Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada şırınga görmek


Rüyada şırınga görmek iyiye işaret değildir. şırınga daha çok sağlık sektöründe vücuda dışarıdan verilmesi gereken ilaçlara ve vücuttan kan almak amaçlı kullanılan bir araçtır. Zira bu sebeple şırınga görmek hayırlı değildir.

Bir hastalıktan yüzünden kendisine birşey şırınga edildiğini görmek, küçük bir kaza veya hastalık geçireceğine veya kötü bir haber alacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de: rüyada şırınga görmek, hastalık, üzüntü ve kedere işarettir. 481Rüyada şırınga görmek (22056) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: enjektör, iğne

şırınga için yapılan yorumlar
Yazan: mehmet (2014-02-10 11:34:35)

rüyamda elimde şırınga arkadaşlarıma igne yapıyorumYazan: yusuf (2013-12-12 17:24:32)

merhaba ben bu gün rüyamda göğüs kafesimden iğne yaptılar ve iğneyi çıkartırken bir parça derim koptu ve canım çok acıdı acaba anlamını bilen varmı???Yazan: ali akpunak (2013-09-19 11:00:42)

Merhabalar sah on gibi uyandığım zaman rüya benden kan şırıngayla zorla kan almaya caliltıklarını gordummm vermemek için her şeyi yapıyordum almak için çok şey teklif ettiler.kimin almaya çalıştığını hatırlamıyorum ama alacak ol la çok mücadele ettim sol koloumda daha önce kan vermişim gibi bant vardi onu gosteriyordummm sağ kolumdan aldılar zırınga soktular kan gelmedi sonra elleriyle sıkup çıkarmaya caliştşlar sanki bir damla acık renkli kan geldi diye hatırlıyorumm sol kolumdan da almaya çaliştılar verişp vermedipimi hatırlamıyorumYazan: yasemin (2013-09-16 18:26:22)

sevgilim bnden ayrıldı 6 güm önce ve bn bugün rüyamda onu üzümler içinde gördüm. yeşil üzüm. balkonda oturuyodu ve yukardan aşağı doğru sarkmış bana bakıyordu. ve elinde 3 tane enjektör vardı bna uzatıyodu. beni çok rahatsız etti bu durun bi yardımcı olursanız gerçekten çok rahatlayacağim.Yazan: mustafa (2011-08-31 02:30:27)

Merhabalar yıllar dir aklimda kalan ve bi turlu anlam veremdigm bi ruya gordum. bunu bana anlatirsaniz cok sevinirm. ben genc biriym ve sevdgm bi kiz var ama bi turlu ankatamadim sevgimi 7 yildir seviyorum. bu sevdgm kiz ruyamda yanimdan gecerken yuzume tukuruyor. sacma sapan ruya iste. ben bisey anlayamadim. yardmci olup aydınlatırsanız cok sevinirim şimdiden cok teşekkürler.Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik