Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada pire görmek


Rüyada Pire görmek ne anlama geliyor? İnsanları her vesileyle kınamayı meslek edilen, zayıf ve miskin kimseye, zayıf düşmanlara ya da Allahın, c.c. askerlerine; Pire ısırması, düşük yaratılışlı kimselerden gelecek üzüntü ve kedere ya da eline mal geçmesine, Pire bulmak elinize mal geçmesinne, Pire kanı, rezil kimselerden gelecek mala delalet eder. Birisinin üzerinde veya başka bir yerde pire ve bit görmek, o kimsenin her bakımdan zayıflığına işarettir. Birisinin pire ve bit görmesi, o kimsenin güvenilmez birisi olduğuna yorumlanır. Birtakım insanlar sizin için kötülük düşünüyor. Eğer bir pire tarafından ısırıldığınızı gördüyseniz, aşk hayatınızın sarsılacağı anlamına gelir. Ele geçmesi güç paradır. Kişi pireyi yakalarsa parayı alır. Ibni Sirine göre rüyada pire görmek, zayif düsmana yorumlanir. Üzerinde birçok pire toplanarak her yerini isirdiklarini gören, halk diline düser ve bundan zarar görür. Ebu Sait El-Vaize göre; rüyada pire görmek hain, alçak, kötü sözlü bir adamla tabir olunur. Kendisini bir pirenin isirdigini gören, para kazanir. Rüyada yataginda elbisesinde birçok pirelerin bulundugunu görmek, hain ve alçak bir adamla karisinin veya ev halkindan birinin iliskisi olduguna delalet eder. Bir pire öldürdügünü gören, öyle bir adamin serrinden kurtulur. Bir baska rivayete görede: Rüyada pire görmek çok taan edici, zayif ve miskin bir kimseye isarettir. Pireler, Allah-u Tealanin askerleridir. Rüyada pirelerin isirdigini gören kimseye terbiyesiz kimseler taraf indan üzüntü ve tehdit erisir. Bazi tabirciler de, pire isiran kimseye mal isabet eder demislerdir. Kan çikmasi da böyledir. Pireler, zayif düsmanlardir. Pirelerin kani, terbiyesiz ve rezil kimseler tarafindan gelecek mala isarettir. Birtakım insanlar sizin hakkınızda kötülük düşünüyor. Eğer pire tarafından ısırıldığınızı gördüyseniz, aşk hayatınız sarsılacak demektir. Birtakım insanlar sizin hakkınızda kötülük düşünüyor. Eğer pire tarafından ısırıldığınızı gördüyseniz, aşk hayatınız sarsılacak demektir. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Pire karaktersiz, hilekâr adama delalet eder. Rüyada pire veya tahtakurusu ezdiğini gören kimse, varlık sahibi olur. Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada kendisini pirelerin ısırdığını gören kimseye üzüntü ve keder erişir. Kalabalık bir topluluktan tehdit alır. Pireler zayıf düşmanlardır. Pire kanı, kalabalık insanlardan ka­zanılan mala delalet eder. 2406Rüyada pire görmek (115813) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

pire için yapılan yorumlar
Yazan: Banane (2017-03-31 16:09:49)

Sirtimda tamamen pire doldugunu gordum sonra birisi gelip sirtimdan yirmi sekiz tane kopardim dedi sonra diger kisi gelip kocaman ates yakiyor duYazan: Emre (2017-03-12 04:04:26)

Pireyi bacağından aldım ve tırnaklarının arasında öldürdüm. Kabuğunun içinden çok küçük bi sürüngen cikti, onuda öldürmeye çalıştım fakat o uzadı ve tüylendi. Bende onu camdan aşağıya attım. Yorumlarsanız sevinirim.Yazan: Nagihan (2014-12-29 01:05:24)

Pireyi oglumun ustunde tutup sobaya oldurmeden attim ve o pire yaniyorum diye bagirdi bende diri diri yaktim diye agliyordum bu ruyami yorumlarmisiniz tskrlYazan: onur (2014-03-30 19:54:12)

kendimin ve nisanlimin atletinde yuzlerce pire gördüm yorumlar mısınızYazan: sibel (2014-03-25 10:19:34)

bacagımda pire yakaladım ve öldürdüm neye çıkarYazan: sanane (2014-03-10 22:50:45)

ben rüyamda pireyi elimde tutuyordum ve ölece elimde duruyordu ve bnde ona bakıyorduum ama öldürmüyordumYazan: merve (2014-01-07 02:02:07)

bende ruyamda pıreği bacagımda gordum asagıya dusyrdu yorumlarmısınız..Yazan: hill mersin (2013-12-20 00:08:21)

rüyamda pireler başımdaydı çok kalabalıktılar başımdan Alıp alıp öldürüyordum neye çıkar sizceYazan: eliz çelik (2013-12-19 19:50:44)

bende rüyamda birsürü pire gördüm yakalayıp ateşe atıyorum bir türlü bitmiyor bunuda yorumlarmısınızYazan: havva (2013-12-10 10:53:45)

bende rüyamda üstümdeki elbisemden yüzlerce pire görüyordum.üstümdekileri çıkarıp camda sılkeliyordum.ne anlama geldigini yazarmısınız şimdiden teşekkürlerYazan: ümit (2013-08-13 18:56:23)

rüyamda binlerce pire gördüm onları ateşle yakıyordum hepsi bir arada toplanmıştı karınca gibi bir aradalardı ama hepsinide yakıyordum. şimdiden yorumlarınız için teşekkürler..Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik