Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada pırlanta görmek


rüyada pırlanta görmek ne anlama geliyor?
rüyada görülen elmas veya pırlanta rüya görenin gösteriş düşkünü olduğuna, mağrur ve niteliksiz kadına delalet eder.
Rüyada elmas ve pırlanta yüzük takmak ise yukarıda belirtilen özelliklerde bir kadın ile evlenmeye işarettir, Elmas veya pırlanta ile süslenmiş takı erkek için mutsuzluğa, rüyayı gören kadın için mutluluğa ve feraha işaret eder. İş hayatınızda ve mesleğinizde göstereceğiniz başarı ve yetenekleriniz sayesinde işinizde iyi bir mevkiye ulaşacaksınız demektir. br>
Rüyada pırlanta görmek, iyiye işaret degildir. Çünkü faydasiz ve süs amaçlı kullanılmaktadır.. Bir çok pirlantası olduğunu görmek, fakirlik işaretidir.
Ünlü rüya yorumcusu kirmaniye göre: rüyada pırlanta ile süslü mücevher görmek erkek için hüzüne, kadın için ferahlık ve sevinç işaretidir.. Rüyada pırlanta taşı görmek veya pırlanta taşlı bir yüzük veya pırlantalı herhangi bir takı, ziynet esyaşı takınmak, çok değerli ve zevkli bir armağan alacağınıza işarettir. br> br> Rüyada pırlanta görmek; aşka, saygılı, itibarlı, kültürlü biri olamaya ve mevki yükselmeye işarettir.

Bu konuya rüyada mücehver görmek diye arama yaparakda ulaşabilirsiniz.. 1222Rüyada pırlanta görmek (27728) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: elmas, ziynet, mücehver, pırlanta yüzük

pırlanta için yapılan yorumlar
Yazan: hatice (2014-10-18 14:48:11)

ruyamda kardeşimin kolunda kol saati gördüm etrafında taşlar vardı cok güzel parlıyordu merak edimYazan: mehlika (2013-10-30 19:14:48)

Rüyamda pırlantanın benden alındığını gördüm . Bunu açıklayın lütfenYazan: BOZAN CENGİZ (2013-10-03 10:41:59)

RÜYAMDA ÇOK ESKİDEN BİRİKTİRDİĞİM PARA VECÜMHÜRİYET KELLE ALTINI GÖRDÜM BUNU YORUMLARSANIZ SEVİNİRİMYazan: ali (2013-03-27 15:04:19)

Ruyamda beni cok uzen bir kizin babasinin benim ailemden birilerini arayipta pismanlik duymasini soylemesiBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik