Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada oyuncak görmek


Rüyada oyuncak görmek ne anlama geliyor? Oyuncak Çocuk oyuncağı görmek saf ve temiz duygulara, garazsız ve çıkar kaygısı olmayan sevinç ve mutluluklara, Oyuncakla oynadığını görmek çocuksu ruh haline, fıtrat güzelliğine ve doyumsuz sevinçlere, kırılmış ya da parçalanmış oyuncak görmek küçük ve geçici üüzüntülere delalet eder. Rüyada her hangi bir oyuncak satın almak, yakında çok sevinçli bir habere; çocukları eğlendirmek ve neşelenmeleri için oyuncakla oynatmak, merhametsizlik yüzünden bazı kayıplara işarettir. Rüyada her hangi bir oyuncak satın almak, yardımsever bir kişi olduğunuza ve çevrenizdekileri mutlu etmeyi istediğinize yorumlanır. Oyuncakla oynamak iyiliklerinizin istismar edileceğini bildirir. Rüyada çocuğa oyuncak veren iyilik yapar. Sadece oyuncak dedikodudur. Rüyada oyuncak görmek, hayal gücü ile yorumlanir. Rüyanizda çocugunuza her hangi bir oyuncak aldiginizi görmek, uzun zamandir düsündügünüz bir ise baslamak için karar verdiginize delalet eder. Rüyada bir oyuncakla oynadiginizi görmek, kafasinda kurup da hakikatte yapamadigi bir seyi meydana gelir. Rüyada bir çocuğa bir oyuncak vermek bir iyilik yapmak, bir yardımda bulunmaktır. Bir dükkanda türlü oyuncak, akla hayale gelmeyecek söz, dedikodudur. Evinde oyuncak gören kimsenin bir sırrını herkes duyacaktır. Rüyada oyuncak satın almak; gelecek güzel habere, oyuncaklarla oynamak; merhametiniz yüzünden kayba uğrayacağınıza işarettir. 1420Rüyada oyuncak görmek (80409) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

oyuncak için yapılan yorumlar
Yazan: Buk (2017-04-06 19:42:38)

Kendi oyuncaklarimin satildigini goruyorum almak istiyorum param yetmiyor caliyorum vendr biri dusuyor onu ariyorum YorumlarmisinizYazan: Buse (2016-11-03 11:19:10)

Ruyamda elimde uzun bir oyuncak vardi ve o oyuncakta bana kendi hikayemi anlatiyodu. Benim yasadigim yasayacagim seyleri anlatiyodu ve oyuncak ilerliyodu ilerledikce de bana mesaj veriyomus gibi benim öldüğümü gosteriyodu anlamını cok merak ediyorum uykudan hemen uyandim ve aklimda kaldiYazan: Hacer (2014-04-01 00:11:25)

Rüyamda bir odaya giriyorum orada bir sandik yada kutu gibi bişey var içinde oyuncak bebekler vardı büyük küçük falan ışte yanındada kıyafetleri vardı görünce seviniyorum aklımdan bunları götürim kız kardeşime veririm diye geçiyor sonra yanıma küçük bir kız çocuğu geliyor ve benim boyum kısa bana da bebek verir misin diyor verdim mi vermedim mi hatırlamıyorum rüya burada bitiyor yorumunuz için şimdiden teşekkürlerYazan: Muhammet (2014-01-14 15:09:28)

Benden küçük kız kardeşimle bir arkadaşı eski evimizin çevresinde oynuyorlar bende uzak biryerden geçiyorum . Bu sırada sevmediğim 5 6 kişilik bir grup görüyorum ve birden bisiklete binip uzaklaşıyorum . Bisikletle eve kadar geliyorum .Banyoya giriyorum .Banyo musluğunda oyuncak bebek kafası asılı . Rüyamda onun nerden geldiğini anlamaya çalışıyorum ama bir anlam veremiyorum . Burda bitiyor . Yorumunuz için şimdiden teşekkrüler.Yazan: Müzeyyen Meral (2013-08-22 14:32:00)

çöpe atılmış torba içinde oyuncak bebekler görüyorum.üstleri eski ve yazılmış çizilmiş oyuncak bebekleri alacağım fakat bunlarda kimseye verilmez diye düşünüyorum.buna rağmen bitanesinin hırkasını alıp bir arkadaşıma hediye veriyorum.üstünde kullanılmış olduğuna dair bir etiket takılmış.bununn için mahcup oluyorum.Yazan: şahan tuna (2013-07-22 15:26:31)

kız arkadaşım son günlerde ilginç rüyalar görmeye başladığını söylemişti ve son olarak rüyasında bir bez bebekle oynadığını ve onu bir duvardan atlattığını söyledi.ne anlam taşıdığını çok merak ediyorum.yardımcı olursanız sevinirim.çok teşekkürlerYazan: seda (2013-04-20 08:00:34)

arkadaşlar uyuduğumda öretmenim ve ark adaşı bana rasladı öretmenim bana para verdi babamla birlite siamaya gittik sonra ise bir kız çocuğu gördüm köpek şeklinde oyunca ğı vardı ben cebimden kolye çıkarıp kıza verdim gerisini pk hatırlamıyorumYazan: melissa (2013-03-13 09:36:00)

ruyamda oyuncak bir ayi icinde para buluyorum sonra ogreniyorum ki anemler bana o parayi oyuncak ayi icerisinde yoladilar tam 1600 euros ne demek oluyor ?!Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik