Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada pirinç görmek


Rüyada pirinç görmek ne anlama gelir bunu anlamak için önce pirinçin önemini ve hayat içinde bize ne ifade ettiğini anlamak gerekir. Pirinç üretimi zor bir besin kaynağıdır ve dünya üzerinde en besleyici besinler arasında birinci sıradadır. Sulak alanda yetişir ve buğdaydan sonra bereketi ifade eden sayılı ürünlerdendir.

Rüyada pirinç görmek ise zahmetli bir şekilde elde edilmiş varlığa delalettir. Pirinç toplamak ve onu bir yere yığmak mala, Pirinci harman edip kabuklarından temizlemek mal ve dünyalığa yönelik sözlü ve fiili zararı def etmeye, Pirinç pişirmek yahut pişmiş pirinç yemek çoğalan mala ve ticarete delalet edeer. Rüyasında pirinç gören, zengin olur. Rüyada pirinç gören kişi zengin olur demektir. Başarının ve güzel arkadaşlıkların haberidir. Pilav yediğinizi gördüyseniz, bu zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Pirinç, başarının ve güzel dostlukların işaretidir. Rüyada pilav yediğinizi gördüyseniz, zenginliğin ve mutlu bir aile hayatının simgesidir. Hayırlı mal, mülk, paradır. Çuvalla pirinç, şaşılacak kadar büyük paradır. Rüyada pirinç görmek, mal ile tabir olunur, Pirinç yedigini görmek, zahmet çekerek elde edeceği mala delalet eder. Pirinç topladigini ve bir yerde sakladığını görmek iyidir. Pismis pirinç görmek, çok büyük rızkla yorumlanır. Pilavin üzerine yoğurt koydugunu görmek, iyi degildir.
Ebu Said El-Vaize göre, rüyada pirinç görmek, meşakkat ve zorlukla elde edilecek mal topluluğudur. Pirinç pişirdiğini görmek, çogalan ve artan maldır. Pirinci harman edip kabuğundan çıkardığını gören, malını kıymetlendirmek için çalışır. Bir başka rivayete görede: Pirinç görmek, kendisine mesakkat, zahmet, hüzün ve keder getirecek mal, eger pirinç rüyada pismis olarak görülürse ticarete isarettir. Başarının ve güzel dostlukların işaretidir. 1801Rüyada pirinç görmek (27861) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: pirinç pilavı, bir çuval pirinç, pirinç toplamak

pirinç için yapılan yorumlar
Yazan: Esra (2017-01-28 08:45:40)

Uçları açık ve içleri boş birimleri ayikliyodumYazan: volkan (2014-09-19 01:26:51)

ruyamda pirinç ayıkladım lokum yedım pirinç in icindeYazan: nevin (2014-07-08 15:56:55)

bir kamyon pişmemiş pirinç 2 kiloluk poşetler halinde bunların 3 poşetini alıyorum.Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik