Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada sabun görmek


Rüyada sabun görmek tabiri... Nablusi ( rahmetullahi aleyh)'in tabiri şu şekildedir: Elbiseyi sabunla yıkadığını gö­ren her kimse, şifaya kavuşmasına ya da tevbe etmesine ya da sıkıntısı gidermesine ya da bor­cunu ödemesine delalet eder. Bazende sıkıntıların gitmesine delalet eder. Çünkü sabun kirleri giderir tertemiz yapar. Kirde sıkıntıya delalet eder. Bazen sabun parçası yazdığı hikâyeyi sultan veya hâkime arz etmeye delalet eder. Rüyada sabun görmek ele geçecek mala, sabun parçası görmek sıkıntılara karşı kişiyi teselli eden adama delalet eder.
Bir başka rivayete gorede... rüyada sabun görmek, genç erkekler için ele para geçmesi ve işlerinde basarılı olacagına yorumlanır. sabun kalıbını görmek, sıkıntılı ve uzuntulu kimseye yardımda bulunacagına isarettir. sabunla bir sey yıkamak derttir. sabunla elbise yıkadıgını görmek dertlerinden kurtulmasına yorumlanır. kalıpla sabun aldıgını gören kisi kötu haber alır. birine sabun veren bir yakınına kırılır. 987Rüyada sabun görmek (27599) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: sabuncu

sabun için yapılan yorumlar
Yazan: Eda (2014-09-17 11:26:06)

Yeşil renk sabun görmek doktora gitmekYazan: nihal (2014-07-08 19:16:40)

Rüyamda kalip kalip renkli sabunlar topluyorumYazan: ceyhan (2014-02-16 22:32:00)

Hali yıkarken üzerimize tuner dönmeye çalışan adama karşılık bizde şu dokuyodukBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik