Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada pilav görmek


Rüyada pilav görmek

Rüyada pilav veya bulgur pilavı gerekse pirinçten olsun, bu pilavı pişirmek veya yemek bol bol rızka, çoğalan ve artan bir mala işarettir. Pilava yoğurt katarken gçrmek ise, bu durumdan hoşlanmayan kimse için üzüleceğine delalet eder. Bir başka tabire göre ise rüyada pilav görmek, o ana kadar asıl meselenin ne olduğu anlaşılmayan bir çok güç ve karışık olayların çözüme kavuşacağuna delalettir. Hayırlı, temiz pak bir kısmet olarakda yorumlanır. Rüyada başkalarına pilav veren yada dağıtan kimse, etrafındaki yoksulları sevindireceğie işaret eder.

Rüyada pilav yemek

bu kişinin iş yaptığı alanda büyük bir başarı kazanacağına işaret eder.

Pilav pişirdiğini görmek

iş hayatında güzel bir iş anlaşmaları yapacağınıza delalet eder. Başka birine pilav ısmarladığınızı yada ikram ettiğinizi görürseniz, kurmuş mevcut işinize yeni ortak yada ortaklar alacağınıza işaretle yorumlanır. Rüyada pilav görmek ve yemek; aklınızda bir takm soru işaretleri varsa bu soruların üstüne üstüne gitmeye karar vereceksiniz demektir, Rüyada buhara pilavı yemek; ise sizde kalıcı bir iz bırakan eski aşkınızın tekrar başlayacağına delalet eder.

Rüyada yoğurlu pilav görmek

Rüyasında yoğurtlu pilav gören kişiler arasında kişiden kişiye göre çeşitli anlamlar ile tabir edilir. Tam olarak rüyada yoğurtlu pilav görmüş kişi yaşanında bu durumdan hiç memmun değilse bu rüya sahibi için pekde hayırlı iyi bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüya sahibinin iş hayatında bir takım ters olaylar yaşayacağı ona verilen rızıkda azalmalar olacağı şeklinde yorumlanır. Bu konuda oldukça dikkatli davranılması önerilir. Aslında rüyada pilav bol bereket manasına gelir fakat bu durum yinede bir takım olumsuz şeyler olarak rüya tabirciler tarafında tabir edilir. 1809Rüyada pilav görmek (4466) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: pilav, bulgur pilavı, pilav pişirmek, pilav dağıtmak, yoğurlu pilav

pilav için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik