Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada sabır görmek


Rüyada sabır görmek yada sabırlı olduğunu görmek tabiri... İbhi sîrin ( rahmetullahi aleyh )'in tabiri: Bir zarar ya da musibet se­bebi ile sabır ettiğini gören her kimse yüksekliğe, hayra, iyi hale, selamete, afi­yete ve zafere delalet eder. (İşte onlara, sabretmelerine karşılık cenne­tin en yüksek makamı verilecek, orada hürmet ve selamla karşılana­caklardır.) Nablusi ( rahmetullahi aleyh)'in tabiri: Sabır yüksekliğe ve müjdeye delalet eder. Sabır musibetlerin vuku bulacağına dair bir uyarıdır. Bazen sabır korkulan bir hususta akıbetin güzel olmasına delalet eder. 587Rüyada sabır görmek (11694) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

sabır için yapılan yorumlar
Yazan: Sultan (2017-03-24 09:49:22)

Ruyamda esim sabret gidecegim dedi ve sonra uzandigini goruyorum ben ona kufur ediyorum ama bana hic tepki vermiyorYazan: semra (2013-11-07 12:35:34)

Bi kadını dogurtmak ve bebek gogurdugunu görmekYazan: seher (2013-05-30 07:06:15)

arkadaşlarımla buzdolabın üstüne çıkıyorduk sonro sıra bana gelmişti o sırada inmek istedim sonra inemedim merdiven gibi yoluma devam ettim iki günde yoluma devam ettim vardığımda bir odanın içinde kadın beni karşıladı ve bana öyle dedi peygamber efedimizi görmek istiyormusun bende evet dedim kadın beni bir perdeyle kapalı bir yatağa götürdü o anda uyandımBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik