Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada pasta görmek


Pasta doğum günlerin, kutlamaların ve sevinçlerin ortak değeri olarak bilinir. Genellikle bir kutlama yapılacağı zaman hemen başvurulan bu güzel tatlıda amaç, aslında tatlı yiyerek olayı daha da güzelleştirmektir. Basitçe kek, krema, meyve ya da çikolata parçalarından yapılan bu enfes tatlı kimi insanlar tarafından zevkle ve eğlence ile yapılır.
Hatta yapımını öğrenmek ve sevdiklerinizle paylaşabilmek için pasta kursları bile mevcuttur. İsterseniz çikolatalı, isterseniz meyveli ya da şekerlemeli yapabilir, üzerini şeker hamurlarıyla dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Eğer hazır malzemelerden yapacaksanız yapımı oldukça kolay olan bu tatlı için gereken, sadece pasta keki, krema ve arasına koyacağınız meyve ya da çikolata parçalarıdır.
Rüyada pasta görmek, misafire işarettir. Evinize gelecek olan kalabalık bir misafir olacağını gösterir. Başka bir rivayete göre ise, zor elde edilen malın sonunda rahata ereceğinize ve bolluğun sizi beklediğine işaret eder. Her iki anlamda da iyi yorumlanan bu tarz rüyalarda ortak kanı, kalabalık sevdiğiniz insanlar ve müjdeli güzel haberlerdir. Yolculuğa, misafire; zahmet ve zorlukla elde edilen mal ve servete. Rüyada pasta veya kurabiye yemek, herkes için geçici ziyaret ve bir takım eğlenceleri bildirir. Pasta yapılıyor veya pişiriliyor, geleceğini kendisinin hazırlamasını ve kurmasını gösterir. Pasta satın almak, kendisinin birçok yeni arkadaşı olacağını gösterir. Pastayı kesen ve dağıtan kimse çevresindekilere yardımda bulunur, kendi malından onlara da pay verir. Sevginizin karşılığını görecek, sevgilinizle mutlu bir beraberlik yaşayacaksınız. Bu aralar büyük yatırımlar yapmanız, hatta bir ev almanız bile mümkün. Hayırlı, iyi kısmettir.
Rüyada kremalı pasta görmek
Rüyada görülen kremalı pasta pek iyi sayılmaz ve iyi şekilde yorumlanmaz.
Rüyada pasta görmek, müjdeli bir haber alacağınıza işarettir. Bir pastanede pasta yediğinizi görmek, yakında bir gençle tanışacağınıza; evli iseniz hayırlı bir haber alacağınıza; bekar iseniz mutlu bir evlilik yapacağınıza delalet eder. Pasta, zorlukla elde edilen mala ve paraya da işarettir. Pasta yediğini gören bu şekilde kazandığı parayı, bu şekilde harcar, Elinde pasta olduğunu, fakat yemediğini gören, zahmetle kazandığı malı elinden çıkarmak istemez. Bir başka rivayete görede: Rüyada pasta görmek, yolculuk yapmaya işarettir. Gerçek hayatında hiç pasta yiyemeyen bir kimseye rüyada pasta gelirse üzüntü, keder ve sıkıntı olarak tabir edilir.
Rüyada renkli pasta görmek
Rüyada taze ve renkli pasta sevinç verecek, hayırlı, iyi kısmettir. Pasta yiyen insan bolluğa sevinir. Pastayı kesen ve dağıtan kimse çevresindekilere yardımda bulunur, kendi malından onlara da pay verir. Rüyada pasta yemek; sizi çekemeyen başka birinin alay ve dalga konusu olacağınıza ve aynı zamanda tüm kazançlarınızı israf edip boşa harcayacağınıza işaret eder.
Rüyada düğün pastası görmek
Rüyada görülen düğün pastası; uzun zamandır gelmesini çok beklediğiniz birine aşkınızı ilan edip ona açılacağınıza, elinde bir dilim pasta olup ama onu yemediyseniz; bütün kazandıklarınızı en iyi şekilde yatırım yapıp cok iyi şekilde değerlendireceğine işaretle delalet eder. 3228Rüyada pasta görmek (25387) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüyada düğün pastası görmek, rüyada renkli pasta görmek, rüyada kremalı pasta görmek

pasta için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik