Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada su görmek


Rüyada su görmek, hoş bir hayata ve güzel bir rızka işarettir.Bir kimsenin rüyada suyu evinde görmesi saadete, toplu mala ve ganimete, fazla hayra ve "O, sudan bir beşer yaratıp da onu soy sop yapandır. Rabbin (her şeye) kemaliyle kadirdir." (Furkan Suresi, a. 54) mealindeki ayetişaretince evlenmeye işarettir. Suyu çok temiz görmesi, fiatların ve rızıkların ucuzluk ve bolluğuna ve adaletin yayılmasına işarettir.Suyu emmek geçimce sıkıntı ve zahmete ve sudan içmek düşmandan selamete ve içen kimse için ucuzluk seneye işarettir.Bir kimsenin rüyada suyu uyanıkken içtiğinden daha fazla içtiğini görmesi, o kimsenin rüyada bir kadehten su içtiğini ve doymadığını görmesi, o kimsenin hanımının kendisinden kaçmasına işarettir.ibn-i Şirin (R.A,): Rüyada su görmek: "Eğer onlar o yol üzerinde dosdoğru gitselerdi elbette onlara bol su içirirdik" (cin Suresi, a. 16) mealindeki ayete göre dince fesada ve: "Şüphesiz Allah sizi bir ırmakla imtihan edicidir" (Bakara Süresi, a. 249) mealindeki ayet gereğince de belaya işarettir, dediler. Bir kimsenin kendisine bir kadeh içinde su verildiğini görmesi, çocuğa işarettir. Kadeh içinde bulunan safi suyu içtiğini gören kimse, çocukve hanımından hayra erişir. Çünkü cam kadınların cevherindendir. Onun içindeki su ise, ana karnındaki çocuktur.Sıcak su içtiğini gören kimseye, şiddetli bir üzüntü isabet eder.Safi bir suya atladığını gören kimse, çabucak sevince erişir.Bir kimsenin kendisini su içinde görmesi, fitne, bela ve kedere işarettir.Su istediğini gören kimse, insanlar arasında yalan söylemek suretiyle, dedikoduculuk yapar. Akıntısı olmayan su, hapse işarettir. Bundan dolayı bir kimsenin rüyada akıntisı olmaya bir suya düştüğünü görse, o kimsenin hapse, üzüntü ve kedere düşmesine işarettir. Bazı tabirciler, birikip duran su, tabirce akan sudan daha zayıftır, dediler.

- Genel anlamda su görmek hoş bir hayata, güzel rızka, iyiliksever insana, sadık dosta, büyüklere yaklaşmaya, din güzelliğine;
- Bulanık ve çamurlu su görmek üzüntü ve kedere, geçim darlığına, fitne ve karmaşaya; böyle bir suda yıkanıp çıkmak üzüntüden ve haastalıktan kurtulmaya,
- Berrak su içmek temiz hayata, rızıkza,
- Sıcak su içmek hastalık ve hüzne,
- İçtiği suya kanmak din ve inanç güzelliğine, zorluktan so a kolaylığa, sevinç ve mutluluğa,
- Akarsu ticaret ve kazanca,
- durgun su hapsolmaya yahut geçimde sıkıntıya düşmeye,
- Suya akseden yüzünü görmek ev halkına, dost ve yakınlarına iyilik yapmaya,
- Evinde su görmek mutluluğa, toplu mala yahut evlenmeye,
- Temiz bir suya atlamak çabuk bir sevince erişmeye,
- Su istediğini görmek hastalıktan kurtulmaya ya da dedikoduculuğa ve yalancılığa,
- Tuzlu su geçimde karşılaşılan güçlüklere,
- Tuzlu ve bulanık olarak deniz suyu içtiğini görmek yönetimden gelecek üzüntüye,
- Su üzerinde yürümek bir tehlikeye düşmeye,
- Su ile yıkanmak borcu ödemeye, tövbe etmeye;
- soğuk su ile gusletmek de hayır ve kurtuluşa,
- Karanlıkta, dalgalı bir suyun üzerinde çırpındığını görmek küfre ve münafıklığa,
- Dalgalı suda rahat yüzdüğünü görmek manevi ve maddi ilerlemeye,
- Elbisesinin su ile ıslanması yolculukta bir yerde gecelemeye yahut istediği şeyden men edilmeye,
- Bekarın bardak yahut kaseden su içmesi evlenmesine,
- Ağaç ve bitkiden damlatılan özsu salihlerin çocuklarına, ilmin ve hikmetin hasına, şifa ve ilme, sevinç ve mutluluğa,
- Elindeki kapla su döken kimseyi görmek güzel Kuran okumaya

Rüyada görulen su, guzel bir yasam ve iyi bir rızkla yorumlanır. bir kimsenin evinden su çıktıgını görmesi, zenginlige ve iyiye yorumlanır. sıcak su içmek, çok fazla uzuntu ve sıkıntı çekilecegine isaret eder. suyu emmek, maddi sıkıntı içinde olmak anlamındadır. bulanık suyun bir yere akması veya içilmesi, ruyayı görenin hastalanılmasına yorumlanır. sudan içilmesi, para sıkıntısının olmayacagına rahat bir yıl geçirilecegine yorumlanır. 4001Rüyada su görmek (512321) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: içecek

su için yapılan yorumlar
Yazan: Sibel (2017-05-14 07:20:15)

Ruyamda eski esimden ve karisindan kosuyorum bir gemiye binmeye calisiyorum o hareken ediyor ben binemiyorum atlayip tutunmaya calisiyorum tutunamayip suya dusuyorumYazan: Serpil dumanlı (2017-04-01 23:35:34)

Rüyamda mutfak lavabosunun içi su dolu nerdeyse taşıyordu temiz berrak bi suyduYazan: Necati (2017-03-31 07:26:08)

Ben rüyamda ailem bahçede su tamiri yapmışlar Eve geldiler ondan sonra adamın biri birşey sordu baktım anneme Asılıyor küfür ederek göndermeye çalıştım elime sopa aldım adama doğru gidiyorum ama sopayla vuramıyorum sonra adam yavaştan tarlamıza doğru gitti ve oradaki su borularından birini kesti kardeşimi çağırıyorum gelemiyor oda su çook ve temiz akıyordu adama gitmem zorlaştı dövemedim ve uyandım neye işaret buYazan: nezrin (2017-03-13 13:04:33)

Ben rüyada gördüm ki göl kenarında eski sevgilimle buluşuyoruz ve o beni öpüyordu sonra onun yanından ayrıldımki komşular görmesin çok seviniyordum öyle sandimki olanlar gerçekdi ama malesef bunlar rüyaydı.Yazan: Tuba Cengiz (2017-01-07 20:19:28)

Oglum kirlı su içinde banyoda öyle kirli su gideri açıyorum ama sular yükseliyor çöpleri alıp kılozete atiyorum ama bitmiyorYazan: abdulkadir (2016-12-06 01:02:23)

Ruyamda tarlaya gidiyordum ve hiçbir tarlada su yok ama bizim tarlaya gelince her taraf göl içinde su akıyordu sonra tarlada hiçbir iş yapmadan eve geri geldim rüyamda bunu anlatıyorum kimse inanmiyorduYazan: selma (2014-09-27 08:04:12)

Ruyamda ablamla bi derenin jenarindayiz dereye bakinca kurumus ama yukardan taslarin arasindan tertemiz soguk su akiyor ablam iciyor suyu bana sende ic diyo ama icmiyorum ben nerden geliyo ne suyu bu beldi drgil icme ablama diyorum ama obiciyor bense elimi yikiyorum sonra bu derr kurumus bu su nereye akiyor diye dusunuyorum derenin suyun akyigi yer islak suyu goruyorum ama az ilerisine baktgimda su akmkyor derede hayitlara vesile olurbinsallah bu ruya trsekurler simdidrnYazan: Hüseyin (2014-09-26 22:59:16)

Kızımla beraber gıderken hıc sevmedıgım bırısı bardağın ıcındekı suyu ızerıme attı bende donup bakmadım bile ne anlama geliyor acabaYazan: seda ersoy (2014-09-03 18:37:34)

su gördum ve testiden su yerine altin suyu dökuluyorYazan: nejla (2014-03-24 08:22:18)

ben rüyamda sıkça derede yada su üstünde yürüyorum yada içinde geziniyorum su berrak temiz olur herzamanYazan: Safican (2014-03-15 13:31:11)

ben ruyamda devlet bahcelıyı gordum incirliova beledıye baskan adayı ona su verıyor ama devlet bahcelı bu su temızmı dıe soruyordu anlamadım neden ole oluYazan: ayfer (2014-03-05 05:07:07)

Ben ruyamda cok kisa bi sure icinde gordum bu ruyayi bi dere var icinden karsi tarafa gecmeye calisiyorum ben gecerken az akiyodu su derenin yanindada akrabalarindan bi kac kisi var bana bakiyolardi ayfer bak ayagin kayar dusersin diyolar bende bise olmaz dedim hemen sinra kaydim dustum akinti cogaldi bini surukleri dere selaleye dondu sonra selaleden dustugum yere geldim o ibda birden uyandim yorumlarsaniz sevinirim simdiden tesekkurlerYazan: yalcin (2014-02-22 07:47:47)

ruyamda babamın bezarının ıcı su dolu gordum ve o suyu dısarı cıkartmaya calısdımı gordum ve yanım dakı kısılerden de yardım ısdedım gordumYazan: caglar (2014-02-21 06:32:49)

3 gündür evin çeşmesinden su akıyo. rüya çok güzeldi. anlamını bilen yazsin caglaraydinfc@gmail.comYazan: Yasemin (2014-02-11 08:16:50)

Ben rüyamda evin mazarasından geniş bir gölü seyrediyordum ço ihtşamlıydıYazan: cuneyt bozoglu (2014-02-02 10:37:47)

Ben ruyamda yerden su bol bir sekildecikiyor bir arkadasimla beraber bidona doldurup girderken sudan iciyorum cok lezzetli geliyor........... tesekur ederimYazan: selin (2014-02-02 08:15:18)

benim rüyamda bir havuz vardı ve dalgalıydı etrafa taşıyordu içince de bir yaşlı adam vardı hiç aldırmadan havuzda yüzüyordu ben ise kaçıyorsum dalgalar üstüme üstüme geliyordu sudan dolayı kayıoyordum düşüyordumYazan: AHMET ŞİMŞEK (2014-01-22 12:28:07)

Rüyamda bir otobüsün içinde yaşlı insanlarla gezinti yapıyorduk.Bir dağın etrafından aşagıya inerken otobüs ile çamurların içinden (sulu ve katı çamur) aşgıya iniyorduk ama batmıyorduk daha sonra bir berrak su karşıladı bizi karşıya geçmemiz lazım yol var ama suyun üstünde ince tahtalar var ve geçemem diyorum bu kadarYazan: seher (2014-01-22 08:37:28)

Bn ruyamda kapimin onunden cok temiz,aniden bolca sel gibi akip daha sonra durgunlastigini gordum,fakat o su halen kapimin onundeyken bn abdest alip dualar okumuya basladim bunlar neye isarettir...lutfen yardimci olun :)Yazan: cansel (2014-01-20 21:32:37)

Rüyamda hiç ummadığımdan fazla su içiyordum ve hiç suya doymuyordum devamlı su içesim geliyordu. Bunun anlamı ne acaba çok merak ediyorum da anlamı kötü birşey mi diyede çok korkuyorum inşallah kötü bir şey değildir.Yazan: fatih (2014-01-15 01:37:33)

Rüyamda biyerden geçerken yeşil durgun derin bi suya düştüğümü gördüm yukarı doğru yüzmek isterken sol ayağım sakat olduğu için yüzemiyeceğimi düşündüm ve kendimi boğulmaya bıraktım suyun içinde 2 yudum su yuttum sonra uyandım. Yorumunuzu bekliyorumYazan: yurdagül (2014-01-13 00:44:08)

rüyada merdiven yıkıyodum suda öyle temiz berraktıkı ama merdivenler çok kaykandı korkuyodum düşmekten ne anlamına gelirYazan: yeliz (2014-01-12 11:54:35)

rüyamda 4 ay önce ölen halamın bana pınardan bardakla su verdiğini gördüm su hafif bulanıktı içtim amaYazan: yelda (2014-01-10 09:28:48)

Rüyamda annemle birlikte doğada gezinti yapıyorduk.ormanlık yerlerde tepeleri aşarak tan ilerliyorduk.Her aştığımız yükseltiden sonra küçük göletler görüyorduk.En son bir dağın altından suyun bulunduğunu,bu suyun sesinin dalga sesi olarak geldiğini duydum.Bu suyun Allah tarafından gönderildiğini düşündüm,ürperdim.Yazan: Cafer (2013-12-31 08:46:01)

Ruyada hortumdan bahceye temız su aktıgını gordum ve meyva agaclarını suladıgımı gordum bu neyle yorumlanırYazan: sevim koşak (2013-12-30 13:05:39)

rüyamda büyük bir ev vardı. Evin içinde bir hayvanın işkembesini temizlerken benim temizlediğim işkembe büyük bir şekilde kesiliyor. Daha sonra kayınbabam eşimin oturduğu koltuğun yanına kafası kesilmiş yüzülmüş bir bütün hayvan bırakıyor. Ayrıca evin içi temiz su ile doluyor. ve eşimin başına iki adet muhabbet kuşu konuyor. YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM. SAYGILARIMLAYazan: nese (2013-12-29 14:06:43)

rüyamda balkondan çaydanlıktaki suyu döktüm aşağıdan da birisi geçiyordu o kişi ıslandı yorumlarmısınızYazan: tolga (2013-12-28 08:03:14)

Ruyamda Evimizin tavanindan agzima uc bes su damlasi akti. Anlami bedirYazan: ahmet (2013-12-25 06:38:02)

rüyamda temiz suyun içinde kertenkele gördümYazan: Melike (2013-12-19 17:35:47)

Rüyamda sevdiğim çocuğun elime temiz bir su döktüğünü gördüm ne anlama gelir buYazan: mahsun (2013-12-19 17:06:31)

evizin duvarlarında temiz su akıyordu ne anlama geliyoYazan: alptuğ (2013-12-19 10:25:43)

çok iyi bir yorumYazan: nermin (2013-12-18 15:11:14)

rüyamda yıkanmış ıslak çamaşırlar evimin banyosunda suya düşüyo sıkarak tekrar legene dolduruyorum çamaşırların genelde renkleri kırmızı ve beyazYazan: ebru (2013-12-01 11:02:33)

rüyanda su olan bi yer gördüm sanki sel olmşta taşmış bir yer gibiydi su bulanıktı suya düşmemek için taşa tutunuyorum snra birden suya düşüyorum snra o sudan ıslanmadan cıkıyorum b i zaman sonra su geri cekilmiş oldu. anlamını söylermisinizYazan: Togrul (2013-11-21 16:53:51)

ruyamda suyu bos kavuna doldururdumYazan: aise (2013-11-17 16:27:49)

Ben ruyamda mutfak lavabosunu tasmis gordum.lavabo altindaki dolabi actim ve dolabin icininde su dolu oldugunu gordum.yorumlarsaniz sevinirim.Tesekkur ederimYazan: nur (2013-11-16 17:27:53)

ben kirli bir suya atlarken gördüm ne demek bu cevabınızı bekliyorumYazan: cuma (2013-11-10 20:35:58)

dedemi çeşmede atsularke gördüm atın sulandığı çemede çamaşır yıkarken gümüş bumak atın rengi alYazan: semra (2013-11-10 14:42:15)

dün gece rüyamda evlenmek istediğim gencin benim tarafımdan birilerinin ona zarar vermesiyle kayalıkların içine kactgnı gördm.ona yardım için ben de yanına gittm.ve bi adım geri geldigimde asagıda masmavi parlak bi gölün içinden kapalı bi kadın ellerini birleştirmiş su yüzüne çıktı.ellerinde yuvarlak parlak bi ışığı gökyüzüne doğru uzattı.ben de bu benim duam ve kabul oldu diye sevindim.çünkü evlenmek istediğim cocugu ailem istemiyo ve ben hayırlısını istiyorum hep.bunlar ne demek yorumlar mısınızYazan: mustafa (2013-11-07 19:34:18)

ben rüyamda bir tarla gördüm ve tarla sulanıyordu temiz bir suydu ama. ve abim yalın ayak tarlada birşeyler topluyordu yalnız ne topladığını anlamıyordum derken tarlada 3-5 siyah ve sarı benekli yılan gördüm biri suyun akıntısı ile abime doğru gidiyordu bağırarak seslendim yılan geliyor kaç ayağın yalın ısıracak diye ama beni duymuyordu. derken uyandım yorumlayın lütfen...Yazan: filiz (2013-11-06 14:47:42)

ruyamda suyun nehir gibi aktıgını gördüm ama ne nihir nede ırmak yerden çıkan bir su öyle bir akıyorki bu su nasıl durcak diye düşünüyordum ama akan su o kadar temiz ki hala etkisindeyim ruyanınYazan: havin nisa (2013-10-28 08:57:57)

rüyada dagda üfak bir göl gibi ama çeşmeydi akmiyordu elimle su içiyordum içmek nedirYazan: mehmet (2013-10-26 18:26:27)

rüyamda delilo çekiyordum birden bizim evin bahçesine sınıf arkadaşlarım ve öğretmenim geldi onlarda delilo çekmeye başladılarYazan: ZİKRİ (2013-10-23 18:40:24)

rüyamda musluktan akan su görmüştüm. Geçen hafta sayısaldan büyük ikramiye bana çıktı. :)Yazan: fatma (2013-10-16 09:45:34)

rüyamda yemyeşil dağların üzerindeyim ve uzaktan van gölünü tepeden görüyorum.van gölü o kadar güzel görünüyodu ki.batan güneşin ışığı harika yansımıştı.van gölü rengarenkti.tabiri nedir acaba?Yazan: ayse kavak (2013-10-11 19:12:59)

suda boglmaki nedirYazan: Murat (2013-10-04 08:17:04)

Rüyada temiz ve bulanık suyun bir nehirde ayrı ayrı aktıgını ve kendinide teknede orada görmek nedir.Yazan: ayla (2013-10-03 11:42:08)

Rüyamda temiz su gordum ve 2 gün snra iş teklifi aldim ama daha tam alindim beli deyil . Insallah tam alinirimYazan: kamile (2013-10-02 08:55:52)

slm. Riyamda vefat etmis dayimin evinde koskocaman bir havuz gordum icinde temiz mavi su vardi.bazi yerleri derin di bazi degil. Kenarindan yuruyodum. Aniden karanlik oldu hava karardi ben uzunluydum bi derdim vardi. Aniden bi golge gordum havuzun obur tarafinda yengem bankta oturuyodu onun yanina gitmek istedim ve derin olmayan gerden havuzda yurumeye basladim. Sanki su yoktu aniden yururken yengem gelme islsnirsin derkem ben dizlere kadar suya girdim. Bu neye isaretir yanitlarsaniz sevinirim.Yazan: erdal (2013-09-23 07:30:47)

ARKADAŞLAR BEN ERDAL ÇOK BULANIK Bİ SUDA OGLUM OYNUYODU AMA AKAR SUYDU VE OGLUM SUYA KAPILDI VE YER ALTINDAN GEDEN SUDA SIKIŞDI BENDE ONU KURTARMAK İÇİN SUYUN İÇİNE GİRDİM SADECE BAŞINDAN TUTUB ÇEKİYODUM AMA A ARADA UYANDIM KORKUDAN NEDİR ACABA ANLAMIYazan: yıldız (2013-09-13 17:29:44)

rüyamda sobadan su çıktığını ve bunun bütün evi bastığını duvardan aynı suyun aktığını ve evin bir bölümünün yıkıldığını komşunun çocukları duvarın dibinde oynuyorlardı ben onlara seslendim kaçın diye onlar kaçıyordu fakat birtanesi yıkıntıya kapılıyordu en alt kata gittim çocuğa ne oldu diye ona bir şey olmamış ama ben akıntıya kapılıyordumYazan: hüseyin avsar (2013-08-21 21:41:41)

Rüyamda su kayboluyordu ne anlama geliyo ama su bi anda geri geliyor daha fazla bi şekildeYazan: SERDAR (2013-07-31 07:23:34)

rüyamda akarsuda yüzen timsahlar gördüm ve birilerini kurtarmaya çalışıyordum iki dere birinde berrak su akıyordu diğerinde bulanık su akıyordu bende bir aşağı bir yukarı suda gidip geliyordum genel anlamda su iyi diye biliyorum ama bulanık berrak su görmem hayırlı olur ınşallahYazan: naile akdoğan (2013-07-05 19:33:33)

ben rüyamda erkek arkadaşımla beyaz şort ve bluz giyinmişiz koşoyoruz sonra bir şelalenin altına geliyoruz şelale merdivenli gürül gülür tertemiz soğuk slar akıyo biz erkek arkadaşımla elele tutşup suya giriyor ve yukarı doğru yüzüyoruz ve en üste ulaşıyoruz ben diyorumki orada bulunuan insanlara su biraz soğuktu ama harikaydı acaba ne anlama geliyo?Yazan: yusuf (2013-07-04 09:43:59)

rüyada oğlum suya giriyordu ben onu tutdum cevab bekliyorumYazan: mustafa (2013-06-25 11:03:57)

İlk olarak rüyamda bir kızla ilişkiye girip kan aktını gördüm ondan sonra su gördüm ,ve bir kova dolusu şeker nedir bunun cevap bı yazarmısınız?Yazan: günay (2013-06-11 17:16:14)

rüyamda eşimle beraber bi dağ yolunda giderken yağmur yağmadığı halde bulanık su öyle dalgalandıki üstüme doğru gelmesiyle eşm seslendi dikat et diye bağırdı ,o sırada koşarak tepenin üstüne çıktım sırada o bulanık suda kaldığımı sandım gözlerimi rüyamda açtımki bulanık su bile bana bi damla bile bulaşmamış ,yorumlarinızı bekliyom.Yazan: saniye (2013-06-05 09:26:27)

rüyamda sanki ben ve sevdiğim çocuk bir çeşmenin önündeydik ve bir kovaya buz gibi su dolunuyordu sonra kovayı başımdan aşagı döktü bende kendi kovamdaki suyu onun başından aşağı döktüm biraz geçti sarıldık sonra o hastalandı ve bir bitki yiyince ileşti ne anlama geliyor lütfen acele cevaplarmısınızYazan: şükran (2013-06-05 09:09:22)

rüyamda sevdiğim çocuğun üstüne su döküyordum o bana su döküyorduYazan: ugur (2013-06-04 18:21:46)

temiz su icinde bogumak uzereydim ama boguldugumu goremedim veya sudan ciktigimi...Yazan: Orhan Satılmış (2013-05-26 07:34:35)

Rüyamda çokbüyük suköprüsünün üstünden geçtim ve su berrak temizduru idi vegeçerken suya baş büyük lügünde taş attım su sıçradı tabi ama sutertemizdi burüyamı işyerindekı iki arkadaşimvardı bırlikte geçtik bırı su sıcrar atmadedi taşı Sıçrayansu temizdi.. TeşekürlerYazan: vuslat (2013-05-21 23:09:12)

rüyamda kana kana su içtimi gördüm daha sonra yavru bir köpeğe çeşmeden alıp ellerimle su içirdiğimi gördüm.Yazan: KEZBAN BEYGE (2013-05-20 11:11:50)

RÜYAMDA BİRYERDEN BİRYERE KOŞUYORDUM KAÇIYODUM HERYER TOPRAK KURUMUŞ OTLAR VARDI UÇURUM VARDI UCURUMUN ALTI PİS SUYDU GÖL GİBİYDİ DÜŞTÜM DÜŞERKEN BEN BURDAN KURTULURUM DEDİM AMA BOGULUYODUM HERHEZ BAGIRIYODU SESLERİ DUYUYORDUM AMA BOGULUYODUM ANLAMAINI BULAMADIM BİLEN VARMI ...Yazan: sevda (2013-05-08 14:00:48)

merhaba bende rüyamda çayır suyunun tersine aktıgını gördüm.nedemekse merak ettim.hayırlısı olsunYazan: ayse aktas (2013-04-24 16:50:58)

henuz tanisali iki hafta olan erkek arkadasimdan su istedim ve bana bir bardak su verdi, fakat bardagin icine kamista koymustu ama kamista delik yoktu olmadigindan dolayi bardagin kendinden ictim. Bana yorumlarsaniz memnun olurum.. Tesekkur ederimYazan: şengül (2013-04-18 09:31:49)

8yaşında kız çocugum var rüyamda ikimiz bir fabri gibi biryerde geziyorduk sonra fabrikadan çıkdık dışarıda uzun yukarı doğru merdivenler var ben merdivenden çıkıyorum kızama hadi hadi gidiyoruz diyorum obenim gittigim yerden gelmiyor ortada bimer diven daha var o oradan geliyor yan taraftada yukarıdan sular akıyor suyun yeride var ...... böyle bir aralıktan geliyor su kızım merdivenleri çıkarken ayagı kayıp suyun içine düşüp gidiyor anne beni kurtar diye bağırıyor ama ben çaresizce ona bakıp kalıyorum ve ismini çağırıyorum eda diye bagırırken uyanıverdim hemen kızımın yanına gittim allahım iyiki rüyaymış dedim çok korktum .Yazan: yavuz (2013-04-11 10:35:38)

rüyamda evde musluğu açtığımda hem muslukta he evdeki su borularında su fışkırdığını gördüm yani su tesisatlardan su kaçırmaya başladı ama çok temiz suyduYazan: halil damburacı (2013-04-06 08:46:14)

rüyamda cok berrak su gördümYazan: hasan (2013-04-03 16:09:24)

rüyamda büyük sutankına düştüm ama kuryuldum.Yazan: şerif (2013-04-01 16:28:15)

HayIrdıR iNŞALLAH ben ruyamda bir caminin abtest aldılları yere geldim. orda taşların içinde akan suyu insanları gordum ve elimi yuzumu o suyla yıkadım, daha sonrada kalktım uykudan bir bardak su içtim ve yattımm,aynı ruyayı bir daha gördüm HAYIRDIR İNŞALLAH.Yazan: tuncay (2013-03-20 18:28:48)

slm rüyamda işyerindeki muslugun patladıgını gördüm su sürekli akıyor bir türlü neyapsam suyun akmasına engel olamadım..cvb larsanız sevinirim iyi akşamlar..Yazan: KÜBRA (2013-03-20 10:12:36)

ben bugün rüyam da bir pet şişedeki suyun içinde uyuşturucu gördüm acaba ne oluyr. birde uyuşturucu gördüm.Yazan: aynur (2013-03-18 17:37:02)

kücük birpınar ordankovayla su alıp dönerek etrafıfıma döküyorum yerleri suluyorumYazan: SEDA SOYAT (2013-03-18 12:03:48)

merabalar bu gece rüyamda biryere gitmiştik ve dönemedik heryeri sel aldı suda yürüdük bir yükseğe çıktık ama altımızdan çamurlu su aktı bu neye işarettirYazan: Hamza.G (2013-03-18 04:22:16)

Slm Rüyamda su içtikce içiyorum, içtikce içiyorum fakat bi türlü doymuyorum ne de karnım şişiyor bunun manasını alabilirmiyim şimdiden tşkl kolay gelsin.Yazan: TOLGA (2013-03-07 21:44:21)

Rüyamda Bir çeşmeden su içmek istiyorum Su çok temiz ve berrak fakat elimi altına soktuğumda görüyorumki suyun içinde pislik ve kurtlar var... elimi aynı su ile yıkıyorum. tekrar içmek için elimi suyun altına soktuğumda yine elim ve koluma kurtların bulaştığını görüyorum. Yorumlarsanız sevinirim.Yazan: cevriye (2013-03-07 07:56:23)

çamurlu ve bulanık akarsuyun içinden küçük biryılan uçarak üzerime geldi sağ omzumdan soktuYazan: bedir (2013-02-25 08:48:26)

ben rüyamda çok susamıştım nerde su görsem içiyordum ve içtikçe içesim geliyordu daha sonra uyandığımda cam bardakta bir bardak su içtimYazan: adem (2013-02-21 21:35:29)

ayrıldıgım esimin anna ve babasıyla sofraya oturuyoruz ve su istediler verdim ama uyandım ne anlama gelirYazan: turgay (2013-02-18 00:43:53)

ben rüyamda bi kizin bana tasta su getirmesini gördüm kizi uzaktan taniyorum bende o suyu kana kana iciyordumYazan: melik (2013-02-14 22:09:34)

akanberrak deresudan giyecek oyuncak kuranı kerim toplamak ve sevinmek nedirYazan: ömer ilhan (2013-02-13 17:17:13)

s.a ben Rahmetli annemi sağ iken ki haliyle bizim köyde köprü altından geçen bir suda tedavi etmeye çalışırken birara ise tamamen battığını sonra tekrar su yüzüne çıktığını gördüm...suya girmeden önce sol tarafı felç geçirmişti..Sonra batıp çıktıktan sonra iyileştiğini gördüm bu neye işarettir..öldüğünden beri ilk defa gördüm aydınlatırsanız çk sevirim teşk.Yazan: salih (2013-01-22 07:25:16)

suyu içtikce içesim geliyor ve içiyorumYazan: selmi (2013-01-21 07:18:58)

Rüyamda hamada sıcak suda yıkandığım ve Kaplıac gibi havuz ama sıcak su da teyzemin kızı ile yüzdümYazan: salih akcan (2013-01-07 06:37:47)

selam ben rüyamda bir yere domates ektiğimi gördüm sonra orası göle aynen deniz gibi bir su oldu ve domateslerin suyun içinde ki güzelliğini anlatamam her bir dalında 50-60 tane domates vardı sonra o suda tam boğulu yordum ki uzun bir naylon çadır gördüm yüzmeye çalışıyordum onu tutarak ama battığı için boğuluyordum nasıl olduysa bilmiyorum sonra bir baktım ki annem 200-300 metre benden uzakta bir köprünün üstünde beni çekmeye çalışıyordu... Evt rüyam aynen bu şekildeYazan: al, (2012-12-16 13:24:40)

ben rüymda temiz su gördm b,rde bulank su hayrmı acabaYazan: Zuumrud (2012-12-08 23:52:37)

Bu gun ruyamda 1 erkek gordum ve ona fotoraf gosteriyordum sotorafin icinde aydin su vardiYazan: murat (2012-11-27 20:30:45)

evinin duvarından su çıktını görmek ne anlama gelio.. yardımcı olursanız seviniriimYazan: emrah007 (2012-10-20 09:20:57)

merhabalar ben rüyamda istanbulda bulunan bir camiyi geziyordum. caminin içerisi güzeldi tahta köprüden geçtik altında su akıyordu berrak bir su dolaşırken benim kardeşimin ilk okul öğretmenini ve üniversiteden arkadaşımın eşini gördüm..camiyi gezdik dolaştık.Yazan: ZZZZZZZ (2012-09-01 11:54:44)

LAVABODAN SUYUN TAŞTIĞINI GÖRDÜM MERAK EDİYORUM ACANBA YORUMU NEYazan: aylin (2012-07-24 10:29:27)

mrb rüyamda kadının biri göl gibi bulanık bir suda yüzüyordu suyun içine dalıp dalıp çıkıyordu suyun içindede cocuk vardı ve kadını biri suda sçaından çekip boguyodu cocukta bogulucak diye bende izleyip korkyordum bu ne anlama gelir ?Yazan: sevil (2012-06-20 12:21:58)

yerlere su döküp,süpürüyorum..çamurlar gidiyor.temizleniyor yerdeki beton..Yazan: hanim (2012-06-14 05:52:17)

mustlukdan bol bol su akiyor sanki mustluku kapatsam mustluk patlarmis gibi bazen bulasikda yikiyorum su soyukdur.Yazan: ali osman (2012-05-25 10:14:06)

s.a bizim köydeki evimizin alt tarafından küçük bir kanal geçiyor orası berrak ve neredeyse taşma derecesinde akar su ve içinde üç tane büyük kaplumbağa vardı sürekli birşey taşıyorlardı üçüncü kaplumbağa hep geriden gelip o daha çok taşıyordu ve sudan çıktıklarında arka ayaklarının üstünde yürüyorlardı birde ne alakaysa onları arkadaşlarıma gösterdim satmayı pilanlıyorduk kaplumbağaları :))arkadaşlar bu ruyanın açılımını bilen biri varsa lütfen yazabilirmi hayırlı günler olsun...Yazan: Hicran (2012-05-06 01:54:59)

Slmlar, Bende ruyamda evimin banyosunun tavanindan inanilmaz su akiyordu sanki ust katta sel var gibi. Ve bazi yerderle alevler cikiyordu. Elektrik kesinTileri baslayarak oluyor diger su baskini ve alevler atesler. Aceba anlaMi nedir biriniz yorum yapar mi? Inanilmaz korkunctu.Yazan: karakız (2012-05-06 01:14:29)

mrb annem rüyasında havuzlarımız zeytinle doluymuş zeytinler suyun içinde yüzüyormuş damadına oglum bu havuzların suyu çok gelmiş taşıyor suyunu boşalt demiş.oda motorla havuzaların kirli suyunu lagıma akıtmışlar. sonra annem tamam zeytinler göründü yeter demiş. .yorumlarsanız seviniriz slm.Yazan: hüseyin (2012-04-29 23:36:30)

suyunaltında yüzüyorumnefesde alıyorum bunun yorumunu yaparsanızsevinirimYazan: sibel (2012-04-19 13:57:57)

evimizin banyosuna su taşmış.tıkanmış yani duşakabin suyla dolmuş ve o suyu akmış tüm banyo su dolu ama çok yüksek değil 10 cm kadar.sadece orda su gördüm ve çok net değildi bulanıktı sanki.ama ein diğer yerlerine sızmıyor su sadece banyoda gördüm.nedir anlamı acaba.Yazan: süreyya (2012-04-19 10:34:11)

evin içini su basmıştı, bir köşedede yangın vardı acabaneye delelet ediyorYazan: fatih kaya (2012-04-11 17:54:42)

ben ruyamda sankı bır arkadasa saka olsun dıye su verecekmıs gıbı damacanadan su doldurup bardaga kendım ıctım ve suyun tadı kotu gelınce kusmaya gıttım o anda uytanıp kusmadım ama azımda bırıken sıvıları tukurdum hayırdır ınsallah gercek hayatta da suyun kalıtesıne de cok dıkkat eden bırıyım su an turkmenıstanda calısıyom ve suyun kalıtesı turkıyeye gore cok dusuk yıne bır ruyamdada erkeklerın kupe takmasını sevmedıgım halde kendımı kupeyı takıp gerı cıkardıgımı gordum fakat kulaklarımın da delık oldugunu da fark ettım bana gordugum ruyalar hakkında yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkur ederımYazan: Aysun (2012-04-11 11:45:22)

Bende rüyamda iki gün önce bi evde bıkac kısıyle bırlıkte halay cekıyorum yorumlarsanız sevınırım.Yazan: Aysun (2012-04-11 11:38:13)

Kuzenim rüyasında beni ve kendini evde su arararken görmüş mahalleye gelen sütçüden su istemiş sütçü su olduğu halde suyu vermemiş her ıkımızde suyu bulamamısız yorumlarsanız sevınırım.Yazan: HASAN (2012-04-02 19:04:16)

ben rüyamda ev içerisinde 2 adet mezar gördüm birini baş tarafında yılan yuvası gibi ama yandaki mezarda ateş püskürtüyor elimde bir şişe su vardı döktüm ama eteş elimi yakmadı acaba neye delaletYazan: derya (2012-03-27 16:17:12)

kardeşimin suda bogulmasını gördümya yorumunu merak edıyorumYazan: m.hayri (2012-03-24 08:40:45)

Eski evimizi temiz su basmıştı ve ben içinde dolşıyordum ve birden beyaz küçük bir balık gördüm o nu elime aldım sevdim bıraktım. Lütfen yorum yazarsanız sevinirim.Yazan: dilaver (2012-03-23 15:16:54)

haberlerde izlediğim sel görüntülerinin etkisinde kalarak gece rüyamda eskiden oturduğumuz 1 evin içindeyken sel baskını oldu bulanık ve korkutucuydu.umarım rüyanın yorumundaki musibetlere uğramam allah korusun aminYazan: Emine (2012-03-19 10:41:55)

Çok sevdigim bir arkadaşım gece beni uyandırıp benden su istedi bunun anlamını merak ediyorumm yardımcı olursanız sevinirim..Yazan: semra (2012-03-17 13:14:55)

bardağın içinde suyun bana doğru uzatılması nedemektirYazan: yağmur (2012-03-15 14:27:08)

eyyüp peygamber makamında su bastığını gördüm.Yazan: koksal (2012-03-11 13:58:17)

ruyamda.yakın bırsevdıgım ınsanın babasının pırınc ve suıstedıgını gordum.bırde yakın arkadasımın evlendıgını ve cocugunun oldugunu cocugunda.pırınc ısedıgını gordum anlamını merak edıyorum.tesekkurlerYazan: emine (2012-03-05 15:41:09)

buz tutan bir suyu kardeşime içirmek için ısıtıyordum...Yazan: ennur (2012-02-26 10:41:14)

eve su bastığını gördüm çok korktumYazan: kaya (2012-02-25 08:13:49)

yağmur yağıyordu şidetli bir şekilde seller oluşuyordu sel kapılıyrdum birtülü çıkamıyordumYazan: sudenaz (2012-02-24 12:39:00)

ben ruyamda kendi evimde su dolu oldunu gördüm ve su yokmuş gibi hissetim.. ama suyn içinde küçük kız bebei ile beraberdim. annesi tarafından terkedilmiş bebek bide bebei okadar candan seviyodum ki ben gitmek istesemde beni bırakmıyodu agagıma sarılıyordu. bana ne anlama geldini açıklarmısınız? :)Yazan: meryem (2012-02-24 09:44:26)

rüyamda kar yağmış ve tertemiz bir nehir akar durumda idi ve ben bazı arkadaşlarıma bakın diyorum bir yerde kış yaşanırken bir yerde farklı mevsimle yaşanıyor diyordum rüyadaki gördüğüm manzara resmi gibiydi heryer bembeyaz ve çok güzeldiYazan: Yusuf (2012-02-20 13:27:38)

Rüyamda akan bır suya duşuyodum snrada bıraz sürüklendıkten sonra çıkıyordum bunu yorularmsnız ne anlama geliyo bırde bundan bir ay önce bir rüya gordum bir harabedeydim bır tuğlayı alıp yere vuruyodum ve altın çıkıyodu bu 2 rüyayı yorumlarsanız sevinirimYazan: imdat (2012-02-18 18:10:17)

rüyamda ayakkabımın ıcıne su dolarken gördüm bunu yorumlamak ıstermısınız?Yazan: sükrü demir (2012-02-13 03:26:20)

ben ruyamda birdagda oturiyordum birden yerden su fiskirdi akti temizsu suyun basinda kucuk birbebek cok sevimli kucagima aldim guliyordu bende sevdim aldim kucagima ,lütfen aciklamasini birzahmet yazarsaniz sevinirim saygilarYazan: tuba (2012-02-08 09:01:13)

çokgüzel şeyler.su hayattır.Yazan: tuba (2012-02-07 08:35:05)

rüyamda su içtiğimimi ve yere doktüğümügordüm ne demek .mehmettttttttttttttYazan: gulayim (2012-02-04 18:43:00)

ryanda basini samponla yikamak birisinden para alacakli olmakYazan: melis (2012-01-30 08:59:48)

çok kötü birseymişYazan: melisa nur külük (2012-01-30 08:49:59)

bunlar çok güzel bir seyYazan: Idris (2012-01-30 01:12:47)

Bir ortaklık için annemin istihareye yatmasını istedim. Kendisi yatmadan önce ''allahım bu iş hayırliyse bana yeşillik göster deyil ise su göster'' diye duada bulunmuş ve rüyasında akar bir su görmüş içmek içim eyılmiş, yanında olan bir gözlüyü kenara koymuş. Arkasında bir kimse dikilip sankı gözlükleri çalmak için bekliyormuş gibi duruyormuş. Annem ve babam bu ortaklık işe pek istemiyorlar. Ben iştişarelerimi yaptım ve istiyorum. Rüyanın yorummu nedir acaba??? Allah razı olsunYazan: zamin (2012-01-04 07:16:17)

ben ruyada dunyayi su basmasin gordum ve bu kyametin onceden ruzgarla baslamasi suyun yavas yavas yakinlasmasi,adamlara acliga dayanmalari icin ilac vurulurdu.herkes hazrlanib gidiyodu bende onlarin arasnda ve kendimle tanimadim bi kiz bebek goturyodum.uyandm cok heyacan icindeydim lutfen cevabini bekliyorum.Yazan: yeliz (2011-12-30 10:56:08)

slm rüyamda yüksek bir yoldan aşagıya iniyorum elimde bir bardak su var ablama götürüyorum .ve ben başka bir rüya daha gördüm bunu her zamanda görüyorum çocuklugumun geçtıgı eskı bir evimiz vardı çogu zaman o evi görüyorum evde hep birileri var ışıklar açık ne anlama geliyo acaba teşekkürlerYazan: mehmet (2011-12-22 08:54:20)

ben bu gece temiz bir kanalın içinde yürüyorum ama su çok çok berrak ayakabım çok az bir ucu tarafında ıslanıyor bu ne anlamına geliyorYazan: ipek (2011-12-02 20:43:30)

Slm ben bugun ruyamda evimizin asa merdiveninin su basdigini gordum ama o su geri yavas yavas azaldi giti .. Nedmek ki..Yazan: tugba (2011-11-28 13:11:05)

rüyamda;uyurken uyanıyorum mutfaga gidip cam bardaktan su içtim yattım tekrar kalkıp su içtim yani kana kana su içtiğimi gördüm ve hamdolsun diyip tekrar yattım yatagıma sonra uyandım...Yazan: su (2011-11-17 12:53:27)

rüyamda, başıma pişmemiş mercimek ve kesin hatırlamamakla birlikte pirinç koyup,başımı ovuşturduktan sonra.ılık(soğuk ya da sıcak da olabilir tam hatırlamıyorum) su ile başımı ıslatırken onların da haşlandığını, o şekilde tekrar tekrar koyarak,ovuşturarak başımı yıkadığımı gördüm. yorumunu gerçekten merak ediyorum.Yazan: sutaş (2011-11-15 11:26:17)

damacandan 4,5 bardak su içiyordum bır ses hadı git dedi ve ben korktum allahu ekber dıyerek oradan gıttım ve uyandımYazan: ahmet (2011-10-09 21:18:45)

mrb-ben bu gece ruyamda kendimi cok bir suyla bir bahcede sogan ,seker pancari,salatalik suluyorum. suladikdan sonra cok bir salatalik olmus topluyorum .... cevabiizi beklioyrum..Yazan: hayriye (2011-10-03 14:20:12)

yüksek dağdan inip kayıkla denizi geçmek tarihi yerde saklanmakYazan: fikri (2011-09-16 01:55:51)

Su icindeayakkabinin gittigini gormekBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik