Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada takı görmek


Takı tarihten günümüze kadar gelmiş kadınların vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Eski zamanlarda bir zenginlik göstergesi olan bu aksesuarlardan ne kadar çok takarsanız okadar zengin olduğunuzun kanıtıydı. Tabi bunların da değerlerine göre çeşitleri vardır. Doğal taşlarla yapılanlar, plastik boncuk vs. gibi şeylerle yapılanlar ve değerli madenlerle yapılanlar diye 3 gruba ayrılır.
Değerli madenlerle yapılan takı eskiden beri kadınların gözdesidir. Özellikle altın ve pırlanta her zaman kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Kıyafetlerini bu eşsiz aksesuarlarla tamamlayan kadınlar, her çeşit ve renkte bu süslerden edinmeyi severler. Gerek sadece bir küpe, gerekse saat ya da kolye ile her kıyafete ayrıca yakışır.
Rüyada takı görmek, unuttuğunuz ya da artık görüşmediğiniz bir dostunuzun karşınıza çıkacağına işarettir. Güzel sohbet, hoş bir kadına işarettir. Başka bir rivayete göre de üzerinde bu aksesuarlardan görmek büyüklüğüne göre eline maddi değeri yüksek para ya da değerli bir hediyenin geçeceğine işarettir. Her şekilde iyi ve hayırlı yorumlanan bu rüyalar, şansınızın da açılacağı habercisidir. 1120Rüyada takı görmek (15098) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüyada takı takmak, rüyada üstünde takı görmek

takı için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik