Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada şimşek görmek


rüya da gökte şimşek ve yıldırım görmek zorluklarla mücadele edeceginizi belirtir. basına veya evine yıldırım dustugunu görmek, o kimsenin basına bir çok sıkıntı gelecegine yorumlanır. yine aynı zamanda yagmur yagıyorsa, buyuk bir bolluga yorumlanır.ruyada simsek çakması, çok sevineceginiz bir haber almak demektir. Şimsek çakarken hava aydınlanıyorsa rüyayı görenin gelecegi çok iyi olacak demektir.

Rüyada yalnız şimşek görmek, sapıklıktan so a hidayete işarettir. Eğer rüyayı gören hasta ise ölümündenkorkulur. Bazen de şimşek görmek, gizli olan şeyleri keşfetmeğe ve kendisine gelecek habere, bazen de kaybolmuş bir kimsenin gelmesiyle müjdeye, yahut rızkın yenilenmesine ve mahsur olan kimselere yardım etmesine işarettir. Bazı kere de şimşek, şiddetten kurtulup kurtuluşa, kurtuluştan da şiddete dönmeye işarettir.Gördüğü şimşekle beraber yağmur da yağıyorsa rüya sahibinde kötü ye çirkin bir hadisenin zuhuruna alamettir.Bir adam şimşekten kendisine bir şey isabet ettiğini görse, birisi ona iyilik, yardım ve Allah için ona muhabbet eder. Yağmursuz görülen şimşek, kendisine yapılan vaadin yerine getirilmemesine işarettir. Bazı tabirciler şemşeği, uzak bir yerden elde edilecek menfaatle tabir etmişlerdir.Şimşeğin, elbisesini yaktığını gören kimsenin hanımı hasta ise ölür.

Habere, gizli olan şeyin açığa çıkmasına, sapıklıktan so a hidayete, kayıp kimsenin gelmesine, sıkıntıda olanın kurtulmasına, uzaktan gelecek menfaate, Şimşek görmek hastanın vefatına, şimşeğin elbisesini yakması -hanımı hasta ise- vefat etmesine, değillse bir üzüntüye, Şimşek bazen ordunun savaş hazırlığına delalet eder. 1639Rüyada şimşek görmek (46520) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: yıldırım

şimşek için yapılan yorumlar
Yazan: mert (2014-10-09 17:21:34)

Rüyamda bir arkadaşımla koşuyordum gece vakti idi yağmur yağmaya başladı sonra yıldırım düşecek başımıza dedik ve ilayda mert demesiyle benim başıma yıldırım düştü öldüm sanırım çünkü yere düştüm ve hatta ket edemedim ondan sonra ise bir adam geldi yüzünü ve kıyafetlerini hatırlamadım ama benim başımı kaldırdı ve o anda acayip bağırmışım bizim siteye. Full ayağa kalkmış hala etkisindeyim yaşım 12 rüyamı açıklarsanız sevinirim o adam beni kaldırdığında dirildim önce hareket edemiyordum adam kafamı kaldırdı elimle bende kalkmaya çalışayım tam o sırada rüya bittiYazan: Oguz (2014-09-12 09:07:05)

Benim rüyamda bir birden hava karardı gündüz vakti ve birden Şimşek çıkmaya başladı ve Şimşek'in nası oluştuğunu gördüm yavaş yavaş ve o oluşan Şimşek benim başıma düştü ve öldüm ancak yağmur olup olmadığını hatırlamıyorum ve şimşekle beraber her yer bembeyaz oldu. Manasını söylerseniz sevinirimYazan: asım (2014-02-14 11:47:25)

rüyamda karşılıklı bir birine hızla yaklaşan kara bulutlar gördüm ve bulutlar tam benim üstümde çarpıştılar şimşekler çakmaya başladı???Yazan: Dicle (2014-01-04 08:37:54)

Rüyamda 20 gün önce kaybettigim babaaneme şimşek çaktıgını gördüm uyuyordum onu ölüme götüren bi melek gibiydi bi kadin şimşeklerle geliodu ölen insani götürüodu ama ölmemişti konuşudu gelip alip gidiodu ve şimşekler hala çakıodu çok korkkuçtu yaaa bunun bi anlami varmı varsa yardimci olur musunuz teşekkürlerYazan: merve (2013-12-16 15:54:27)

rüyamda elimden şimşekler çıkıyordu ama bi süre sonra çıkartamıyordum yıldırım kesiliyodu bunun anlamı nedir yardımcı olursanız sevinirim . teşekkürler ..Yazan: tolga (2013-09-30 20:01:36)

s.a öncelik le hayırlı akşamlar ben rüyamda birden fazla şimşek çaktığını ve bu şimşek ler etrafı bembeyaz parlatıyorlardı her çaktığında aynısı oluyordu ama bana biribile değmedi ve yorumunuzu en kısa zamanda bekliyorumYazan: yeşim (2013-07-17 11:31:15)

ruyamya komşunun bahçesindeyim yıldırım düşüyo yere sürekli ama hep aynı yere düşüyor yıldırımın düştüğü yere bakıyorum yere dokunuyor gibi hiçbir değişiklik olmuyor toprakta sonra birden öyle bir yağmır yağıyor k bir bardaktan yere boşaltıltığında su dasıl dalga gibi yayılıyorsa aynen öyle geldi bunun anlamı ne olabiir hayırlı mdır acaba ?Yazan: Mustafa (2013-07-06 18:16:03)

Mrhaba:Rüyamda Çok simşek çakıyordu ve çok feci yağmur yagıyordu yürümekte zorluk çekiyordum ileride sandalyede oturan insanlar vardı altımda yeşil lik içindeydi yoğun yağmur ve simşek çakmasında karşıya gidemedim ve simşek ayağımın dibine çarptı ... birşey olmadı ve uyandım ..(LÜTFEN RÜYAMIN ANLAMINI SÖYLERSENİZ ÇOK MUTLU OLACAĞIM ... TŞK'LER ...Yazan: fatma (2013-04-01 07:39:44)

Rüyamda köyümüzeve bahçemize yıldırım düşüyordu ve çok büyük taneler şeklinde dolu yağıyordu yorumlar mısınız lütfenYazan: gulcan (2013-03-10 06:55:52)

simsek bana caktiYazan: eda (2013-02-18 08:50:54)

rüyamda tanıdığım arkadaslarım bi tuaf davranıyordu erkek kadın eşyası girmişti bi anda patlama oldu ve sol tarafıma yıldırım düştü ölcek gibi oldum ama uyandım hemenYazan: ferhat (2013-02-03 03:32:21)

Mrhb: Benim rüyamda ablamla evin bahcesinde cay iciyorduk ,yanimizda 2 adam tanimadik ama taniyormusum gibi sonra aniden gök gürültüsü ani simsekler ve ablamla ben simsekcakiyor diye eve kactik .Anlami nedir simdiden tsk ederimYazan: elezova (2012-02-28 23:06:36)

birisi beni rujasnda gormis nasl yildirm carpaj benm uzerime ama bvisey olmaj bana sadece ben kurtulamamism ve cok yamur yamis banaBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik