Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada şeytan görmek


Rüyada şeytan görmek nasıl yorumlanmalıdır : Şeytan, kötülüğe teşvik eden açıkca insanın düşmanı olarak bilinen, Hz. Adem ve Havvanın cennetten kovulmasına sebep olan, sinsi bir düşmandır. Rüya şeytanın insan üzerindeki bu etkisi ne göre yorumlanmıştır.

Şeytanın bir diğer adıda iblistir, rüyada şeytan görmek şehvet ve yalan, gerçek olmayan mutluluklara, türlü türlü kötülüklere ve kötülük topluluklarına delalet eder. Eğer rüyayı gören kişi hastaysa veya hüzünlü ise, sağlığına kavuşmasına ve zengin olmasına delalettir. Rüyada kendisini şeytanla gizli konuştuğunu görse, o kimse düşmanlarından birisiyle gizlice konulur ve salih kişilerin kahrolmasına ve yok olmasında onlara yardımda bulunur. Rüya gören, şeytanın kendisine birşey öğrettiğini görse, o kimse düzme ve yalan bir söz söyler veya insanlara hile yapar.

Şeytanı görmek sahtekar, aşırı hırslı, kıskanç ve mağrur, laubali ve kendisine her iki dünya için zararlı olan düşmana. Onu görmek inançsız, iki yüzlü ve kıskanç olmaya. Şeytan, samimi Müslüman için güçsüz ve aciz bir düşmana. Onunla düşüp kalktığını görmek faiz yemeye ve diğer kötü fiilleri işlemeye. Şeytanı üzgün ve öfkeli görmek yahut ona buğzetmek Allahü Tealanın rızasını kazandıracak işleri işlemeye ve düşmanına galip gelmeye. Onu mutlu ve neşeli görmek nefsani arzularıyla meşgul olmaya delalet eder.

Rüyada şeytan görmek amaçlarınıza ulaşmak için yaptığınız kötülüklere ve hilelere artık son vermelisiniz anlamındadır. Eğer rüyada şeytanı mağlup ettiğinizi görürseniz, bazı tehlikeleri, zorlukları ve kötülükleri aşmak için yeteri kadar güce sahip olduğunuza yorumlanır.
Rüyada şeytanla konuşmak veya onu görmek, düşmanlarınızın aleyhinizde çalıştıklarına işarettir. Bir başka rivayete göre de:
Rüyada şeytanı görmek, bidat sahibi bir alime, namazı terk etmeye, yalana, hırsızlığa, günah kazanmaya ve uzun ömüre işarettir. Bir kimse kendisini rüyada şeytan olmuş görse, o kimse daima şeytanın elinde olur, ya da Allahın (C.C.) rahmetinden uzak olarak yaşar. Yahut nesil ve mal ile rızıklanır. Şeytanı öldürdüğünü gören kimse, hilekar ve hilebaz insanlara hile yapar. Bu rüyayı gören salih ve iffetli kimse ise Allahın emrinden ümidini keser ve meyus olur. Hedeflerinize ulaşabilmek için, ahlaksızlıklara ve sahtekarlıklara başvurmayın. Eğer rüyada şeytanı yenilgiye uğrattıysanız, birtakım tehlikeleri, zorlukları ve kötülükleri aşmak için yeteri kadar güce sahip olacağınız anlamındadır.

Rüyada şeytan görmek; zahmetli bir iş sonucunda alınacak yüksek miktarda paraya, şeytanla konuşmak; yalancı ve dost görünüşlü bir düşmanla karşılaşmaya, şeytandan bir şey almak; düşmandan zarar görmeye, şeytana birşey vermek; düşmana kötülük yapma şansı vermeye, şeytan tarafından öpüldüğünü görmek; haram yollardan kazanç elde etmeye, şeytanla kavga etmak ve onu yenmek; düşmanlarla mücadele edip zafer kazanmaya işarettir.
Rüyada görülen şeytan, hilekar, haris, lakald, din ve dünyaca düşmanıdır. Bazen şeytanı gören kimse, münafık yahut da kıskanç olur. Bazen de şeytan görmek, çoluk-çocuğa işarettir. Şeytanı görmek ferahlık, yalan ve şehvete de işarettir. Bir kimse rüyada şeytanın kendisini düşürüp aklını gidererek saralı yaptığını görse, o kimse faiz yer. Eğer şeytanın kedisine dokunduğunu görse, o kimsenin allesine iftira eden ve yoldan çıkarmaya çalışan bir düşmana işarettir.

Şeytanın kendi üzerine indiğini gören kimse, iftira, yalan ve günah olan bir iş yapar. Rüyada şeytanlara reislik ettiğini ve şeytanların da ona itaat ettiklerini gören kimse, reisliğe, şerefe, heybet ve şöhrete nail olur ve düşmanlarını kahreder. Şeytanları bağlayıp ve onları hapsettiğini gören kimse, yardım, kuvvet ve şöhrete nail olur. Rüyada şeytanın kendisini azdırıp yoldan çıkarıp, dehset ve hayrette bıraktığını gören kimsenin, malına zarar ve ziyan erişir. Bir kimse şeytanın elbiselerini soyduğunu görse, o kimseye işlerinde düşmanı galebe çalar veya onu vesvese ve fitneye düşürür yahut o kimse memuriyetten ayrılır.
Rüyada şeytana bugz ve adavet ettiğini gören kimsenin, Allaha itaat eden sadık bir mümin olduğuna ve dindeki kuvvetine işarettir. Rüyada şeytanı ferah ve neşeli gören kimsenin, nefsani arzulanyie meşgul olduğuna işarettir. Rüyada görülen şeytan zayıf bir düşmandır.

Rüyada şeytanı düşman kabul ettiğini gören kimsenin, mütedeyyin olduğuna ve Allah (C.C.)in emirlerine itaat ettiğine işarettir. Bazen de şeytanlar, bina sahiplerine ve dalgıç gibi suya dalmaya, casuslara ve söz çalanlara işarettir. Bazen de şeytanı görmek, kişinin arkasından ayıbını söylemeye göz ve kaşla işaret ederek onu aşağılamaya işarettir. Rüyada kendisinin şeytan olduğunu gören kimse, insanlar ile eğlenir ve onlara eziyette bulunur veya yer altında olan su yolu ve lağımları düzene koyar. Şeytan rüyası, unutkanlığa işarettir. 4881Rüyada şeytan görmek (81331) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: iblis

şeytan için yapılan yorumlar
Yazan: kıymet (2017-07-07 23:53:25)

eşim ruyasinda kavinvalidesini gormus zibidilerle oturuyodu sazli sözlu bi yer bende kıziyordum anne napiyosun burda annem cvp verdi fakat insan gibi degil seytan gibiydi homurdandi konusmadi arkami dondum annem baska bi evden cikti anne orda oturan sen degilmisin diye annemde hayir oglum o ben degildim benim kiligima girmis kimse demis ve esim ruyasindan Allah diye bagirarak uyandi ruyayi yorumlarsaniz sevinirimYazan: Metin (2017-05-17 01:28:56)

Rüyamda namaz kıldığım ve dua ettiğim yerde montumu unuttum sonra tekrar almaya gittim ve buldum arkamındöndüğümde kirli sakallı birisi namaz kılıyodu bana eliyle dur işareti yaptı ve durdum o sıra bi yerden ayet okundu şeytanlar insanları kandırmak için şekil değiştirir diye ve ben kaçmaya başladım kaçtıkça adam önümde belirdii ve nefes nefese uyandım ne olabilir yorumlayın lütfenYazan: Evrim mutsuz (2017-05-10 02:03:10)

Rüyamda tanıdıgım birini şeytan kılıgında gördüm bana bu evraklar sahte deyip pispis sırıtıyor o evraklar gördügüm kişiyle eşinin boşanma evraklarıydı Bunun ne demek oldugunu bilen varsa söyliye bilirmiYazan: Sibel (2017-05-07 12:41:36)

Ruyamda cok susamistim. Pet siseden su icmeye calisiyordum. Ama ictigim butun sulari seytan iciyordu.luften hemen yorumlarmisinizYazan: Hazar oğuz (2017-05-06 06:40:35)

Şeytanın rüyamda çocuklarımı çebberi altına aldığını gördüm onları onun elinden kurtarmak istedim euzu billahimi şeytanirrahim bismillahi rahmanirrahim dedim şeytan yok oldu yeniden geri geldi senin allahın beni kahredemez dedi. Senin çocukların benim dişlerim arasında çiğneniyor dedi benim gafletim altında senin çoçukların onları asla avuçlarımda alamassın dediYazan: Mürit (2017-05-03 08:24:37)

Rüyamda kadın seytan gördüm bizim bir insaatımiz var. Onun dükkanına girdim birşes geldi döndüm baktım bir kadın yürümeden kağıt gibi surtunuyormuş gibi geziyordu sen burda Napıyosun dedim ses yok ve üstüme bir demir boru ile yürüdü bende kendimi savundum ve biraz boguştük sonra yardıma babam geldi nasıl oldu bilmiyorum. Ama tam orada şeytan kağıt zımpara oldu ben bunu yakaladım elimde kağıdı sıkdım ve bogdum sonra yaktım kül oldu. Bu ne anlama gelirYazan: Elcin (2017-04-02 19:31:05)

Rüyamda arkamda şeytan vardı : Arkamı dönmemem gerektiğini söyledi fakat ben döndüm, ve ardından döner dönmez başka bir şeytanın dili yüzümü yaladı.Hiç bir şey yapamadım.Yazan: savci (2017-03-29 11:13:03)

Rüyamda beni gören herkez cirkin bir sekilde görüyor, seytani görüyor ve dualar ediyorlar benim icimden ciksin, beni rahat biraksin diye. Ben ama kendimi aynaya bakdigimda normal bir sekilde görüyorum ama aynadan ayrildigimda o cirkin seyi hisediyorum. Hissimde surati cok faci bir sekilde, kafasinda ya yillanlar yada atesler hisediyorum (ama mavi ates gibi bir sey)Yazan: aydın (2017-03-27 02:56:05)

rüyamda şeyitani insan kılığında gürdüm ve peşimden geliyordu yanıma yaklaşırken hemen ben onu taşlamaya başladım ve lailaheilelh diye sesledim kafasına iki taş çaktımYazan: Hüseyin (2017-03-16 22:38:18)

Ne gariptirki dün gece rüyamda şeytani ve 5 avanesini yada 5 bana yardimci olmak isteyenleri gördüm. Her duayi okudum ama şeytan bir türlü gitmedi, lakin banada birşey yapamiyordu. Beni üzen tek şey okuduğum dualarin onu yok edememis olmasi oldu. TeşekkürlerYazan: Hüseyin (2017-03-16 22:35:47)

Sevgili Selin Kardeşim, o senin gördüğün rüyanın hemen hemen aynisini bende senin yaşlarindayken defalarca gördüm. Korkma güzel kardeşim.Yazan: Nursel (2017-02-05 08:20:36)

Rüyamda eşimin içinde şeytan olduğunu görüyorum bi yaşlı kadın onunla uğraşıyo ben onu kurtarmaya çalıştıklarını kadın izin vermiyor o benim oğlum diye sonra bi ucak gibi bişeye biniyor eşim ucak düşüyor eşimi ilk önce oldu saniyorum ama kadın uçaktan çıkarıp yatağa yatiriyorduYazan: nevzat (2017-01-31 22:45:53)

Rüyamda şeytan inek kılığında üstüme işedi..Yazan: Eda (2016-11-27 16:54:03)

Rüyamda anmin bana mutfakta şeytan gördüm uyuyodum kalkmayın akşamları demsiYazan: cihan (2014-10-31 13:07:11)

ben bi rüya gördüm. rüyamda gördüğüm güya şeytanmış. biri kulağıma fısıldıyor : bak o şeytan ... ama şeytanın yüzü yada gölgesi hiçbirşeyi yok! buna rağmen çok korkuyorum. rüyadan uyanmak istiyorum , rüyada olduğumun farkındayım. ondan sonra odamın kapısını ve kapının dışındaki ışığı görüyorum. görüntü gidip gidip geliyor. (bu rüyadan uyanmak için kendimi zorlayışım esnasında oluyor) rüyada eziyet çeker gibi çığlıklar atıyorum acıdan kıvranıyorum. ve uyandım sonunda.Yazan: beyzanur (2014-03-03 15:19:26)

rüyamda evin balkonunde bir iblis beni öldürüyorduYazan: sezgin (2014-02-27 08:04:05)

ayiptirbe ne serefsizlik bi yorumu okuyamadik reklamdan allah belanizi versin bi hayvan yapmaz sizin yaptiniziYazan: Selin (2014-02-24 08:06:58)

benim adim selin, 15 yasimdayim ve ben bir ara hastaydim, sizin görmediginiz seyler görüp ve hissediyorudum. hocaya gittim oda bana yardim etti. bunun üstünden tam 1 sene gecti bu ayin sonlarinda oldu iste bir sene önce ve birden bire cok kötü rüyalar görüyorum ve cok korkuyorum. bir kac gün önce rüyamda seytanla dövüstügümü gördüm ve kazandim. ama cok korktum kalktiktan sonra. bugünde odamda bisey oldugunu hissettim. beni tuvalette ceken bisey. beni odalara cekip kitliyen bisey. dua okuyordum korkumdan oda gülüyordu bunun anlami neki diyordu, bende kendimi gücsüz hissettim ve annmi yardima cagirdim. oda önce inanmadi bana sonra odamda yerin icinde bisey buldum eski yemek kutulari ama bos, gercekten cok eskiydi annemle orayi buldum ve onlari ordan aldim. annem onlari baska bir yere koyacakti, duvarimin bir tarafini yirtip söktü, icinde bisey vardi buzdolabi gibi bisey, onun orda oldugunu biliyormus gibi, sonra onlari icine koydu ve kapatti orayi, banada dua okumami istedi, bende bisey diyemedim, oda öndan okuyup bende arkasindan okuyordum ama annem birden bire sasmaya basladi, buzdolabin önünde bir cam vardi ordan bir yüz cikti ve kenarlarindan eller, o eller buzolabin kapisini acmaya calisti. annemde onun ellerine vurdu acmasin diye. sonra disara ciktim üstümü degistirmek icin, dolabim disardaydi, ordan camimi görüyordum, pencerem kapaliydi birden bire kendiliginden acildi, bende görüyorum ve bisey diyemiyorum, sonra kücük kardesimi arkadaslariyla gördüm odamda aglamaya basladim, ciktilar sonra odamdan bende cama takildim baska bir yere bakmiyordum, birden bire bir yüz cikti ordan, ayni buzdolabindaki yüz gibi, bende aglamaya basladim bagirdim. bir abi geldi galiba benim abimdi (bu arada benim abim yok) ona anlattim inanmadi gitti, bende okula gittim annemi gördüm orda galiba ve ona anlattim, dua okuyunca gülüyor gibi anlamini bilmiyormus gibi. annemde oku dedii bana bakalim hangi dua diye, bende okumaya basladim ve birden sastim. ama hep korku icindeydim. sanki rüya degilmis gibi. sanki arkamda bisey var beni istiyormus gibi. uyandigimda hala korktum. ve bu olan seyler sadece benim odamda oluyordu. beni alip öbür köseden öbür köseye attiyordu, odamda baska bir kapi vardi kendi tuvalettime gidiliyordu ordan, beni hep oraya cekmek istiyordu, oraya kilitlemek istiyordu. hayirdir insallah türkcem kötü olabilir, almanyada yasiyorum.Yazan: Nida (2014-02-23 10:57:20)

Rüyamda tam hatırlamıyorum mekanı ama galiba camideydim abdest alıyordum az ilerde de tanımadığım biri vardı bn abdest alırken arkamda iki iblis duruyordu biri ayakta diğeri ise dizlerinin üstüne çökmüştü arkamı döndüğümde bana bakıyorlardı sonra onları kovdum biraz zaman geçtikten snra iki iblis tekrar karşıma dkildi bnden bir şey istiyorlardı euzu besmele çekip makamlı bi şekilde fatiha okudum ve kayboldular rüyann anlamı nedir acaba?Yazan: pınar (2014-02-15 10:50:27)

Ben bir ruya gordum ruyada seytana baba diyip sariliyordum beni kotuluklerden koyuyorduYazan: eren (2014-01-31 19:04:14)

rmerhaba arkadaşlar rüyanızda eyer birrüya görseniz hemen rüya tabirlerine bakın o zaman ne demek oldunu anlarsınız herkese iyi akşamlar.Yazan: mehmet (2014-01-27 12:12:06)

RUYAMDA SEITANNI GURDUM KARANLIK BIR ODADA 3 KISIDIK HIC KONUSMADIK AMA BAZI HARAKETLER YAPIORDU VE BANA SANKI BIRSEI GUSTERMEK ISTIORDU Acaba rüyam neye yorumlanıyor ?Yazan: ayşegül (2014-01-27 05:49:04)

RÜYAMDA iblisle birlikteydim karşımda duruyordu bakamıyordum ona azda olsa ona bakmaya çalışıyordum boyu iki metre vardı simsiyah tüyleri vardı avret yerleri aynı insana yani erkeklerinkine benziyordu sanki benden onunla ilişkiye girmemi istiyordu bakamıyordum ona korkuyordum ve birden uyandım gece saat dörttü eşim yoktu yanımda hiç ummadığım şeydi eşim banyoda masturbasyon yapıyordu gülmeyin acı gerçeklerYazan: AYNUR ATA (2014-01-25 09:50:20)

Beniim rüyam fazlası ile karışkı.ben rüyamda yol gibi bir yerdeyim. yanımda 4 yaşında ki çocuklarım kayınvakidem ve eşimşn kardeşi var. karşımızda kocaman bir dükkan var. dükkandan acaip sesler geliyor ve kaynım bakmaya gidiyor.arkasından bağırıyorum ama bir türlü duymuyor. sonra peşinden bende gidiyorum. merdivenden aşağı bir yere iniyorum. bakıyorum kaynım orda elinde kırbaçla kafes içindeki bi şeyle oynuyor. sonra kayınvalidem geliyor ona bişey yok geri dön diyorum. onnunda elinde kırbaç var. elindeki kırbaçı ben alıyorum. sonra dışarı çıkıyoruz. beklediğimiz yerde bir otobüs var. ben tam kırbaçı koymaya döndüğümde arkamda çingenelerden oluşa bir kalabalık ve fal bakıyorlar . birden korkup onlar yoktu geri gönüp gitmeyi düşünüyorum. ama bu 6sefer de otobüsün içi dolu ve çocuklarım içerde. içeri giriyorum içerde değişik yüzlerde insanlar benden bişey istiyorlar. önce kızımı istiyorlar sonra oğlumu . ikisini de vermiyorum ama üstüme egeliyorlar. eşim , ablam otobüzte ve hepsi parmak kadar küçülmüş vaziyetteler. sonra bildiğim bütün duaları sesli sesli okuyorum. otobüstekiler birden aşağı iniyor. tam rahatladım derken onların yerine başkaları biniyor otobüse. ben genne bildiğim duaları okuyorum ama bu sefer kimse inmiyor. hepsi üstüme gelmeye başlıyor. bu sefer çocuklarımın ağlamasını istiyorum ağlamayınca zorla ağlatıyorum çocukların sesini duyduklarında kulaklarıı kapatarak kaçışıyorlar. o sırada uyandım.Yazan: Aylin (2014-01-12 14:12:10)

Ruyamda boş bir tarlada, karşımda şeytan, beyaz çarşafı vardı ama yandan baktığımızda içi ateşle dolu ve ben yaklaşmaması için besmele çekiyormuşum. Süreleri bir anda unutmuşum. Acaba rüyam neye yorumlanıyor ?Yazan: denizz (2014-01-01 13:03:52)

rüyamda merinosta emekliyerek gidiodum elimde telefon vardı karşımda annemin numarası ve kendimi birden uzun yatak odasında yatarken buldum ve kapı açıktı içerden normal insan geçti sonra boynuslu biri geçti ve o kişiyi yakaladılar (gölgelerini gördüm) 2 şeytan biri kollarından biri bacağından korktum ve çığlık attım adamı yere attılar ayağa kalktılar ve biri odama girdi bana bakarak gülüyordu bana tokat atacaktı ki salavat getirdim ve uyandım anlamı nedir bunun.Yazan: erkan (2013-12-30 15:59:36)

rüyamda şeytanın eşimin ağzından içeri üflediğini gördüm.Yazan: göksel (2013-12-22 17:05:24)

rüyamda metroda gıdıodum camdan baktığımda yanımda duruyodu ama yanıma baktığımda kayboluyodu bırden eve gıttım babam perdede bı kölge gördü perdeyı açtı ve gordugu gıbı kaldı korkunç suratlı bırısı camdan elını uzattı ama cam kapalıydı yakamı tuttu perde kapandı ama elı yakamdaydı bı an elını ısırıyım dedım sonra vazgectım elıne dokundum kafasını uzattı suratına yumruk attım ve uyandım anlamı nedır cvp verırsenız sevınırım. teşekkür ederim.Yazan: ayrım (2013-12-15 09:00:00)

ruyamda seytanla kavga edıyordum ve her dedasında slavat cekerek ıcımen cıkmasını beklıtordumYazan: ümmügülsüm (2013-12-10 12:51:09)

rüyamda şeytanın benimle uğraştığını bana kötü şeyler yaptırmak istediğini gördüm.ama ben çok inatçıydım ona bir türlü inanmak istemiyordum. beni inandırması için ondan birşeyler yapmasını istiyordum.bu neye işarettir.bana yardım edin.Yazan: banu (2013-12-07 19:28:15)

ben rüyamda şeytanın kılık değiştirdiğini gördüm ne olduğunu hiç anlamadım ama çok korktumYazan: aynur (2013-12-07 10:48:22)

Ruyamda seytanin yaninda calisiyodum. Fakat ondan hem korkuyordum hemde istemiyodum yaninda olmayi ona yemek goturuyodum. Birde babasi vardi seytanin yuzleri cok korkunctu. Cevap verirseniz sevinirim.Yazan: Efe (2013-12-02 10:17:26)

benim doğanay diye arkadaşım vardı hem ben 5e gidiyordum ozaman rüyamda doğanay böyle ateş yaktı sonra gözleri birden ateş doldu ve sonra bişi dedi anlamadımYazan: Firaz (2013-11-26 18:22:25)

Rüyamda şeytanın ablamın klundaki damardan içeri grdgni görüyordum blamın klunda bi leke vardı siyah şeytanı görmedim yani bahsi geciyordu sonra cıkarıyordum biri bana tekrar girer diyordu bi ilac öneriyordu bişeyin külünü koydum neydi blmyorum ama bidaha cıkmadı galiba cok merak edyorum lütfen yorum yazın..Yazan: dilek (2013-11-26 10:54:57)

rüyamda şeytan evımı yakıyordu bız sondurmeye calısırken o etrafımızda dolasıyordu seytanı tek gören bendım hıç konusmadı ve zarar vermeye calısıyordu bunun anlamı nedir cok korktum yaYazan: neşe (2013-11-14 15:11:45)

şeytanı tuvalet deliginden çıkarken görüyorum bana gel diye eliyle işaret ediyorYazan: hülya (2013-11-07 17:56:55)

rüyamda.şeytan.bir.yemek.masasina.oturmusdu.çocuk.suretindeydi.beni.görünce.kaciyordu.o.masadan.o.masaya.bunun.anlami.nedir.Yazan: TUNA (2013-10-26 17:18:35)

rüyamda ondan kaçıyorudum korkuyordum ve ona defalarca adını söylemesini istedim bana adını söyle dedim korkumu ona belli etmemeye çalışıyordum bana adım lucifer dedi ben onu yendiğimi düşünüyorumYazan: kemal (2013-10-26 03:42:39)

rüyamda kuyudaki bir iblisle mücadele etmeye çalışıyordum lakin okuyacağım dua aklıma gelmıyordu duayla yeneceğimi galip geleceğimi bildiğim halde duayı bir türlü okuyamıyordumYazan: döndü (2013-10-21 21:09:50)

Ruyamda seytani dövüyordum sizce nedirYazan: aysema (2013-08-19 12:37:45)

ben rüyamda şeytanı yenmeye çalışıyordum onu salavat getirerek yenmeye çalıştımbenim onu yenemeyecemi söyledi bende onu döverek ve salavat getirerek yenmeye çalışıyordumYazan: erçin (2013-08-01 08:26:20)

S.a bende ruyamda şeytanı gördüm bir hoca bana ona karsı okunacak sozlerı defa soyledı ve seytanla kavga ettim kavga ederken ona o sozlerı soyledım ve yok ettım yendım en sonunda elımı ısırmıs ve sol kolum hafıf sısmıs vazıyetteydı ve hocaya bırsey olurmu dıye sordum mıden bulanır sadece okadar yanıtı verdı ve uyandım hemen dualar okudum...Yazan: leyla (2013-05-16 13:09:06)

seytan beni kandiriyordu bide abla mi. ona tapiyordukYazan: Melisa (2013-05-12 13:48:39)

Ben ruyamda bir kucuk kiz gordum 4 veya 5 yaslarinda bir kiz ve cok tatli fakat kiz bana bakip ben seytanim ben seytanim diyiyordu ve guluyordu da ?Buna ben birturlu anlam veremedim...Yazan: Selami (2013-04-03 15:58:14)

Rüyamda şetanın önümde diz çöküp bir kadeh uzattıgını ve o kadehın içindekırmızı bir sıvı oldugunu görüyorum onu içmemi istıyor bende içiyorum ama kulaklarım agrırcasına çığlıklar feryatlar duyuyorum ve ollerimin ateşler içinde yandigini görüyorum ama acı hıssetmiyordun dokundugum her kası yakıyordum ve bunu yaptıkca ateş dahada buyuyordu sonra uçsuz bucaksız bir vadide en yuksek tepenin üstünde oldugumu ve o vadının ateşler içinde yandıgını heryerden lavlar aktıgını ve insanların o lavlardan olusan cukurlara atıldıgını gördüm benden isteenende rüyamda ibsanları yakıp lav cukurlarına atmamdı gergun bundan beter ruyalar görüyorum anlam veremiyorumBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik