Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada saç örgüsü görmek


Rüyada saç örgüsü görmek... İbni sîrin ( rahmetullahi aleyh )'in yorumu: Rüyada saç örgüsü kadınlar için veya saç örmeyi alışkanlık haline getiren erkekler için hayra, diğerleri için şerre alametle delalet eder.
Nablusi (rahmetullahi aleyh)'in yorumu ise: Saç örgüsü kadınlar ve ger­çekte saçını ören erkeklerin dışında işlerinin çıkmaza girmesine ve çok mik­tarda borç içine girmeye bazen de, işlerin karışmasına işaret eder. 433Rüyada saç örgüsü görmek (43200) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

saç örgüsü için yapılan yorumlar
Yazan: Bagul (2014-10-06 20:01:20)

Ruyamda babam saclarımıı ordü sonra ablamın saclarını benimki gibi ordüYazan: Gizem Akın (2014-07-10 03:47:16)

Oda gibi bir yerdeyim kızların hepsi siyah sütyen ve siyah şort giymiş. Erkekler de var. Müzik var dans ediyorlar. Bende bakıyorum onlara, yanımdaki arkadaşıma diyorum şunlara bak nasıl giyinmişler diye. Ben açık giyinmemişim. Sonra bakıyorum sütyenleri çıkarmışlar. üstleri çıplak oynuyorlar. Şaşırıyorum. O sırada beniçağırmışlar onlara doğru gidiyorum. Birden geri geri gittiğimi gördüm. Sonra koltuğa yattığımı gördüm. Annemi gördüm. (Burdan sonrası sanki rüya dışı birşey oldu gibi geldi) Arkasında simsiyah gölge gibi biri vardı. Annem üstüme geliyordu sarılır gibi. Gittikçe nefesim kesildi. Arkasındaki karanlık kafası falan olan şeyi söylücem ama sesim çıkmadı. Konuşuyorum fakat sesim çıkmıyor. Anne anne diye sesimi çıkarmaya çalışıyorum elimlede itmeye. Euzubıllahımınesseytanırracım bısmıllahırrahmanırrahım kul euzu bırabbınnas dedim . Ama duayı burda bırakıp mucadele etmeye calıstım hala anne git arkanda demeye calısıyorum. Sonra tekrar nas suresını okudum. Tam okudum ve iterek annemi uzaklaştı . ve uyandım kendime geldim.Çok korktum. Az önce yaşadım bunu. Bu nedir acil yardımcı olursanız sevinirim :/Yazan: timur gülbağ (2014-02-25 12:07:08)

Rüyamda kızkardeşim kız yeğenlerinin saçlarını örüyor ve sürekli ikisine saç şekilleri yapıyordu bu 4-5 kere devam etti yorumlarsanız sevinirimYazan: sevgiye (2014-02-18 08:16:21)

ruyamda elimde ates vardi dana kovaliyodum bitanesi ustume geldi cok korktum.elimdeki atesle sacimi yaktim ve uyandim.Yazan: Elif (2014-02-05 22:53:07)

Rüyamda yatağın kenarına oturmuş saçımı tarıyordum ama elime saçlarımın yarısı geldi ve çok şaşırdım kendi kendime ben kansermiyim acaba diye söyleniyordum. Saçlarım şu ankinden daha siyah düz ve kısalmış Yorumlarsanız sevinirim. İyiçalışmalarYazan: nuray çil (2013-11-19 17:04:29)

8- 10 yaşlarında çok güzel gözlü bir kız görüyorum masmavi gözler var saçları yanlardan iki melik örülmüş . saçları çok canlı diri.saçları kesilecekmiş elime makası alıyorum. babamgeliyor çocuğun saçlarını çakmakla yakarak kesiyor çocuğun elinde kalıyor iki tutam saç. gel düzeltelim kırpıkları diyorum elimi sürüyorum başına saçlaryine çok güzel oluyor ama çocuk öyle güzel gülümseyerek bakıyorki masmavi gözlerinin etkisindeyim hala.Yazan: huriye (2013-08-09 11:03:33)

saclarımı tararken tarağa dökülen beyaz saçlar görüyorum ve tarağı temizlerken taraktan elimin üstüne beyaz saçlar düştü bunun anlamı nedirYazan: ahmet (2013-02-26 19:04:22)

ruyamda küçük bir çocuğun saçın kesıyordumYazan: maral (2013-02-11 06:30:28)

Oglumun saclari kisacikTir normalde..ve sakali biyigi da yok sianda...ruyamda (hayirlara gelsin) oglumun saclarini cok uzun olmasa da alnını kapayacak. kadar uzamis ve kevi sakalli gördüm..keçi sakali neredeyse göğsüne kadar uzanmaktaydi...Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik