Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada savcı görmek


Rüyada savcı görmek : Rüyayı gören kişinin savcı görmesi, rüya sahibinin içerisinde son derece ciddi bir adalet terazisinin bulunduğuna ve bununla birlikte herkese eşit bir yaklaşım göstererek vicdan sahibi olarak da hareket eden bir kişilik olduğuna delalet eden rüyalardan birisidir. Kesinlikle yargısız infaz yapmayan bir kişi olduğundan dolayı insanların da güvenini kazanmış olan rüya sahibinin çevresinde de insanlar tarafından çok ciddi anlamda sevilip sayıldığına delalet eden konulardan birisi olarak da tabir edilir.

Rüyada Hâkim Görmek


Rüyayı gören kişinin rüyasında hâkim görmesi, aslında kişinin çevresindeki son derece bilgili, tecrübeli ve ilim irfan sahibi bir kişinin varlığı ile tabir edilen rüyalardan birisi olarak dikkat çeker. Rüya sahibinin hayatının hemen hemen her döneminde ve tüm konular ile alakalı olarak akıl istediği bazı kişilerin olduğuna ve bu sayede geleceğe yönelik olarak çok daha ciddi, emin adımlar attığına delalet eder. Aldığı akıllar nedeni ile de başarı elde etmesi şeklinde tabir edilir.

Rüyada Adliye Binası Görmek


Rüyayı gören kişinin rüyasında bir adliye binası görmesi, kişisel olarak çok da hayırlı şekilde tabir edilmeyen rüyalardan birisi olarak gösterilir. Kişinin adalet terazisinin olmadığına ve bununla birlikte daima kendi çıkarları için hareket ettiğine, aynı zamanda insanların kendisine yüklediği sorumlulukları umursamayarak son derece umursamaz bir şekilde hareket ettiğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin son derece menfaat düşkünü bir kişilik olduğu şeklinde de tabire açık olan rüyalardan birisidir.

Rüyada Adliye İçerisinde Yer Almak


Rüyayı gören kişinin kendisi bir adliye binasının içerisinde görmesi demek, aslında uyarı niteliği taşıyan rüyalardan birisi olarak tabir edilir. Rüya sahibinin kısa bir zaman dilimi içerisinde her ne olursa olsun kendisine ve çevresinde yer alan insanlara dikkat ile bakması ve çeki düzen vermek zorunluluğu şeklinde de tabir edilmektedir.
2050Rüyada savcı görmek (9512) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: dava, mahkeme, savcı, başsavcı, adliye

savcı için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik