Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada taş görmek


Rüyada taş görmek : Yerde yahut duvarda görülen taş katı kalpliliğeğe, cehalete, gaflete işsiz kimseye delalet eder. Bir taşa sahip olmak yahut satın almak, yukarıdaki vasıfta birine galip gelmeye yahut bu nitelikte bir kadınla evlenmeye işarettir.

Taş bazen ölümede yorumlanır. Rüyasında bir kimsenin taş olduğunu görmesi, dinde bozukluğa ve katı kalpliliğe, felç olmaya yahut ölmeye işarettir. İnsanların üzerine taş yağdığını görmek katı kalpliliğe ve insanlara salınacak vergiye.

Gökten düşen taşın parçalanarak bunların evlere dağılması umum musibete. Bekarın taşa binmesi evlenmesine, boynunataş asılması üzüntüye, Yeşil ve diğer değerli taşlar güzel sanatlara, rızık ve geçime. Taşçı, takı kalplilerin başına, insanların büyüklerine yaklaşamaya delalet eder. Ayrıca Bakınız: Çakıl, Taşlamak, Taş Direk, Taş Temel

Rüyada taş görmek , düğün ya da nişan haberi olarak yorumlanır. * Rüyada taş ve toprak görmek; yüksek mevki sahibi birinden elinize mal ve para geçeceğine, taşları bir yere yığılmış görmek; sevindirici bir haber alacağınıza, birisine taş attığınızı görmek; düşmanlarınız tarafından takip edildiğinize, yerden taş almak; para kazanmak için bir yolculuk yapacağınıza, kırdan topladığınız taşları şehre götürdüğünü görmek; haram kazanç sağlayacak bir işe gireceğinize, bir taşın üzerine başka bir taş koyduğunu görmek; malınızı istemeden başka birine vereceğinize, ufak taşları gizlice toplayıp cebine koymak; başkalarının parasında gözünüz olduğuna işarettir. 1516Rüyada taş görmek (4727) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: çakıl taşı

taş için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik