Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada sütlaç görmek


Tatlılar yediden yetmişe her yaştan insanın severek tükettiği yiyeceklerdendir. Bugüne kadar da gerek bu konuda uzman kişiler tarafından gerekse evde deneme yanılma yoluyla yüzlerce tür tatlı çeşidine rastlamak mümkündür. Ülkemizin tatlı konusunda gayet başarılı olduğunu hepimiz tarafından bilinmektedir. Bu tatlılar arasında belki de en hafiflerinden olan sütlaçlar hem ocakta kaynatılıp üzerine Hindistan cevizi dökülerek servis edilebilmekte, hem de ocakta pişirildikten sonra fırına sürülüp üzeri kazandibi gibi kızarana kadar pişirerek servis edilmektedir.
Çocukların da sağlıkları açısından hem evde kolaylıkla her annenin titizlikle yapabileceği bir tatlıdır hem de şerbetli olmaması sebebiyle çocukların diş problemlerini ortaya çıkartmayacak ve daha birçok rahatsızlıklarının ortaya çıkmasına müsaade etmeyecektir. Herkesin severek yiyeceği bir tatlı olan sütlaçları kolaylıkla hem çocuklarınıza ve eşinize hem de sevdiklerinize yapabilirsiniz.
Rüyada sütlaç görmek
Bir insanın rüyasında sütlaç yediğini görmesi onun mutlu olacağı bir haber alacağına işarettir. Eğer onu yaptığını görürse bu da bu tatlıyı yaptığı kişinin mutlu olmasına katkıda bulunacağını onu mutlu edeceğine işaret etmektedir. Rüyada görülen sütlaç o kişiyi sevindirecek büyük miktarda hayırlı para olarak tabir edilir. 1327Rüyada sütlaç görmek (5127) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüyada sütlaç, rüyada sütlaç yediğini görmek

sütlaç için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik