Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada sivrisinek görmek


Rüyada sivrisinek görmek : bir sinek türü olan bu uçan böcek, sineklere nazaran daha rahatsız edicidir ve beslemek için bir organizmayı sokması gerekir. Bazı insanları soktuğunda kaşıntıya sebep olur ve bazı bulaşıcı hastalıkları taşıyabilmektedir. Rüya yorumu ise bu bilgiler ışığında okunmalıdır. Sivrisinek hakkında daha geniş bilgi için kaynak wikipedia

Gelelim rüyanın tabirine; rüya sahibinin rüyasında sivrisinek görmesi, kişinin yakın çevresinde kendisine zararı dokunacak ve dost gibi görünen ancak ciddi anlamda içlerinde fesatlık olan kişilerin olduğuna delalet etmektedir. Rüya sahibinin iyiliğini düşünüyor gibi görünen ancak arkasından iş çeviren bu kişiler, rüya sahibinin parasına ve ailevi huzuruna ciddi anlamda göz dikmişler demektir.

Rüya sahibinin bu kişilerin gerçek yüzlerini görmediğine ve bu neden dolayısı ile iş ve aile yaşantısının olumsuz yönde etkilendiği şeklinde de tabir gören bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada sivrisinek öldürmek


Rüyayı gören kişinin rüyasında sivrisinek öldürmesi, rüyayı gören kişinin çevresinde asla hayır beklenmeyecek ve kendisine dahi hayrı dokunmayan bir kişinin varlığı ile yorumlanan rüyalardan birisidir. Bu kişinin rüya sahibinin başarılarını kıskandığı ve başarısını engelleyebilmek, saadetini bozabilmek adına planlar yaptığına delalet etmektedir.

Aynı zamanda rüya sahibinin bu kişiyi kısa zaman içerisinde fark ederek ilişkilerini koparacağı şeklinde de tabir edilen bir rüyadır. 1604Rüyada sivrisinek görmek (18403) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: sivri sinek, sivrisinek ısırması, sivrisinek öldürmek

sivrisinek için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik