Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada otel görmek


Rüyada otel görmek ne demektir? Otel Yolculuğa çıkacağınızı işaret eder. Yolculuğa çıkacağınızı işaret eder. Sürekli seyahatlere çıkacak, hayatta çok başarılı ve mutlu olacaksınız. Rüyada bir otelde bulundugunuzu görmek, yakinda sizin bir yolculuga çikacaginiza; bir otel odasinda yattiginizi görmek, beklemediginiz bir olay yüzünden huzurunuzun bozulacagina ve rahatinizin kaçacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada otel görmek, yolculuga isarettir. Rüyada taninmayan bir otel görmek, yolculuga isarettir. Çünkü otel, garip ve yolcularin evidir. Bundan dolayi otel dünya evine de isarettir. Çünkü bir manada dünya evi de ahiret için bir yolculuk evidir. Otel görmek, bayram namazlarinin kilindigi sahra namazgahina da isarettin Rüyada bir otelden diger bir otele tasindigini gören kimse, bulunduga yerden bir baska yere nakleder. Binekli olarak otele girildiginin görülmt ise, görüs sahibi olunmaya isarettir, denilmistir. Sürekli seyahatlere çıkacak, hayatta çok başarılı ve mutlu olacaksınız. Sürekli seyahatlere çıkacak, hayatta çok başarılı ve mutlu olacaksınız. Rüyada bilmediği bir otel görmek, yolculuğa delalettir. Bazende otel dünyaya işaret eder. Zira dünya gibi otelde de bir takım insanlar göç eder ve bir takım insanlar konaklar. Bilmediği bir otele veya hana girdiğini gören kimse hasta ise ölür. Sağlıklı ise yola çıkar, bir yerden bir yere taşınır. Bir otelden diğer otele gittiğini, otelin çıkışında bineğe bindiğini ya da otelden bineğe binmiş olarak çıktı­ğını gören kimse hasta ise, sedye ile götürüleceğine, yolcu ise konakladığı yerden hareket edeceğine delalet eder. Binek üstünde bir topluluğun otelde konakladığını ya da otelden çıktığını görmek, o yerde veba hastalı­ğının çıkmasına delalettir. Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada ücretle tutulan otel görmek, muta nikâhına delalettir. Bazende ev, araba, binek gibi kiralanan şeylerdir. Konaklayandan ücret alınmayan hanlar gören kimse, hasta ise ölümüne, bazende üzüntü ve kederinin izalesine, tek yaşadıktan sonra ev­lenmeye, cariyeye, binite ya da geçimini sağlayacağı bir şey bulmasına delalet eder. Rüyayı gören kimse evli ise, işinde kendisine yardım edecek bir ço­cuğu olacağına veya rahatlayacağına, asi, bir kimse ise, tevbe etmesine, yanlış yollara sapmış ise doğru yolu bulacağına, îman ve hidayete ereceğine delalet eder. 2341Rüyada otel görmek (100777) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

otel için yapılan yorumlar
Yazan: Demet (2017-03-17 09:34:26)

Ruyamda eski binanin sında yeni havuzlu bir otelde çalışıyordum arada birde anneme el salliyordum ne anlama geliyor ruya bi cevap atarsanız memmun olurum tesekkurlerYazan: Hüseyin (2014-03-30 10:13:44)

Ruyada Bnde ahşap bir otele gitmiştim.Yazan: sude (2014-03-02 09:10:18)

ben de ruyamda otele arkadaslarimla gitmistim otelde bir hafta kaldik sonra atildikk cok sacmaYazan: Kaçak (2013-12-11 11:08:09)

Rüyamda eski sevgilimle otele gidiyorduk ilk önce yemek yiyorduk sonra gizli sevişiyordu ama otel de garson vardı ondan gizleniyordukYazan: BİLGE ÇOKŞEN (2013-10-13 14:26:35)

ARABADA SEVİŞİYORDUM SEVİŞTİĞİM KİŞİYİ GÖRMEDİM AYAKKABILAR GÖRDÜM CİLALI YENİ OTELİN İÇİNDE AMA ALMADIM DIŞARIDA AÇIK HAVA GÖRDÜM BÖYLE :))Yazan: soner (2013-03-15 02:25:25)

iyi bir yorum yazılmamış açıkçası bu çok mu iyi anlama geliyor yoksa çokmu kôtüBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik