Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada pekmez görmek


Rüyada pekmez görmek

Rüya sahibinin durumu maddi olarak çok iyiye doğru gideceğine işarettir. Rüyada görülen pekmez kişide varlıkla yorumlanır. Pekmez satın almışsanız, size uzaklardan gelecek bir akrabanızı misafir olarak kabul edeceğinize delalet eder. Rüyada birisine pekmez ikram etmek, o kişiye kazanacağı bir işi vereceğinize işaret eder. Bir başka tabire göre ise rüyada pekmez görmek; evinizde bol bereket ve kısmetin artacağına ve hayra yorumlanır, rüyada pekmezi ekşi görmek; maddi olarak yani parasal sıkıntıya, pekmez içinde sinek görmek; etrafında kişilerin hayırsız hiçbir işe yaramayan arkadaş ve kişilerin saracağına, pekmez içinde karınca görmek; etrafınızda size karşı iyi ve yararlı işçiler arkadaşlar olacağına ve işinizi iyi bir şekilde ilerleteceğine işaretle yorumlanır.

Rüyada pekmez yemek

Rüyanızda bol miktarda para kazanacağınıza delalet eder. Hatırı sayılır miktarda para veya mal olarak tabir edilir. Rüyanızda küple pekmez görürseniz, ucu bucağı olmayan çok miktarda servet sahibi olmak demektir.

Rüyada pekmez içmek

Rüyanızda pekmezi içerken görmek tatlı hoş mutlu bir yaşam geçireceğinize; rüyayı gören kişi bekar ise yakın bir zamanda evleneceğine; bu kişi eğerki evli ise çocuklarından birisini evlendireceğine işaret eder; veya evinize çok kıymetli ve önemli bir eşya satın alacağınıza delalet eder. 1383Rüyada pekmez görmek (26309) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüyada pekmez, pekmez içmek, pekmez yemek

pekmez için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik