Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada şarap görmek


Rüyada şarap içmek; dünyada kuvvete, kudrete ve âhiret işlerini ihmale, bir yoruma göre de Allah a karşı isyan etmeye yorumlanır.

Rüyada arkadaşlarıyla beraber içki içmek, guzel vakit geçirmek, çok para kazandıracak bir is degisikliğine yorumlanır. yalnız sarap içtigini görmek, çok sinirlenip uzulecegi bir haber gelecegine yorumlanır. hediye olarak sarap almak veya hediye etmek, az bir paraya ve iyi sansa isarettir. arap satın almaksa, çok önemli bir tartısmaya yorumlanır.

510Rüyada şarap görmek (19991) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: içki, alkol

şarap için yapılan yorumlar
Yazan: bahar (2013-05-18 14:57:23)

rüyamda içki içip sarhoş oluyodum ve rasgele kürler saçıyodum saçma bi rüyaydıYazan: merve (2013-03-04 11:29:37)

Rüyamda bana zorla içki içirmeye çalışılar ama içmedim rüyamın anlamı ne ?Yazan: derya (2013-02-19 15:11:59)

Rüyamda kardeşimin dügunu oluyomuş ve gelinimiz bana bir bardak kirmizi şarap önümde biraz egilerek bana içmem için uzatiyor.ama ben kesinlikle içmedigimi ve icmeyecegimi söyliyerek almiyorum şarabi ve dugunde olan insanlar bana guluyorlar bir bardak şarabi içmedim diye.hayrolsun :)Yazan: yunus (2012-11-02 10:32:46)

ben rüyamda eşimi gördüm ablamla hastanedn cıkıyorlardı ama tartısıyolardı sonra ben eşimin yanına gittim ne oldu die sorunca hiç birşey sylemedn gitti onu kaybettim sonra bi hotelin barında onu şarap içerken buldum sinirlenmiştim içmesine tekrar neden kavga ettiklerini sordum yine birşey söylemedi tekrar gitti onu kaybettim sonra bir bankın üzerinde onu düşünürken buldum tekrar soru sordugumda yine gitti her seferinde onu kaybettim benimle konusmuyorduBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik