Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada salyangoz görmek


Rüyada saolyangoz görmek :Rüyayı gören kişinin rüyasında salyangoz görmesi, rüyayı gören kişi için uzun vadede son derece hayırlı ve olumlu bir rüya şeklinde tabir edilmektedir. Rüya sahibinin çok ciddi anlamda hevesli olduğu bir yatırımın içerisinde bulunacağına, ancak bu yatırımın beklenen sürede istenen şeyi kazandırmayacağına delalet etmektedir.
Yapılan bu yatırım için kısa vadede başarı hedeflenmesinin sonuç getirmemesi, bu neden dolayısı ile kişiyi sıkıntıya sokacağı anlamı taşır. Ancak bu yatırımın yıllar yıllar sonra çok ciddi anlamda değer kazanacağı ve bununla birlikte beklenenden çok daha ciddi şekilde getirisi olacağı anlamına gelen rüyalardan birisi olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Salyangoz Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişi kende hayatından fedakârlık yapmak durumunda kalacak demektir. Rüyasında salyangoz yediğini gören bu kişi, istemediği yani hiç sevmediği bir iş yapmak durumunda olacak ve bunu etrafındaki diğer yakınları mutlu olması için yapacaktır olarak yorumlanır.

Rüyada Salyangoz Öldürmek

Bu rüyayı gören kişi oldukça zor bir durum karşısında sıkıntı yaşayacağına işaretle yorumlanır. Rüyada salyangoz öldüren kişi, daha çnce yapmış olduğu hata yada hataların bedelini ödeyeceğine ve yapmış olduğu hatanın yeni yeni farkına varacak olarak yorumlanır. Bu hataların üstünden cok uzun bir zaman geçmiş olsada bunun sonuçlarına katlanacağina işaret eder. 1449Rüyada salyangoz görmek (4335) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüyada salyangoz görmek, rüyada salyangoz öldürmek, rüyada salyangoz yemek

salyangoz için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik