Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada sütyen görmek


Rüyada sütyen görmek

Rüyanızda temiz pak ve güzel bir sütyen görmüşseniz hayırlı bir kısmet ve çok sağlıklı olacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişide koruma iç güdüsü yüksektir, bu koruma iç güdüsü ile hareket edeceğine işaret eder. Bu kişi iş yaşamında da ve aile sosyal yaşamında da koruma iç güdüsü ile hareket eder. Rüyada sütyen gören hayatında oldukça garantici olduğu aşikardır. Bu durumda kazandığı paraya yada etrafındaki sevdiği kişilere zararı olacak hiçbir işi yapmaz, zarar verebileceğini düşündüğü kimseleri de etrafında bulundurmaz.

Rüyada sütyen takmak

Rüyasında sütyen taktığını gören kişi kendisine iyi bir hayır olmayacağını bildiği halde peşinden koşturduğu işler olarak yorumlanır. Bu kişi yapmış olduğu işin neticesinde kendisini çok yıprattığı ve kazanç için döktüğü alın teri ile kalacağına işaret eder.

Rüyada sütyen almak

Rüyasında güzel ve en iyi renkli bir sütyen aldığınızı görmüşseniz hakkınızda hayırlı olacak iş yada diğer türlü teklifler alacağınıza delalet eder. Rüyanızda beğenilmeyen modası geçmiş siyah ve benzeri renkte ve kötü bir sütyen almışsanız hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 1170Rüyada sütyen görmek (22989) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: sütyen çıkarmak, siyah sütyen

sütyen için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik