Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada Şal görmek


Rüyada şal görmek ne demektir? Erkek kardeşe, küçük çocuğa, şeref ve yüceliğe, sanata, velayete, yiğitliğe yahut yolculuğa, İnsanı üzüntüden koruyan olumlu şeylere delalet eder. Rüyada şal görmek, çok yakında arsa ya da bir tarla alacağınıza yorumlanır. Rüyada omzuna şal aldığını görmek bekar bir kadın için yakın bir zamanda evleneceğine işarettir. Evliliğin nasıl olacağını da şalın rengi belirler. Üstüne şal alan genç kız hemen evlenir. Evliler içinse kısmettir. Rüyasında omzuna şal aldığını gören bekar kadın kısa süre içinde evlenir. Evliliğin nasıl olacağını da şalın rengi belirler. Evliler için şal, yolla ilgili,yoldan gelecek kısmettir. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada şal kişinin şanına, mertebesine, şalın güzelliği ve kalitesine göre kişiliğine delalet eder. Şal giyen kimse askerleri yöneten bir kimse ise askerlere komutanlık yapar. Yetki almaya kabiliyetli ise yetki alır. Değilse ailesinin yüklerini üstüne alır. Şal, sahibinden üzüntü ve dertlerin gitmesine ve güzel mesleğe delalet eder. Zira rüyada şal görmek insanı soğuktan ve sıcaktan korur. Şal borç ödemektir. Şal takva ve hayır üzerine yolculuk yapmaktır. Şalın yırtılması ya da parçalan­ması kardeş veya oğul gibi kişinin kendileriyle süslendiği kimselerin ölü­müne delalettir. Yangın ve yıkım olduğunu ancak, şalına bir şey olmadığını gören kimse malına zarar gelir. Şalın üstünden alındığını gören kimsenin şerefi gider ve perişan olur. 1437Rüyada Şal görmek (68386) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

Şal için yapılan yorumlar
Yazan: aida (2017-05-23 10:23:17)

Yuxuda ag yayliqli qadinlarin siraya duzulmus gormusem bilen varsa yaazsinYazan: Nuray (2017-04-29 08:05:09)

Yuxuda nişan şalımı başıma bağlamışdım bu ne demekdirYazan: Ayse (2017-04-09 09:25:35)

Rüyamda evleniyorum kayınvalidem kırmızı şal veriyor banaYazan: Aysel (2017-02-03 21:12:21)

Rüyamda kendi boynumdaki şalı açıp dostumun boynuna atıyordum, bu rüyanın yorumu nedir?Yazan: özlem güzel (2013-11-19 14:22:18)

rüyamda esım oglumuzun ısmını degıstırıyordu ısmı veysel mustafa olsun dıyorduYazan: AYŞE (2013-08-14 15:15:56)

Arkadaşım rüyasında benim çok güzel bir mor şalı boynum da görmüş.Acaba ne demektir.Yorum yazmanızı rica ederim.Yazan: raziye (2013-04-11 10:05:06)

rüyamda bir kurum gibi bir yer herkese şal dağıtırmış ama bana ve eski bir arkadaşıma ihtiyacınız yok diye vermezlermiş biz zorla istermişiz ama bu seferde kalmadı bulursanız alın derler ve o kutuları araştırıp ben 2 tane buldum ama arkadaş 1tane ve ufak bulurmuşYazan: DİLEK TEKİN (2013-04-04 08:08:20)

RÜYAMDA BİLMEDİĞİM BİR YERDEYİM OMUZUMDA ÇANTAM ÇANTAMIN ASKISINDADA KATLI BİR ŞEKİLDE FOSFORLU YAVRUAĞZI RENGİNDE NORMALDEDE VAROLAN ŞALIM ASILI UZAKTAN BİR BOĞA BANA DOĞRU GELİYOR YANINMDADA TANIMADIĞIM BİR DELİKANLI VAR KOLUMDAN TUTMUŞ BENİ KORUMAYA VE SAKİNLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYOR BOĞA BANA ZARAR VERECEK DİYE HİSSEDİP DÜŞÜNÜRKEN ÇANTAMDA ASILI OLAN ŞALI KOKLUYOR VE AĞZIYLA ÇEKİP ALIYOR BANA VE HİÇ KİMSEYE ZARAR VERMEDEN UZAKLAŞIYORBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik