Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada takvim görmek


İnsanoğlu tüm işlerini zamana göre ayarlayarak belli bir sistem ve düzen içerisinde hayatını idame ettirmeye çalışır. Zamanı sistematikleştirmek için de bu araç bulunmuş ve geliştirilmiştir. Takvim günlere bölünerek işler daha da kolaylaştırılmıştır. Önemli günler ve haftalar belirtilmiş insanlara bu günleri kolay hatırlamak için bunlarda bugünlere yer verilmiştir.
Takvimler farklı amaçlara da hizmet etmiştir tabi. Astroloji ilminin de en önemli malzemesi bunlardır. İnsanlar doğdukları günleri, evlendikleri günleri zamanın sistematize edilmiş hali olan bu araçlar aracılığıyla bilmektedirler. Masalarda duvarlarda kullanmanın ötesinde artık neredeyse tüm teknolojik aletlerde de bulunmaktadır.
İnsanlar gün içerisinde yaşayamadıkları bastırdıkları isteyip de yapamadıkları olayları bilinçaltı aracılığıyla rüyalarında görürler. Rüyalar kişilere gerek geçmişten gerek gelecekten bir takım hayatlarında önem arz eden işaretler barındırmaktadır. Rüyada çeşit çeşit sembollerle insanlara bir şeyler anlatılmaya çalışılır. Rüyada takvim görmek kişinin bir haber beklediğine ve bu beklediği haberi de en kısa zamanda alacağına işaret eder. İstisna olmak koşuluyla takvimde yazan günde haberi almak da muhtemeldir. Bir başka yoruma göre ise rüyada takvim, servete sahip olacağına; rüyasında doğum tarihini düşünmek, aklında olmayan hiç düşünmediği bilmediği bir büyük bir servete sahip olacağına işarettir. Bazı tersliklerle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle yaptığınız tüm işleri büyük bir titizlikle düzene koymanızda yarar olacaktır. Rüyada takvim görmek, yaşamınızda zamanlama hesabını çok iyi yapmadığınızdan ötürü yapmayı taahhüt ettiğiniz bir işi vaktinde yapamadığınıza, veya size taahhüt edilen bir şeyi başkalarının vaktinde yapıp fakat yapılan işi size teslim etmediklerini gösterir. 1821Rüyada takvim görmek (3768) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüyada takvim, rüyada takvim yaprağı

takvim için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik