Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada sülük görmek


Rüyada Sülük Görmek
Rüyayı gören kişinin rüyasında sülük görmesi, rüyayı gören kişinin yakın çevresindeki enteresan bir kişilik ile tabir edilen rüyalardan birisi olarak tabir edilmektedir. Yakın çevrede son derece esnek tavırlara sahip olan, en ufak şekilde bir utanması bulunmayan kişilerden birisine işaret eder. Bu kişi, kapıdan kovulsa bacadan giren bir nevi inatçı ve aslında yüzsüzlük şeklinde tabir edilebilecek bir kişi olarak da tabir edilebilmektedir.
Bu kişinin esas amacı rüya sahibi ile yakın ilişkilerden kurmaktan ziyade her ne olursa olsun güven kazanabilmek için inat etmiş kişi olarak tabir edilir. Bu kişi, rüya sahibini son derece önemsemekte ve güvenini kazanabilmek için türlü çabalar sarf ederek hareket etmektedir. Tabi ki bundaki esas amacının da hayırlara yorulduğu söylenemez.
Güven kazanmak istemesindeki amaç, öncelikle rüyayı gören kişinin sırlarından birisini öğrenmek ve zaman içerisinde bu sırrı kendisine karşı kullanmaktır ki içten pazarlıklı bir kişi olarak da tabir edilir. Esas amaç kimi yorumculara göre rüya sahibinin çevresindeki bu kişinin rüya sahibine şantaj yapacağı ve kendisinden para sızdırmaya çalışacağı şeklinde tabir edilen hayırlı rüyalardan birisi olarak da tabir edilmektedir.
Rüya sülük görmenin birçok farklı tabiri söz konusudur ve bu neden dolayısı ile tüm türev başlıklar ile alakalı olarak sizlere bilgiler sunma amacı içerisinde olacağız.
Rüyada sülük, çoluk çocuğa, alçak ve adi düşmana, Bir yerinden sülük çıktığını görmek hanımının çocuk düşürmesine delalet eder. Bir kimsenin sizden yararlanmak için sürekli peşinizde olduğunu bildirir. Tembel, hak yiyen, başkalarının sırtından geçinmeye çalışan, can yakıcı biridir.
Rüyada sülük görmek, etrafınızda bir takım kimselerin sizin adınızdan faydalanarak kendilerine haksız menfaatler sağladıklarını ve adınızı kirlettiklerini, gözünüzü açmazsanız çok kötü bir duruma düşeceğinizi gösterir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen sülükler, insanın vücudunu yiyen kurt mesabesindedir. Kurtlar ise, kişinin çoluk ve çocuğudur. Bir kimse rüyada burnundan veya tenasül uzvundan ya da karnından ve ağzından bir sülük çıktığını görse, o kimsenin hanımı bir çocuk düşürür. Sülükler alçak ve adi düşmana işarettir.

Rüyada Sülük ToplamakRüyayı gören kişinin rüyasında sülük topladığını görmesi, genel olarak rüya sahibi için son derece hayırlara vesile olan rüyalardan birisi olarak tabir edilmektedir. Rüya sahibinin çok yakın bir zaman dilimi içerisinde son derece mutlu edecek ve kendisini harekete geçirecek olan müjdeli haberler alacağı şeklinde tabir edilmektedir.
Bununla birlikte rüyayı gören kişinin uzun süredir mücadele etmek durumunda olduğu birçok farklı sorundan kısa zaman içerisinde kurtulacağına, sorunlu işlerden uzaklaşacağına ve iş hayatında da başarılı bir sürecin içerisine girerek bu anlamda ailevi ilişkilerinin de her anlamda düzene gireceği şeklinde tabir edilen olumlu rüyalardan birisidir.

Rüyada Sülük ÖldürmekRüya sahibinin rüyasında sülük öldürdüğünü görmesi, rüyayı gören kişi için kendisi için her anlamda sorun yaratan bir kişiden kurtulması ve her anlamda rahatlaması şeklinde tabir edilmektedir. Rüya sahibinin yakın çevresinde kendisine her anlamda külfet çıkaran, maddi anlamda sıkıntı yaratan ve aslında manevi hayatında huzursuzluk çıkaran bir kişinin olduğu şeklinde tabir edilen rüyalar arasındadır.
Rüyayı gören kişinin yakın bir zaman dilimi içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak bu kişiden kurtulmayı başaracağı şeklinde yorumlanır. Bununla birlikte bu şahsiyetten kısa zaman içerisinde kurtulunması sayesinde maddi ve manevi anlamda çok bir rahatlama ve iç huzur olacağı şeklinde de tabir edilen rüyalardan birisi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Sülük YemekRüyayı gören kişinin rüyasında sülük yediğini görmesi, rüya sahibi için yorumlanmak istendiği zaman çok da hayırlı şekilde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin yakın bir zaman dilimi içerisinde çeşitli nedenlere bağlı olarak sürekli borç almak durumunda olacağına ve bu durumun zaman içerisinde borç batağına dönüşerek rüyayı gören kişiyi ciddi anlamda olumsuz etkileyeceğine delalet eden rüyalardan birisidir.
Rüya sahibinin bu borç sürecinde çok ciddi anlamda sıkıntı yaşayacağına ve bununla birlikte sağlık sorunlarının da baş göstermeye başlayacağına delalet eden rüyalardandır. Ancak kimi rüya tabircilerine göre bu durum farklı şekilde de yorumlandığından dolayı muallakta kalan rüyalardan birisi olarak tabir edilmektedir.
Rüya tabiri uzmanlarının belli başlı bir kısmına göre bu rüya yukarıdakinin tam aksi şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin kısa zaman içerisinde çok ciddi anlamda şifa bulacağına ve her türlü borçtan ya da sıkıntıdan kurtularak manevi huzura kavuşacağına delalet eden rüyalardan birisi olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Sülük YapışmasıRüyayı gören kişinin rüyasında kendisine sülük yapıştığını görmesi, rüya sahibinin yakın çevresinde son derece içten pazarlıklı ve kötü niyetli bazı kişilerin varlığı şeklinde tabir edilmektedir. Rüya sahibinin başarılarını ve mutluluğunu çekemeyen bu kişi, yakın bir zaman dilimi içerisinde rüya sahibinin kuyusunu kazmak adına somut adımlar atacağına delalet eden sıkıntılı rüyalardan birisi olarak yorumlanır.
Bu kişilerin atacağı adımların amacına ulaşması durumunda rüyayı gören kişiyi son derece sıkıntıya sokacaklarına delalet eder. Ancak kimi yorumcuya göre rüya sahibinin çevresindeki bu kötü niyetli kişilerin farkına varacağına ve çevresinden uzaklaştırabilmek için tez vakitte adımlar atacağına da delalet eder. 5700Rüyada sülük görmek (54070) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüyada sülük görmek, rüyada sülük yapışması, rüyada sülük toplamak, rüyada sülük öldürmek, rüyada sülük yemek

sülük için yapılan yorumlar
Yazan: Aslıhan (2019-04-15 17:08:01)

Ruyamda ustumde sulukler vardi ama ben gormuyodum elime aldikca goreviliyordum.kimi cok buyuk ve kanliydi kimi ufakti ama sulukleri kendimden cikarip baskasina yapistiyodum ve ayni ruyada tabaklarda bir suru ince uzun yilan vardıYazan: esin ağar (2019-04-11 11:28:33)

Ruyamda butun pencere cerceveleri islannis yagmurdan curumus o yuzden ve cam kapatmak isterken suluk oldugunu dusunuyom siyahti igrendim hemen kalatim cami sonra cervevenin ustundede varfi oda parmagimin ustune geldi bunun anlamini ogrenebilirmiyim tesekkurlerYazan: Ersan (2018-12-26 06:04:49)

Rüyada tanımadığım kadınların ellerinde sülükler vardı tedavi amaçlı kan emdırıyorlardıBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik