenir. Rüya tabirleri yapılırken örümcekle ilgili bi hakikatler göz önüne alınır.

Rüyada örümcek görmek dokumacıya işarettir. Aynı zamanda dini ibadetlerine düşkün takvalı kişiye delalet eder. Rüyada örümcekle karşılaşmak takvalı dinine düşkün biri ile karışılaşmaya yorumlanır. Rüyada örümcek bazen tembel, hilekar ve zayıf kimseye, sihir yapan kadına, yoldan çıkmış kimseye işaret eder.

rüyada örümcek görmek, kocasının yatağında yatmak istemeyen ahlaksız kadına, örümcek yakalamak böyle bir kadınla evlenmeye, Örümcek öldürmek yukarıdaki niteliklerden birini taşıyan kimseden kurtulmaya. * Örümceği ördüğü ağla birlikte görmek zayıflık ve gevşekliğe, Örümceğin damdan düşmesi şiddetli kışa; Örümcek ağı hile ve düzene, fakirliğe, Evinde örümcek ağı görmek yoksulluğa, bunları süpürüp attığını görmek fakirlikten kurtulmaya delalet eder. Rüyada örümcek görmek , hayra ve dine sevgi beslemeye işarettir. * Rüyada örümcek görmek,mutlu olacağınız bir haber almak demektir. Örümceğin evde dolaştığını görmek kimse parasız kalmak anlamındadır. Ağının içindeki örümcek, yuvadaki huzursuzluktur. Çok çalışıp, ter döktükten sonra ödüllendirileceksiniz. Örümcek ağı görmek mutlu ve yıkılması mümkün olmayan emin bir yuvanız olacağı anlamına gelir. Yokluk, kıtlık, para sıkıntısıdır. * Rüyada örümcek görmek, yoldan sapmış asi, suçlu, hileci, zayıf bir adamla yorumlanır.
Rüyasında örümcek öldürdüğünü gören evinden bu sıfattaki bir adamı kovar. Kirmaniye göre; Rüyada örümcek görmek, dokumacı ile tabir olunur. Bir örümcek tuttuğunu gören, bir dokuma ustası ile arkadaş olur. Bir örümceğin kendisinden kaçtığını gören, zayıf ve dindar bir adamdan ayrılır.

Ebu Sait El-Vaize göre; Örümcek, eşiyle geçinemeyen evinden kaçan ahlaksız bir kadına delalet eder. Bir örümcek tuttuğunu gören böyle bir kadınla evlenir, örümceğin bütün çeşitleri bu şekilde yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada örümcek gören kimse, hilekar, zayıf ve tembel bir kimseyi görür. Bazı tabirciler, örümcek, ibadet ehil ve takva sahibi bir kimsedir, dediler. Bundan dolayı rüyada örümceğe rastgeldiğini gören kimse, abid ve takva sahibi kimse ile arkadaş olur.
Bir kimse rüyada örümceği ve onun dokuduğu ağı görse, Cenab-i Hakkın, Halbuki evlerin çürüğü herhalde örümcek yuvasıdır. (Ankebut suresi a.41) mealindeki ayeti gereğince, o kimseye zayıflık ve gevşeklik anz olur. Örümcek sihir yapan bir kadına da işarettir. Bazen de örümcek dokumacılık sanatını bilmeye işarettir. Bir kimse rüyada örümceğin tavandan indiğini görse, şiddetli bir kısa işarettir. * Bu rüyalar daima kötüye yorumlanır. Örümcek, doğrudan doğruya yokluk, kıtlık, sıkıntıdır. Örümceğin evde dolaştığını gören kimse parasız kalır. Ağının içindeki örümcek, yuvadaki huzursuzluktur. 3109Rüyada örümcek görmek (533831) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: örümcek ağı, örümcek yakalamak

örümcek için yapılan yorumlar
Yazan: Eda (2019-05-03 12:35:56)

Rüyamda lavabonun orada idim sonra iki tanesi parmaklarıma yapıstılar ve çok korktum ayağımı salladım ama gitmediler acaba neden böyle bişey gördümYazan: hilal (2017-05-19 07:08:11)

Rüyamda bahçe gibi bir yerde kafamda bir sürü örümcek olduğunu gördüm küçük küçük ve siyah başımı eğip elimle temizlemeye çalışıyorum ama bitmek bilmiyor örümcekler düştükçe düşüyor.. Bir iki tanede böcek düştü onlarda siyahtı en son duş alıp öyle temizlemek için banyoya girdim ama tarak bulamadığım için tam temizlendimi temizlenmesi hatırlamıyorum uyandm.Yazan: Gulnaz akbiyik (2017-05-17 07:09:52)

Yatak odamin tavaninda o kadar cok orumcek vardi buyuk kucuk ailecek hepsini buyuk bi ugratan sonra temizlidik bazilarini pencereden disari supurgeyle attik temizledik cok etkilendimYazan: Iclal (2017-04-23 10:45:56)

Ruyamda buyuk ve siyah bi orumcek gordum agin ortasinfaydi ama evde degildik bahce gibi bi yerde yemek yiyorduk sonra ustume bacagima geldi annem yaboldurmeye calisti yada bilmiyorum korktum icin uyandim o zamanYazan: Nurcan (2017-04-07 09:04:58)

Rüyamda eşim ise giderken kapıda ona kızıyorum bende işe gidiyorum ama sanki benden ayrı gitmekan istiyor.neyse ben ondan önce cıkıyorum oda arkamdan bana yetişiyor.yolda yürürken birden bire marketin önünde dev gibi bir taş ve altında dev gibi bir ölmüş örümcek görüyorum.inanılmaz korkup çığlık atıyorum ve eşime sarılıyorum sağıma baktığımda heryere küçüklü büyüklü ölmüş örümcekler.yolda devam ederken arkadaşlardan biri eşime senin arabaya el koymuşlar okulun bahçesinde satışa çıkarmışlar diyo ve eşim koşarak gidiyor ben de arkasundan kosuyorum ama yetişemiyorum okulun diyer bahcesile giriyorum ama bi türlü on bahçeye geçemiyorum. Arkadaşlarla bile karşılaşıyorum muhabbet e tutuyorlar beni.eşimin yanına bi türlü gidemiyorum.uyandım.Yazan: Şervan (2017-04-01 08:44:31)

Rüyamda eski evimizin girişindeki merdivenlerde amcamla beraber oturuyorduk 2 tane değişik böcek vardi birisi sarı diğeri siyah amcam onların önune siyah kayısı ve ceviz koyuyordu bend3 sarinin önüne aynılarından 1 kaç tane koydum amcam yeter onlar çok yedi dedi sonra kalktim bi baktım böcekler kıpardamıyo sonra eve doğru gidince bi baktim apış aramda sesler geliyo cit cit diye eve girdim pantolunumu bi açtım apışaramda sarı böcek parçalari flncvardi bağirdim sonra bi baktım yerde 2 tane örümcek var ama duvara doğru gidip duvarın köşesinde durdular bunun rüya tabiri nedir?Yazan: yasin yasar (2017-03-21 07:56:50)

Rüyamda örümcek yağmuru yağıyadu yani su değil havadan örümcek yağmuru yağiyodu arabaya binip bi yere gitmeye çalısiyodul herkez kaçmaya çalısıyodu.Yazan: hedla (2017-03-10 13:27:16)

ruyamda bircok örümceklerin havada oldugunu görüyordum birtanesi iniyordu onu birtürlü öldüremiyordumYazan: erhan (2017-03-07 22:34:29)

Rüyam da kendi yatak odam da rengarenk bi örümcek gördüm önce resmini çekip daha sonra öldürmek istedim ama rüyamda telefonun flash ı çalışmadı onunla uğraşırken örümcek kayboldu oda da karanlık tı bu ne anlama gelir? Telefonumun ekrani 2 gun önce kırıldı rüyamda flashı açmak icin uğraşırken kırık olan ekran daha da kırıldı derken bu rüya biter bitmez arabamın sağ tekerleğinin aşırı derece de şişkin oldugunu gordum her an cok fazla hava dan ötürü patlayacak gibiydi orda uyandim.Yazan: Mesut durukan (2016-11-26 01:32:38)

Hayirli günler cuma gecesi dualar ettim yattim. Ruyamda otururken sirtima bir böcek girdi aninda elimde yakaladim tam emin degilim ama orumcekti bacaklarindan yakaladim sonra çok gercekti.hemen uyandim dua edip yattim yorumlarsaniz sevinirimm...hayırlı günler dilerim Allaha emanet olunYazan: Selda (2016-11-25 09:36:13)

Rüyamda yayla evine gidiyorum lavaboya gitcekmişim ama ev hep örümceklenmiş böceklenmiş hep üstüm başım örümcek ağı oldu ustmde hep ömrümcek oldu sonra yerlerde örümcek ölüleri varmış ayaklarıma batıyodu ben tiskinip korkup kaçmaya çalışıyodum sonra kuçuk kene ye benzer böceklerde varmış üstümde duşuyo bemde hem örümcegi hemde böcegi üstümden temizlemeye çalışıyodum korkarakYazan: Ayşe (2016-11-16 22:08:43)

Azıma giren örümcek 3 kez girdi 3 kez doğurdu ben tükürdüm rengi ten rengi gibiydiYazan: ayşe (2015-01-08 13:36:55)

rüyamda evimize kalabalik bir aile geliyor ve rahmetli annemi görüyorum...ve örümceklerin yuvadan dagilmasini görüyorum neye delalettir.Yazan: yasemin (2014-10-13 04:10:30)

Bir evde her odada çok örümcek var eşime diyorum ev sahibinle konuşalim bize başka ev versin burda çok örümcek var, eşim bak böyle vuracaksin bayiliyorlar atarsin diyor ikişer üçer ağda vuruyorum vurdukça çoğaliyor kaçiyor eşim yakaliyir ben camdan dişariya bakarken elindeki örümceği boynuma dokundurmuş gibi yapiyor fenalaşiyorum bayilacakmiş gibi oluyom gözümü açtiğimda eşim devam kizdiriyordu örümcekle çiğlik atarak uyandim. Eşim senmi çiğlik attin diye sorduYazan: rana (2014-10-07 01:19:30)

ruyamda ucurum olan bir deniz kiyisinda kapali bir gunde yanimda orta yasli bir adamla kotu birseylerden kacarken bizden kat kat buyuk dev bir orumcegin agindaydik fakat bize zarar verecek sekilde degildi, sadece bizi koruyordu. orumcek tarantula gibiydi, simsiyahti ama zararsizdi. bu ruyayi sıkıntılı bir zamanimda gordum yorumlayabilir misiniz?Yazan: seymaa (2014-10-02 15:40:10)

Ruyamda: Örümcek gardolabin üstünden üstüme düsüyodu acab bunun anlami nedir orumceklerden nefret ederim . Bu ruyayi 2. goruyorum ve cok korkuyorum sabah cıglikla uyandimm :'(Yazan: ali (2014-10-02 05:45:44)

rüyamda beyaz bir örümcek yanımda geziyordu namaz kılacaktım korkudan kılamadım ne anlama geliyorYazan: nuray (2014-09-22 11:34:29)

ayyy Rüyamda örümcek gördüm yüzümde dolaşıyordu yakalamak istiyordum yakalayamıyordum ağınıda gördüm kaçıyordu offf hala etkisindeyim =(Yazan: İbrahim (2014-09-12 09:58:51)

Rüyamda çalıştığım iş yerinde bir örümcek yanıma kadar geldi bende elimle tutup örümceği dışarı çıkartmak istedim ve sağ işaret parmağımdan beni ısırdı yaklaşık 5 dk. Kadar donuk vaziyette durdum sonra onun ısırdığı yerden tuttum önce sağ kıskacını açtım sonrada sol kıskacını açtım ve örümcek ölmüştü ama parmağım çok acıyordu . Bu rüya ne anlama geliyor lütfen yardımcı olunYazan: Hanzade (2014-07-22 14:16:39)

BUYUK AMA BACAKLARI OLMAYAN BIR ORUMCEK VARDI BU NEYE ISARET COKKORKARIM BENDE ORUMCEKTEN :(Yazan: tuba (2014-04-10 14:48:15)

Oldum olasi örümcekten korkarim birgün allah canimi alirsa her ölüme birsey sebeptir ya iste benimde ölüm sebebim olacak sanirim dunyadaki hic bir hayvandan korkmam ne olursa olsun. Ama örümcek denildi mi yazarken bile korkuyorum ödüm patlar rabbim hayirli bir hayvandan nasibimi almış neden fare değil baska bi hayvan degilde örümcek :(Yazan: ahmet (2014-04-08 11:20:58)

ben rüyamda örümceğin benden kaçtığını görüyorum koşuyorum ama yakalayamıyorum bu ne anlamına gelir..Yazan: Leyla (2014-04-06 10:01:06)

Bende rüyamda koltumuzun altinda simsiyah yavru örümcekler Gordüm.. cokdu. Ve cok korkmustum..Yazan: selcan (2014-04-01 14:41:43)

Bende ruyamda orumcek goruyorum nereye gitsem karsima cikiyo oyle zayif solgun ÖrümceklerYazan: oyuncu (2014-03-31 12:56:11)

bende birsefer uyurken minecraft adlı oyundaki örümceklerden birinin elime yapıştığını gördüm tuhaftı korkutucu değidiYazan: duygusall (2014-03-26 20:59:02)

rüyamda uzun bacaklı örümcek gördüm ağının üstünde hareket ederken bi anda yatağımın üstünde elime geliyo ve elimin üstünden ısırıyor.. ve orda uyanıyorum ok acil cvp atarsanız sevinirimYazan: ozge (2014-03-20 07:12:27)

Rüyamda irice 2 tane örümcek gördüm kaçmak istedim çok korktum sonra en büyüğü elime zipladi ve issirarak zehirini boşalttı okadar çok zehir attı ki tam çarpraz arkamda duran oğlumun yüzüne sıçradı birkaç damla dudağına geldi ben arkadaşımı uyarırken silmesi için geç kaldı ve oğlum 1 damlasını yuttu ama birşey olmadı sonra hep ilaclatarak onları öldürmek istedim ama onlar beni hep takip etti ilk önce bir tanesini yeşil turuncu bir kaba koymayı başardım daha Sonra diğerini sonra unuttum onları orda kafamı çevirdiğimde evimin heryerinde çeşitli boyutlarda örümcekler vardı bir şekilde dışarı çıkıyorum eşimi telaşlı arıyorum yardım için geliyor ve eve giderken bir çöp kenarından geçerken o yeşil turuncu kabı görüyorum içini baktığımızda örümcekler gitmiş oluyor bir kadın o kabı alıyor yanındaki tatlı bir kız çocuğuna ( kızı ) kabı verirken kab birden cok güzel beyaz pembe çiçekli bir çantaya dönüşüyor ilk önce bir anlık benim elimde oluyor sonra eşime kız çocuğuna vermesini istiyorum eve gidiyoruz eve gittiğimde 1 tane normal boyutta ince bacaklı bir örümcek salonumda duvarda öylece duruyorYazan: önder (2014-03-15 07:26:22)

Merhaba ben tuyamda kendimi gördüm adudaklarimin kenarinda ağzimin çine girmek isteyen ve her hareketimde birazdaha bunu başaran inatçı bir örümcek gördüm en sonunda dişlerimin arasinda kalıyor ve ölüyordu bende tükürmeye çalışıyordum bu şekilde de. Uyandim iğrenç bir ruyaydı çok merak ediyorum geçen günde bir sincapı yakaladığımı gördüm sincap elimi kemirmeye ve yolmaya çalışiyorduYazan: gülten (2014-03-11 11:15:40)

rüyamda su kuyusu içi simsiyah sularla kaplı yanındada ablam var suyun içine bakarken birden elimdeki çeketi su içine çekti az kaldı bende içine diüşecektim.Tam o sırada elime birşey battı ve elimi havaya doğru kaldırdı bir baktım bir örümcek beni kuyudan çekti kenara sonra yukarı doğru ağına yükseldiYazan: Neşe (2014-03-02 23:39:58)

Merhaba, Ben dün gece çok garip bir rüya gördüm. hava puslu ve dışarda yagmur yağıcak gibi bi hava var ve ben odamda dolaşırken bı tıkırtı duydum tıkırtıya baktıgımda tavandan dolabın üztüne düşmüş bir örümcek vardı. örümcegi sağ elimle yakaladım ve sım sıkı tutdum. bir anda dışarı baktıgımda evlerin çatısında çok garıp yaratıklar vardı ve evlerın bacalarından benım odama bakıyorlardı. korktum ama elimdeki örümcegi bırakmadım, bir anda elimdeki örümcek çok güzel bi kumru kuşuna , kuğu'ya ve çok güzel bi bayana döndü sanki elim kenetlenmiş gibi elimde tuttuğum şeyi bırakmadım. bi anda elimde bı kagıt belırdı kagıtta bişiler yazıyordu ne yazdıgını anlamadım fakat elimde tuttuğum şeyi yok edicegini söyliyen bi orta yaşta (orta yaşta olan amcanın saçları beyaz ve hafif kiloluydu) odamda koltukta oturmuş bana kağıtta yazan şeyleri okumamı soyledı ve bi anda amca konuşmaz oldu uyudugunu duşündüm ama elimdeki şey ölmeye başladıgını ve o ölürse onunda ölüceğini soyledı ve kagıttaki son yazıları okudum amca ve elımdeki şey yok oldu. odamdakı halının üst bi anda sarı altınlarla dolmaya başladı yerd bi anda belirdiler büyüklü küçüklü altınlar . bi anda camdan dısarı bektıgımda dışarda çatıların üstünde olan yaratıklar camdan içeri girmeye çalışıyorlardı. altınları görmesinler dıye yere bişeyler örttüm altınları sakladığımda kendimi bi anda başka yerde ailemle piknik yaparken buldum ve uyandım. Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim İyi geceler...Yazan: uykusuz (2014-03-02 18:50:10)

2 haftadir zar zor uyuyorum .. sadece biraz uyku istiyorum..uyku.. uyandiimda uyanik olsamda goruorum onlari kimse goremior sadece ben ... ruyada ve uyanikken goruorum artik gercek bir orumcek gorunce benim hayal urunum mu yoksa gercek orumcek mi diorum . Sabah uyanmaya aksam uyumaya korkuyorum. Bazen uyandiimda bir kadin goruorum bana gulumsuyor bazende bir erkek oda gulumsuyor . Gozlerimi ovusturdugumda gitmis oluyor. Orumceklerim gitmesi icinde odanin lambasini ac kapa yapiorum daha sonra orumcekleri goremiorum.okulda bitkin dutuumde derste uyuyorum arkadaslarim uyandirior ama bazen bir arkadasimdan 2 tane goruorum . Daha uykuyla gercek dunya arasinda kaliorum bu bana cok sık oluor . Gercek dunyayla ruya arasinda bi yerde kalmak.Yazan: deniz (2014-03-02 07:37:02)

Rüyamda örümcek gördüm üzerimde geziyodu .4 tanede cok güzel erkek bebek gördüm onlara ben bakiyodum . Cok sık rüya görüyorum artik yoruluyorum bu kadar rüya görmektenYazan: nurten (2014-02-20 03:00:55)

Bu ruyada soyle kisiyle boyle kisiyle yorumlanir diyor.ruyayi gorenmidir yorumlanan yoksa ruya sahibinin karsilastigi tanidigi kisimidir.Yazan: enes (2014-02-19 07:35:50)

ben rüyamda bir savaşa gideodum ve bir kaç örümcek geldi onları bir tozla öldürmemi istediler ilk küçük sonra büyük sonra daha büyük örümcek öldürdümYazan: emre (2014-02-08 09:41:10)

tesekkur ederimYazan: Buse (2014-02-06 10:56:11)

Ben bir sürü küçük örümceğin zıpladıklarını ve benim onları toplamaya çalıştığımı gördüm. bu ne anlama gelir ?Yazan: cem (2014-02-04 15:21:58)

rüyamda annem örümceği eline alıp benim yanıma getiriyordu. örümceklerden çok kortuğum için çığlık atarak uyandım.Yazan: Nuriye (2014-02-02 22:01:20)

Yatagimin ustunde orumcek gorup onu tam yakalamak isterken, orumcek sag gozume yapisiyor. Sag gozumden cekmek isterken sol gozume yapisir. Ve tam sol gozumden cektim orumcegi avucumun icinde sikarken uyandim. Rica etsem bunun anlamini mailime yorumlarmisiniz...? Tesekkurler.Yazan: kara (2014-01-26 13:12:37)

Ruyamda lavobanin bir kosesinde orumcek ve orumcek agi goruyorum..elimde bir bez le onu yok etmeye calisirken o orumcek agi birden beyaz buyuk bir orumcek oluyor ve kafama konuyo korkuyorum bagiriorum. Anlami nedir ?Yazan: Gözde (2014-01-25 06:52:48)

Ruyamda esimle ben uyurken yorganın uzerinden ustume orumcegn yurudugunu gormek ve ben korkup kalktiktan sonra esimin orumcekle bogustugunu gormek ne anlama gelirYazan: sevilay (2014-01-24 05:02:29)

ömrümcek kanatlanıyor ve dayım elıne alıyor bana sevdırıyor ben kanat olan tarafını sevıyorum sonra guvercın ler bu arada ev kaldıgım yer degıl annennemın evı orda 3veya 5 yasların da kız cocugu ekmek ıstıyor acıkmıs posetlerde ekmekler var bolup verıyorum bı parca da ben alıp dolapdan yarım kazan dolma var onları ellerımle yıyıyorum hayra cıksın da ne demek yardımcı olun lutfenYazan: zeynep (2014-01-18 07:23:25)

Ben rüyamda bir sürü örümceğin birden dev gibi olup bana saldırdıklarını gördüm bu ne anlama geliyor acaba yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden çok tşk ederim.Yazan: Zhr (2014-01-17 21:42:34)

Bende rüyamda gittiğim dershanede örümcek grdüm ilk grdüğümde 1 taneydi oda şaha kalkmışta.. ondan kaçmak için yukarıya kaçtım..yukarıda alan dardı fakat orda tonlarca örümcek vardı ağlıyordum ve ağlayarak uyandım :( :(Yazan: zehra (2014-01-11 21:56:41)

ben rüyamda örümcekten korkuyordum yardim istiyordum bu örümceye yok etsinler diye büyük bir sekilde gösteriyordu ürkütücüydü sonradan akrebe dönüsüyordu bu rüyanin anlami neYazan: mehmet (2014-01-11 11:33:15)

ben rüyamda yatarken yatağımın içinde bir sürü büyük siyah örümcek gördüm hiçbiri beni ısırmıyordu ama öyle hızlı gidip geliyorlardı ki insanın başı dönüyordu yatakta ayağıya kalktım hepsi yok oldu onların yerine iki siyah haban böceği gördüm onlarda gözlerini dikmiş bana bakıyorlardı...Yazan: fatma (2014-01-09 09:17:55)

rüyamda cok buyuk bi örümceğin ağ yaptıgını gördum tam bana doğru gelirken balığa dönüştü yere düstü bunun anlamını yazarmısınızYazan: sesin (2014-01-05 07:24:44)

rüyamda evdeyim kardeşim ile bir ara karnıma bir sancı giriyor ve ben bir bakıyorum doğum yapar gibi içimden bişi cıkıyor dört beş tane el büyüklüğünde örümcek doğurduğumu görüyorum fakat cok sakinim hemen öldürmeye başlıyorum zaten fazla hareket etmiyorlar en son emin olunca hepsinin öldüğünden evi baştan aşağı temizliyorum hatta temizlik işine tanınmış bir şarkıcı da yardım ediyor... aşırı derece de korkmuş olduğum için araştırdım da pek örümcek için iyi yazmamışlar yine de zaman ayırıp cvp yazarsanız sevinirim.. şimdiden teşekkürler..Yazan: fatma (2014-01-02 12:14:03)

öncelikle tesekkrler bn ryamda örmceklerin bna saldrdını grdm bna saldrırlarken hepsi öldü bu ne anlama geliyorYazan: mustafa (2013-12-31 12:41:24)

Rüyamda salonumuzu örümcekler basmıştı bizde kardesimle biraraya toplayıp avuclarimizla caydanliktaki çayın içine atiyorduk ne demek acaba buYazan: metin (2013-12-26 22:28:15)

Atiff sana tavsiyem bida böyle tur ruya görunce ruyadaiken Ayetel-kursi oku :)) bilmiyorsan arastir ezberle.Yazan: ömer (2013-12-10 10:26:08)

atiif kardeş? uyumadan önce 1 ayetel kürsi,1 felak suresi,1 nas suresi okuyup kendine ve yastığına üfle sonra eşedini getirip uyu. emin ol bu dediğimi yaptıktan sonra bu tür birşeyle karşılaşmayacaksın. ALLAH yardımcınız olsun inşALLAH.. .Yazan: naima (2013-12-02 18:17:28)

ben ruyamda urumcekle dolu bir yolda yurudugumu gordum orumcekler cok buyukdu amma ben kormadan onlarin arasindan gecip sevdiyime gidiyordumYazan: Üseyin (2013-11-28 06:40:07)

Büyük bir Örümceğin Amcamı bağlayıp Tecavüz ettiğini gördüm. Önden arkadan geçirdi. Amcam döndü. O artık Amcam değil. Ne anlama geliyor? Lütfen yardım edin.Yazan: murat (2013-11-21 21:31:07)

ben ruyada degil video gibi her sey goruyor ve izliyorum geceleri yatamaz hale geldim bana bilgi olan yardim ettin lutfenYazan: atiif e gönderi (2013-11-21 10:19:25)

agacım ne kullanıyosan bırak hemen.. ne yapmışın kendine yaa !!!Yazan: Kadir (2013-11-20 14:09:32)

ruyamda siyah-sari renklerden olusan cok buyuk bir orumcek gordum sevgilimin kafasinda hareket ediyorduYazan: GAMZE (2013-11-20 11:14:44)

örümcekler her tarafımı sarmıştı büyüklü küçüklü her yere ağ örüyorlardı beni yatağıma bağlamaya çalışır gibi sanki her defasında bozuyodum ben bozdukça onlar yapıyodu sonra uyandım bir süre sonra da karanlıkta dışardayım ve bir tarantula beni kovalıyor hızlı adımlarla kaçıyorum peşimden geliyor tam yaklaşınca üzerime doğru zıplıyor ben tekrar kaçıyorum sonra uyandım bunun anlamı nedir çok merak ediyorum yorumları okudum fakirlik vs bişeyler yazıyo ama ben öğrenciyim ve paramı babamdan alıyorum sonuçta bu durumda babamı etkilemiş olmuyor mu kafam çok karışık :/Yazan: Orhan (2013-11-18 07:38:29)

Rüyamda büyük bir örümcek karanlikda yüzüme dogru iniyor, cok yakin ve benim bunu farketigimi görünce benden yukari dogru uzaklasior ve yok oluyor... Karanlik olmasina ragmen yinede örümcegi cok acik ve net bir sekilde gördüm...Yazan: ozge (2013-11-17 02:22:11)

Bir başkasının evinde lavaboya girmek istiyorum ama önünde durdugum kapı değilmiş ama o kapinin önünde açık terlik var ve içinde ağının tam ortasında siyah renkte örümcek gördüm buradaki anlamlara baktım ama hiç biri değil cevabınızı merakla bekliyorum ... Şimdiden teşekkür ederim .Yazan: bahar (2013-11-16 19:30:09)

ben hep ruyamda yatakta orumcek dolastıgını goruyorum neden ne demekYazan: özgür (2013-11-15 10:50:24)

rüyamda bilmedigim pencereleri olmayan bi ev gibi biyere gidiyoruz elimizde bi kaç eşya var benim lelimdede büyük sofra tepsiziama oraya isteksiz gidiyorum birden ikitane kocaman örümcek giriyo pencerelerden iki kızımı kaçırmaya çalışıyorum ama onlar benim peşimde örümceğin biri beni yakalıyo ve sağ baş parmağımdan iğnesini bi kaçkez batırıyo ama hiç acı duymuyorumYazan: medine (2013-11-08 06:21:56)

ruyamda bir eve gidiyordum yukari cikinca basimin ustune agi takildi icinde bi cok yavrulari vardi ben supurub atiyordumYazan: ayse_baş (2013-11-02 19:55:41)

rüyamda yatagimin üstünde bır sürü örümcek gördüm silkeledım yine geldi tavana bakinca yine vardiYazan: sevda (2013-10-29 17:47:12)

ben rüyamda kocaman örümceğin kızımın yastığının altında görüp atmama rağmen zorla eve giriyordu onu ezip öldürdüğümü gördüm ama çok korkmuştumYazan: gülseren (2013-10-28 12:03:46)

rüyamda bi sürü örümcek var tabaklar dolusu ama hareket ediyolardı. çok korkuyodum yere bi iki tane düşt elektrk süpürgesyle temzleym diye düşündüm ama çoğaldılar birden .s Hayrdr inşallahhYazan: guller (2013-10-19 14:22:44)

evin bir koshesinde orumcek agi vardi, sanki ben onlari sirip silmeye chalishiyorum ama hepsini silemiyorum. Bunun yorumunu chok merak ediyorum. Lutfen bana yardin eder misiniz? Onceden tsk ederim.Yazan: guller (2013-10-19 12:54:03)

evin bir koshesinde orumcek agi vardi, sanki ben onlari sirip silmeye chalishiyorum ama hepsini silemiyorum. Bunun yorumunu chok merak ediyorum. Lutfen bana yardin eder misiniz? Onceden tsk ederim.Yazan: mustafa çağlıbulanık (2013-10-12 10:29:32)

rüyamda siyah büyük bir örümcek köşede duruyor arkasında cok sayıda yavrusu var içinde biri beyaz odaya giriyorum rüyamda görükmeyen biri sen bunları hördünmü diyor.Yazan: fılız (2013-10-10 06:03:23)

Ruyamda annem ve bırkac arkasımla baskasının evınde oturuyoduk, habercılerle bı anlasma yaptık ve orumcegı annemın ustunde gordum sonra annem aldı yere koydu benı kovaladı sonra elıne tekrar aldı ve ters tuttu bı anlamı varmı acaba? Orumcek ınce grı zehrıde beyaz grı bıseydıYazan: Neşe (2013-10-08 01:05:42)

Rüyamda cok net hatırlamıyorum ama duş alıyordum ve üzerime bitane örümcek düştüğünü gördüm omzuma örümcek düştü çok merak ediyorum bir anlam taşımakta mıdır?Yazan: irfan ateş (2013-09-29 13:40:37)

başımda örümcek ağ örmüş bende örülmüş başımdan alıyorumYazan: Nilufer (2013-09-28 13:32:55)

Merdivenlerden cikarken orumcek aglarini yirtarak yukari ciktim cok buyuk aglar orulmustu AMA orumcek yoktuYazan: Menekşe (2013-09-24 04:52:48)

Merhaba, rüyamda iri siyah türlü örümcekler gördüm. Aralarında sadece birtanesi çingene pembe rengindeydi. Detayları hatirlayamiyorum. Ne anlama geliyor? TesekkurlerYazan: cengiz (2013-08-26 02:04:59)

rüyamda her iki elimin derisinin altında örümcekler gördüm.net olarak örümcek olduğunu seçebiliyordum.ellerim şişmişti.avucumu sıktığımda birtanesinin derimin yırtılarak ordan çıktığını gördüm ve uyandım.lütfen cevap istiyorum bu rüyaya başka şeylerde vardı bir konuşma tartışma gibi ama net olarak bunu hatırlıyorumYazan: hulya (2013-08-04 19:01:52)

dun gece hayirli mubarek gun evimin her tarafinda orumcelek yuruyordu siyah ve turuncu renklerde en buyugu siyahti onu bir bezin arasina aldim tam disari salacaktimki uyandimYazan: pac (2013-07-12 13:25:52)

bir yerde oturuyodum koluma örümcek geldi attım tekrar geldi bu kadar :D bu ne demek şimdi yukarda her cümle farklı bi iyi diyosunuz bi kötüYazan: bir dost (2013-07-07 22:04:55)

ben rüyamda örümcekler gördüm.siyahtılar. ve de...anlamı ne acaba?Yazan: hatice (2013-07-03 23:56:21)

yastığımın üzerinde siyah bir örümcek bana doğru geldi. bende hemen kalktım ve onun bana dokunmasını engelledim bu çok kısa bir sürede oldu. sonra uykuma devam ettim.gerçek gibiydi sanki teşekkürlerYazan: ali (2013-06-26 17:05:36)

Yorumlar cok çeşitli. Net olarak şudur diyemiyorsunuz. Birşey hem iyi hem kötü olamaz.Yazan: enigma (2013-06-15 02:14:34)

aroknafobia var zaten bende rüyada sırtıma örümcek gelmiş yanımdaki arkadaşa aldırttım hemen şişe kapağı boyunda bişeydi.Yazan: merve (2013-06-11 08:46:44)

Ruyamda orumcekler odayi sarmisti. Yatagimin uzerinde dolasirlarken ben onlari elimle yakalayip disari atiyordum.Yazan: atiif (2013-06-03 12:47:00)

öncelikle teşekkürler lütfen yardım edin lütfen yalvarıyorum sanki içimdeki bazı şeyler değişti sanki bazı parçalarım koptu ve onları artık kendime yabancı hissdiyorum iyimi kötü birşeyi hiç bir şey anlamıyorum ama kafam nedenini anlamadığım bir biçimde çok karışık sürekli kafam meşgul bir iç savaş halinde ama tabi ne birşey hatırlıyorum ve kafamın ne üşündüğünü anlıyamıyorum sadece hissettiğim sanki beynim bazı anıları ve bilgileri kendince benden saklıyo ve yok ediyor rüyanın teması rüyamdaki örümceğin beni sürekli uyuşturarak kötü rüyalar göstermesi ve ona direnmem. rüya görüyodum rüyam da bir kızla ilişkiye giricektim ama bunu kesinlikle istemedim ve bi anda başka ortam da başka bir yerde rüyada uyandım bu sefer başka bi kızla ilişkiye gircektim ama gene aynı kesinlikle istemedim bu sefer gene uyandım başka bir ortamda ama görür görmez hemen kurtulmak istedim ve uyandım bu sefer başka bir rüyamda uyandım ama burda gerçekte uyuduğum odada kendimi hareketsiz olarak uyandım gözümü açtım ve kesinlikle hareket edemiyordum kendimi çok zorladım ama sadece kafamın içi beynimin failiyetlerini hissediyordum vücudum çok ağır uyuşmuştu ve ben hareket edemiyordum ve tavandan benim uyanmamla örümcek aşağı doru iniyordu ve ben kesinlikle hareket edemiyordum göğüsüme konarak kafama doru yaklaşıyordu hızlıca tabiki ben acayip korkudan herşeyimle vücudumu hareket ettirmeye çalışıyordum çok kısık şekilde sesle imdat diye bağırabikliyordum artık ve kendimi uyuşmuş bedenimi çok az hareket ettirebiliyordum kendimi yere atmak istedim ama reflekslerim vücudum çok uyuşmuştu ve örümcek boğazımdan kafamın sol tarafına tırmandı ve sürekli beni ardı ardına ısırıyordu bütün gücümle imdat diye bağırdım ama tabi sesim çok kısıktı çünkü çok ağır uyuşmuştum ve o sırada son ısırmasıyla son bağırmamla bahçede sesimi duymuş hiç sevmediğim akrabamızın otistik çocuğu sesimi duyarak ve çok değişik bağırarak beni kurtarmaya geliyodu ve beni o son ısırışta gene başka bir kız gördüm tabi anladım bu rüyaları görmemin tek sebebi örümceğin görmemi istediği rüylar olmasaıydı ve çıkmak istedim gene 2 saniye içinde gözümü aştım çocuğun bana ulaşması için son bir merdiven ve 2 kapı kalmıştı hızlıca gelğiyodu ayak seslerini duyuyordum ve bağırmalarını örümcek gene ardı ardına ısırıyodu gözümü açmamla bu sefer beni tekrar başka bir uykuya atadı amacı bu sefer beni sakinleştirmek kontrol altına almak için sakin rüya görmemi sağladı bu sefer gene aynı yerde uyandım ama her şey normaldi uyandım zanenttim vücudumu normal şekilde hissedebiliyordum ama ne zman ayağa kalkıp odamın kapısnı açsam gene aynı yerde sürekli uyanıyordum 3 kez aynı eylemi tekrarladım ve burdanda hemen çıkmak istedim uyandım sandım anladımki gene bu örümceğin oyunu hemen burdanda çıkmak istedim bu sefer gene gözümü aştım örümcek bu sefer daha şiddetli sürekli sokuyordu canımı çok kötü acıtıyordu bu sefer sadece içime çok kötü bir nefret aşıladı o srada çocuğun bana ulaşması için sadece iki kapı kalmışdı birinci evin kapsını açmaya çalışıyordu o nefretle artık çok uyuşuk şekilde çok az hareket edebiliyordumve kendimi yere attım o anda çocuk evin kapısını açtı ve benim odama doru geliyordu odaya girmemesi için kapıya yaslandım çocuk girmek istiyodu ve sürekli tekmeler atıyodu ve kapı çocuğun çabasıyla aralandı karşıma dikilmesiyle ona sarhoş gibi yumruk salladım yani güçsüz bir yumrukdu ama 10 yaşında bir çocugu etkiliyebilirdi çocuk yere düştü.tabi kafamda dayanılmaz bir acı vardı duygusal değil sadece çok kötü bir acı vardı bu acını tarif edlir bir durumu yokdu o yüzden örümceğin beni son ışırışından ve nefret sokmasından beri bu acı vardı ve örümcekde kafama yapışıkdı tabi son ışırışından beri ve yumruk attıkdan ve çocugun yere düşmesinden sonra tekrar kendimi yatakda buldum ve çocugun yerden kalkıp beni gülümseyerek yanağımdan öpmesiyle hemen kendime geldim ve benim de tam ona sarılmamla uyandım bu nedir arkadaşlar lütfen açıklayın sanki kafamın içinde anılar birbiriyle kavga ediyo ve yok oluyo enteresan bir durumYazan: hamide (2013-05-25 23:36:09)

rüyamda örümcek ayları gördüm,tuvaletimin tavanının her yeri örümcek ağı olmuş,ama örümcek görmedim,yorumunuzu sanırsızlıkla bekliyorum.Yazan: Cagla (2013-05-17 08:40:21)

Ben rüyamda ailemle teyzemlerle tatil yeri gibi bi yerdeydik birden büyük Abi'm bana sırtımda bi örümcek var dedi ben indirmeye çalıştım abimin basında bi şapka vardı onun üstüne sonra yüzüne doğru yürüdü, sonra gine şapkaya bindi ve ben şapkayı aldım yanımızda bi orta boylu bi ağaç vardı ben şapkayı oraya koldum sonradan örümcek birden kayboldu ben şapkayı yine abime geri cerdim ama şapkanın üstündeki siyah örtüsünün gittini farkettim yani şapka takimicak bi haldeydiYazan: haticeaydina (2013-05-13 15:22:40)

kafama ve heryerime örümcek vardı büyük ve siyah saçlarımdan topluyordumYazan: baki (2013-04-23 08:06:01)

Ruyamda ayaklarimdan dizlerime yukari 5 veya 6 tane beyaz tuylu orumcek cikiyprdu tabi urpertiden olsa gerek bir ikisini oldurdum digerleri kactiYazan: ayse (2013-04-16 06:12:15)

karanlikta avludan eve girmek icin yuruyordum orumcek agi takildi ellrimle savuruyordum buyuk orumcek bana dogru ustume sicradi ciglik attim vede uyandim o andaYazan: Büşra (2013-04-14 10:25:52)

Ben rüyamda yeni taşındığım bir evin bir odasının örümcek ağı kaplı olduğunu gördüm. Elimdeki süpürge ile bütün ağları temizledim. Duvarda olan büyük bir tanesini de yine elimdeki süpürge ile öldürdüm. Ama çok çeşitli yorumlar var.Yazan: demir (2013-03-20 12:03:17)

benim ruyamda örumcek benim elimi ısırırdı ve kıpkırmızı olurdu yorumunu bana yazarmısınız.Yazan: harun tunahan (2013-03-14 15:02:51)

rüyamda büyük bir örümcek benim yanımdan ayrılmayıp yanıma yaklaşanları da sokarak öldürüyordu. beni korkutuyordu lakin asla sokmuyordu. kaçmaya çalışıyordum imkan tanımıyordu. başımdan rüya boyunca hiç ayrılmadı. . .Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik