Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada tarla görmek


Rüyada tarla görmek ne anlama geliyor? Tarla görmek Rızık ve hayra, ekim ve dikimi yapılan şeylere. Tarla kişinin karısına. Tarlanın güzelliği eşin ve rızkın güzel olmasına, onda görülen eksiklikler kazanç ve geçimde görülen sıkıntılara delalet eder. Rüyada görülen tarla veya çiftlik, çok hayırlı rızka işarettir. Rüyada tarla görmek çok bol para kazandıracak, karlı işlere girileceğinin işaretidir. Rüyada tarla ekmek emeklerinin karşılığını alacak demektir. Yeşil ve meyve-sebze dolu tarlalar, bolluk ve bereketin simgesidir. Kuru veya terk edilmiş bir tarla fakirliğe işaret eder. İyi kısmet, paradır. Tarla yeşil ise hazır iş ve hazır paradır. Rüyada görülen tarla veya çiftlik, çok hayırlı rızka işarettir. Boş bir tarla henüz ortaya çıkmamış bir iş, bir kısmettir. Yeşillerin bitmeye başladığı bir tarla bol para getirecek iş veya hazır paradır. Tarlayı eken, biçen kazanç sağlar. 887Rüyada tarla görmek (42049) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

tarla için yapılan yorumlar
Yazan: Dilara Özpay (2016-09-06 07:52:43)

Tarlade traktörde surdum sonra tohum ekdim çekmiyor bayadır urasdim sırlandım neden tohumu cikmiyor deya uğraştımYazan: ayşe (2013-12-02 07:21:40)

rüyamda tarlaya nohut ekiyordum inşallah bereket demektir.Yazan: sevda (2013-09-03 15:15:22)

çok mutlu oldum anlamının kötü olduğunu söylemişlerdi. çok sevindim.Yazan: Hayal dolunay (2013-05-20 07:06:14)

Sararmış ve kurumuş bir tarlada çıngıraklı yılan gördüm peşmden geldi sürekli beni bırakmadıYazan: eren kalkan (2013-04-07 14:59:25)

heryer bembeyaz karlar içerisinde yürüyordum elimde bir tüfek vardı kar çok güzel tutmuş yerler 60cm e yükselen kar boyutu vardı birisiyle karşılaştım onunda üzeri bembeyaz giyimliydi benimde üzerimde bembeyaz olduğunu farkettim gördüğüm kişi bana bişeyler anlattı gibime geldi ondan 10mt uzaklaştığımda havadan uçarak tam karşıma inen bir tavukmu desem horozmu tam olarak hatırlamıyorum ama öyle bi,şey karların arasına kondu sanki kapalı bir kutuya girmişte bir penceresi varmış gibi bana bakmaya başladı elimdeki tüfekle ona ateş ettim fakat vuramadım onunda rengi beyazdı gagasının etrafı ibiği filan kırmızıydı bunu çok iyi hatırlıyorum sonra uyandım bu rüyanın tabirini almak istiyorum iyi günlerYazan: savaş (2013-03-22 19:51:48)

ruyamda boş bır tarlada ağızı dar olan bir kuyunun başında içinde berrak su dolduğunu gördüm ve bu kuyunun ağızının genişlediğini ve içinde kendine doğru çeken bir hava akımı oluştuğunu gördümBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik